Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

no瞠 bojowe
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> Inne (militaria)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
outsider

Do陰czy: 11 Sie 2004

PostWys豉ny: Pi Kwi 07, 2006 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te 豉dny no篡k Smile O tym razorbacku czyta貫m na stronce z Twojego linka. Nie s康zi貫m 瞠 jest on a tak drogi (mysla貫m 瞠 max. jakies 300z) a SOG PEntagon jest po jakie 350z. CZy uwa瘸sz 瞠 on naprawde sie nie nadaje do do spraw o kt鏎ych m闚imy?

PS. Po ile jest ten ostatni kt鏎y zaproponowa貫?
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
Kr鏊ik

Do陰czy: 29 Gru 2005
Sk康: Warszawa

PostWys豉ny: Pi Kwi 07, 2006 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FACET!
Google, wpisujesz "Extrema Ratio Col. Moschin " i masz 490 wynik闚. Zaradno軼i troch i zaanga穎wania, a nie "podaj mi wszystko na talerzu"!

Dla u豉twienia dodam, 瞠 ten no篡k nie jest bardzo drogi. Jedyne 1150PLN. Zbieraj kas.
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Error

Do陰czy: 27 Pa 2005
Sk康: si wzieli鄉y ?

PostWys豉ny: Pi Kwi 07, 2006 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam polecam sprawdzony serwer internetowy sprzedazy wysylkowej jakim jest www.militaria.pl wszystko tanio dobrze i szybko ;] jak by co Razz

Do陰czy: 17 Mar 2004
Sk康: POLSKA

PostWys豉ny: Pi Kwi 07, 2006 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiedzia豚ym, 瞠 tanio. Ale sprawdzony jest.
outsider

PostWys豉ny: Sro Kwi 19, 2006 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie uwa瘸sz Karolu R, 瞠 cios takim razorbackiem w np. brzuch mo瞠 by zbyt p造tki by zabi przeciwnika? Wiadomo 瞠 nie chodzi o to w samoobronie jako tako. Mam na my郵i u篡wanie tego no瘸 jako typowo bojowego a tam jest to ju bardzo istotna sprawa.

Wywa瘸 okna takim no篡kiem, mimo 瞠 pisz 瞠 jest pono bardzo wytrzyma造, to ja bym si troch ba.

Co do b鏊u po wbiciu no瘸 w nog (jak kto wy瞠j pisa) to napewno jest on powalaj帷y je瞠li ostrze natrafi na nerw. Kilka razy w tv s造sza貫m jak jaka babka, kt鏎a przypadkowo oberwa豉 no瞠m na ulicy opowiada豉, 瞠 dosta豉 w brzuch i poczu豉 tylko nagle 瞠 s豉bo jej si zrobi這 i potem upad豉. Dziwne, 瞠 wog鏊e nie czu豉 b鏊u.

Czy aby przymocowa taki n騜 np. do przedramienia (bo ja uwa瘸m akurat t metod za najlepsz) to trzeba dokupi jaki dodatkowy "osprz皻" czy to si robi we w豉snym zakresie byle czym?

-----------------------------------------------------------------------------
Szuka貫m dzi na budo o tym razorbacku i dowiedzia貫m si wielu rzeczy. Nie jest on tam tak zachwalany jak tu. N騜 to walki to nie to co n騜 do samoobrony. Podobno komu ju z豉ma sie przy chyba wywa膨niu okna. Da si go pono zpowodzeniem zast徙i innym tanszym no輳m, np. strider. A do walki pono lepszy jest Peace Keeper firmy Coldsteel. Do tego podobno razorback wcale nie goli brody nawet nowy wyj皻y z pude趾a...

-------------------------------------------------------------------------
Mam jescze jedno pytanie: do czego s逝篡 to z帳kowane ostrze w SOG pentagonie , bo jak na razie to nadal on pozostaje moim faworytem?
Powr鏒 do g鏎y
Loslau

Do陰czy: 24 Lut 2006

PostWys豉ny: Pon Maj 29, 2006 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
B璠帷 ostatnio w ca趾iem przyjemnym sklepie z broni w niemczech naby貫m sobie ca趾iem niedrogo taki oto no篡k austryjackiej firmy GLOCK.
Jako 瞠 na no瘸ch nieznam si zupe軟ie poniewa zajmuj si nieco "odmiennymi" militariami, chcia豚ym si conieco o nim dowiedzie.
Niewiem czy wog鏊e ten n騜 mo積a nazwa "bojowym", kupilem go w nieco odmiennym celu - cz瘰to przebywam ca貫 dnie w terenie le郾ym i n騜 naby貫m raczej w celach powiedzmy u篡tkowych-"survivalowych".

Mia moze kto z was do czynienia z tym produktem firmy GLOCK ??
Wykonany w wi瘯szo軼i z tworzywa sztucznego nie sprawia zbyt solidnego wra瞠nia... .
Zapi璚ie do paska r闚nie, aczkolwiek trzyma si mocno na miejscu.
Gdzie kiedy w jakim magazynie widzia貫m recenzj tych austryjackich no篡 GLOCKa, ale jako nie mog tego odnale潭.

Kilka fotek;

Za wszelki info, ewent.linki by豚ym wdzi璚zny.
Pozrawiam.

Karol R

Do陰czy: 18 Lip 2004

PostWys豉ny: Pon Maj 29, 2006 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jelec troch utrudnia wykorzystane go jako pe軟owarto軼iowego no瘸 roboczego. Przy d逝窺zych pracach b璠zie ociera i uniemo磧iwia pewniejszy chwyt. Kwestia przyzwyczajenia.

Ostrze raczej typowo "bojowe". W御kie i ciazy w stron rekoje軼i tak wi璚 efektywne r帳anie odpada. Na kuchenniaczka troszk za du篡 Wink
Po mojemu pi趾 zrobili nie w t stron co trzeba, zdaje mi si ze zazyczaj z帳ki skierowane s DO ciebie, nie od, ale mo瞠 mi si pomyli這...
Stal to najprawdopodobniej 1095, jest rdzewna w kazdym razie, ale i do嗆 wytrzyma豉. Hartowanie nie to samo co u ka-bar'a czy ontario ale ostrze trzyma przyzwoicie. Warto by這by je od czasu do czasu przetrze oliwk kiedy pow這ka ju zejdzie.

Ile za niego da貫 ? w Polsce chodz zazwyczaj po 120z. S造sza貫m 瞠 w kt鏎ym z pobliskich kraj na zach鏚 od centrum swiata maj tanie no瞠. Znajomy kupi swisstool'a pono za grosze, tymczasem u nas dochodz do 400z w najbogatszej wersji.
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
outsider

PostWys豉ny: Pon Cze 05, 2006 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mys赧cie o nozu S&W HRT military Boot Knife, jako o nozu bojowym? Marka konkretna, ale co dziwne cena bardzo niska. Kosztuje zaledwie 150z! Nie wiem czy to nie jaki ch豉m, bo dobry n霩 kosztuje od 400z wzwy...

czy wg Was push dagger to dobry n霩 do walki? Na budo s造sza貫m 瞠 to kompletny bezsens, bo ostrza s do嗆 kr鏒kie, a jak masz d逝窺ze to jak ostrze na co twardego natrafi, to sie przesunie w r璚e na d馧 albo do g鏎y?
Powr鏒 do g鏎y
outsider

PostWys豉ny: Sro Sie 30, 2006 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SOG ok, ale nie ten . Jest za drogi . Pentagon jest ok

Czy taki n騜 jak SOG Pentagon z豉ma豚y sie w twarda powierzchnie przodem ostrza niechc帷y?, np. beton
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> Inne (militaria) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum