Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

NARESZCIE !!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> Inne (militaria)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Lechu

Do陰czy: 22 Lis 2004

PostWys豉ny: Sob Lip 15, 2006 10:00 am    Temat postu: NARESZCIE !! Odpowiedz z cytatem

Omg, czeka貫m na to ju od dawna... Nareszcie si spe軟i這. Wi璚 skoro mo瞠my ju bezkarnie zabi bandyt we w豉snym domu to czemu nie zliberalizowa dostepy do tych narz璠zi zabijania? Cho熲y tak jak pisze Kr鏊ik aby sprzedawa bez pozwolenia strzelby g豉dkolufowe jako bro obiektowa - bez mo磧iwo軼i wyniesienia poza posesje do jakiejh jest przypisana (z przep[ustkami na strzelnice).

Ale tu jest ca造 art.:

Cytat:
Broni帷 si w domu, nie poniesiemy kary

Sobota, 15 lipca (07:57)

Kodeks karny czeka radykalna zmiana: broni帷 si przed bandyt w domu, nie poniesiemy kary, je郵i przest瘼c zranimy albo nawet zabijemy.

Informuje o tym "Dziennik", relacjonuj帷 projekt Ministerstwa Sprawiedliwo軼i, kt鏎y w ci庵u dw鏂h miesi璚y trafi do Rady Ministr闚, a nast瘼nie do Sejmu.

Teraz w kodeksie prawo do obrony koniecznej ogranicza這 takie sformu這wanie: nie mo積a u篡 鈔odk闚 zbyt silnych w por闚naniu do gro膨cego niebezpiecze雟twa. Wkr鏒ce pojawi si poj璚ie: naruszenie miru domowego. I ten kto naruszy mir, musi si liczy z tym, 瞠 zostanie potraktowany jak napastnik. Takie prawo od dawna obowi您uje np. w Stanach Zjednoczonych i Belgii.

- Je瞠li kto nie opuszcza mojego domu na wezwanie, to mam prawo zak豉da, 瞠 chce pope軟i zamach na moje 篡cie. To napastnik powinien ponosi ryzyko napadu - m闚i wiceminister Andrzej Kry瞠 w wywiadzie dla "Dziennika". I dodaje: Napadni皻y nie mo瞠 czeka, a przest瘼ca go zabije.(...) Obrona, 瞠by by豉 skuteczna, musi by bardziej intensywna ni atak.

毒鏚這 informacji: PAP

Co wy na to? Ma豉 rewolucja? Ja sadze 瞠 nie, ale mam nadzieje ze w ko鎍u zi軼i si marzenie o 豉two dost瘼nej, legalnej broni palnej...

Czarny Iwan
Go嗆

PostWys豉ny: Nie Lip 16, 2006 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wko鎍u!
Ciekawe jaka ofert dla cywili wystawi premys zbrojeniowy Twisted Evil
pozdro
Czarny Iwan
Powr鏒 do g鏎y
Karol R

Do陰czy: 18 Lip 2004

PostWys豉ny: Nie Lip 16, 2006 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te jestem ciekaw co bardziej intensywnego ni popularan bro automatyczn nam zaoferj Wink CAWS ?
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
login1902

Do陰czy: 05 Lis 2005

PostWys豉ny: Nie Lip 16, 2006 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko czekac Smile moze bedzie latwy dostep do broni jak w ameryce:D i tak tanio jak tam Very Happy
Karol R

Do陰czy: 18 Lip 2004

PostWys豉ny: Pon Lip 17, 2006 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy tanio, czy drogo to bardziej zalezy od kursu miejscowej waluty + paru innych spraw o kt鏎ych nie mam poj璚ia Wink Zreszt kogo to obchodzi jak b璠zie tylko mo積a to si sprowadzi zza granicy.
Powr鏒 do g鏎y
Martinez

Do陰czy: 29 Gru 2005

PostWys豉ny: Pon Lip 17, 2006 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka oferta, jakie sprowadzanie z zagranicy? Panowie, spokojnie z tym hurraoptymizmem. W tej propozycji nie pad這 ani jedno s這wo o rozlu幡ieniu dost瘼u do broni palnej, pozwolenia (ci篥kie do zdobycia) nadal trzeba mie... I nie wydaje mi si 寬by w tej kwestii co si jeszcze przez jaki czas ruszy這.
Powr鏒 do g鏎y
Lechu

Do陰czy: 22 Lis 2004

PostWys豉ny: Pon Lip 17, 2006 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie wydaje mi si 寬by w tej kwestii co si jeszcze przez jaki czas ruszy這.

Wiesz - wybory si zbli瘸ja, nie wiadomo jak nam jeszcze kie豚as wyborcz zgotuj. Jak mo積ma dosta 鈍iadectwo maturalne nawet po niezdaniu obowi您kowego przedmiotu to nie zdziwi mnie podlizanie si grupie wyborc闚/wilebicieli militari闚 rozlu幡ionym dostepem do pukawek. Sam bym na nich nie zag這sowa co prawda po takiej lukratywnej obietnicy rozlu幡ienia, ale mimo 瞠 nie lubie obecnych polityk闚 (nigdy nie zag這sowa豚ym na nich i tego nie zrobie) to z aprobat na tak ma陰 kie豚as bym spoj瘸.

szpaner

Do陰czy: 11 Pa 2004

PostWys豉ny: Sro Lip 19, 2006 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lechu napisa:
Cytat:
nie wydaje mi si 寬by w tej kwestii co si jeszcze przez jaki czas ruszy這.

Wiesz - wybory si zbli瘸ja, nie wiadomo jak nam jeszcze kie豚as wyborcz zgotuj. Jak mo積ma dosta 鈍iadectwo maturalne nawet po niezdaniu obowi您kowego przedmiotu to nie zdziwi mnie podlizanie si grupie wyborc闚/wilebicieli militari闚 rozlu幡ionym dostepem do pukawek. Sam bym na nich nie zag這sowa co prawda po takiej lukratywnej obietnicy rozlu幡ienia, ale mimo 瞠 nie lubie obecnych polityk闚 (nigdy nie zag這sowa豚ym na nich i tego nie zrobie) to z aprobat na tak ma陰 kie豚as bym spoj瘸.

BINGO!

na m鎩 g這s te nie maj (i raczej nie b璠 mieli ) co liczy, ale s takie rzeczy, z kt鏎ymi nie mo積a si nie zgodzi.
M.in s逝szno嗆 tego prawa (tylko 瞠 od dawna wszyscy wiedzieli 瞠 to jest potrzebne, ale nikt nie wpad na pomys, 瞠by to wprowadzi獞 篡cie - brawa za odwag)
albo cytowany txt. Dobrze opisuje sytuacj.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> Inne (militaria) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum