Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Jak zacz±³em - moja pierwsza rakieta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (mod. rakietowe)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Pi± Kwi 22, 2005 8:20 am    Temat postu: Jak zacz±³em - moja pierwsza rakieta Odpowiedz z cytatem

Idea Mam do was pro¶bê niech ka¿dy napisze jak zacz±³ z modelarstwem ,mo¿e wi±¿e Sie z tym jaka¶ ¶mieszna historia wed³ug mnie fajnie bêdzie poczytaæ ciekawe pocz±tki modelarstwa w waszym wykonaniu.Czekmy na d³ugie i wci±gaj±ce pocz±tki waszych "karier". Mysle ze ten post wci±gnie was -piszcie ciekawe historie!!!!!!! Rolling Eyes Mr. Green


Piszcie wiele swoich histori napewno ka¿dy z nas chêtnie poczyta jak ktos inny zacz±³Smile
Powrót do góry
PINOT



Do³±czy³: 25 Lis 2003
Posty: 428
Sk±d: Wroc³aw

PostWys³any: Pi± Kwi 22, 2005 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym mo¿e prosi³, aby ten temat daæ do innych lub towarzyskich. Prawdê mówi±c odwiedzam ten dzia³ raczej w celach informacyjnych a nie do koñca interesuj± mnie historyjki z ¿ycia wziête - nie mam na to czasu...Smile
_________________
Ciekawe kto bedzie pierwszym 80-cio latkiem na tym forum
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Sob Kwi 23, 2005 11:49 am    Temat postu: XXX Odpowiedz z cytatem

Niema sprawy tylkoe ze tego forum mniej osub ogl±da szkoda ze ja o tym nic nieweidziaê³m bo jsuh mysla³êm ze mi ktos skasowa³ jak by mog³ kto¶ powiedziec ze przenios³ to by³bym wdzieczny nastepnym razem dajcie znaæ
Powrót do góry
alpha



Do³±czy³: 24 Mar 2004
Posty: 51

PostWys³any: Sob Kwi 23, 2005 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.pirotechnika.one.pl/viewtopic.php?t=6523&highlight=
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (mod. rakietowe) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP