Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rakietki fajerwerki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Fajerwerki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kelt



Dołączył: 01 Wrz 2004
Posty: 13
Skąd: Z KĄTOWNI

PostWysłany: Sro Cze 15, 2005 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile tak na oko wazyła cała konstrukcia ??
_________________
Lepszy brzuch od piwa niz garb od roboty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew



Dołączył: 11 Cze 2004
Posty: 202
Skąd: z Piekła

PostWysłany: Sro Cze 15, 2005 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, ale wiekszosc gwiazdek rozwalila się, a czemu mały huk był? nierozumiem. Mi KMnO4 + Al wali prawie bez korpusu i zatyczek, a huk jest pożądny. Pewnie dales stosunkowo za malo burst'a. Acha, ja w szelkach glownie mieszam bursta i gwiazdki i rozrzucanie gwiazdek jest bardzo ladne. Do tego b. duzy huk. Mozna oszczędniej, ale po co? Wink

Ostatnio zmieniony przez Zbigniew dnia Czw Cze 16, 2005 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
macabra



Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 31
Skąd: Pułtusk

PostWysłany: Sro Cze 15, 2005 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całość ważyła jakieś 400g a co do rozwalenia tych gwiazdek - to poprostu mi takie lipne wyszły - nawet po zapaleniu zapałką się tak jakby rozsypują, ale np starmine'ach dają w sumie ładny efekt Arrow snopy iskier. W tej rakietce były jeszcze gwiazdki z dodatkiem Al i z tego co sie przypatrzyłem na filmie to wszsystkie odpaliły. Bakun w sumie masz rację - następnym razem posypię je trochę luźnym brust'em to może rozrzuci je jakoś lepiej :roll:Tylko zastanawiam się co do tego fb-eka Arrow mi po odpaleniu luźno usypanego na ziemi nie robi huku tylko takie puff Rolling Eyes wiec nie bardzo rozumiem jak może być z fbeka huk bez żadnego korpusu Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Fajerwerki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP