Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem ze SpaceCAD'em

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Inne (mod. rakietowe)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karol R



Dołączył: 18 Lip 2004
Posty: 700

PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 10:50 pm    Temat postu: Problem ze SpaceCAD'em Odpowiedz z cytatem

Witam,
naszło mnie ostatnio na zrobienie rakietki stanowiącej coś więcej niż niedokładnie zrobiony silnik i patyk od szaszłyka.
Zgodnie z tym co wiele osób poleca, wyszukałem w sieci spaecad. Ostatecznie ściągnołem 3 wersję z linka rapidshare którego podał maxlam, w temacie o programie.

Instaluje się ok, ale przy próbie uruchomienia wyskakują najrózniejsze błędy. Po pierwsze nie można rozpocząć projektu bo przy nose cone
an error occured napisał:
TTBXItem -> access voliation at address 0051E984 in module 'spacecad.exe'. Write of adress 00000360

trudno miałem nadzieję zmodyfikować któryś z gotowych projektów... nie da rady, wyskakuje podobny komunikat tyle że address'y inne :/
W ramach desperacji chciałem sobie chociaż obejrzeć jakiegoś gotowca w 3d- no i zgadnicje co Wink ? Nie można, pisze że brak opgl'a, tymczasem mam go na bank. AutoCAD chodzi bez prolemów, on również go wymaga, dokładnie pamiętam jak musiałem instalować glsetup do jakiejś starej gry.


Czy ktoś wie co jest nie tak ? Dodam że odpalałem program na 2 systemach. Oba XP, tak się wesoło składa że zwykłem trzymać 2 xp'ka tamten jest niemal czysty, jak po formacie. Tam również nie chodzi.

Może coś przeoczyłem, może to sprawa konfiguracji sprzętowej... widziałem że ktoś z forum pisał o nieco podobnym problemie, dobrze by było gdyby wypowiedział się tutaj czy udało się to jakoś objeść. Jesli nie to chociaż na jakim sprzęcie był odpalany, może radeon 9550 nie trawi programów o rakietach Question Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maxlam
Gość





PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Programik, który zapodałem jest Ok crack też u mnie śmiga bez problemu na win98 i procku AMD 500Mhz Wink TNT2 (niedługo zmiana kompa)

Myślę, że to wina systemu, bo kopia, którą udostępniłem działa u kuzyna na Atlonie 2.0 i na wincie XP oraz win98 (zainstalowałem mu dwa systemy) bez problemu.
Powrót do góry
YagYelskY



Dołączył: 08 Gru 2002
Posty: 90
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Sty 08, 2006 8:15 am    Temat postu: Cad Odpowiedz z cytatem

Witam!
SC czasem tak ma. Nie wiem od czego to zależy ale jak się czasem coś pomiesza to wywala taki błąd i nie ma już chyba rady (przynajmniej ja nie znalazłem) Rolling Eyes . Zdarzyło mi się kilka razy i jedyne co umiałem poradzić to reinstalka...
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Inne (mod. rakietowe) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP