Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

UWAGA NA PLAGIAT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (mod. rakietowe)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
eltopsj



Do³±czy³: 22 Cze 2003
Posty: 367

PostWys³any: Pi± Sie 06, 2004 1:09 am    Temat postu: UWAGA NA PLAGIAT Odpowiedz z cytatem

Witam wyj±tkowo nieserdecznie!

Dziêki piromanowi dosta³em link do takiej oto stronki:

http://republika.pl/saper007/

Kole¶ o ksywce saper007 zer¿n±³ ¿ywcem (s³owo w s³owo) z prowadzonego przeze mnie portalu ELTOP-HOBBY teksty mojego (i nie tylko, bo równie¿ IrkacK zosta³ "zgwa³cony") autorstwa, oczywi¶cie bez podania ¼róde³ i autorów. Nawet moje odrêczne rysunki nie zosta³y "oszczêdzone". Podejrzewam, ¿e to jaki¶ "go³ow±s", ale przecie¿ o prawach autorskich dzieci w przedszkolu juz wiedz±. Poda³ na swojej stronie link do forum pirotechnicznego, a wiêc "buszuje" równie¿ na naszym forum tylko pod inn± ksywk±.

Tu mo¿ecie porównaæ teksty.

Plagiat:

http://republika.pl/saper007/silnik1.html

... i oryginalny tekst napisany przez IrkacK,

http://eltop.bitel.lublin.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=9

a to plagiat mojego tekstu (mocno okrojony):

http://republika.pl/saper007/silnik2.html

... i tekst oryginalny:

http://eltop.bitel.lublin.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=2#r5

Sami os±d¼cie co z takim FANIEM zrobiæ Exclamation Twisted Evil
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Tchemik



Do³±czy³: 11 Sty 2004
Posty: 496
Sk±d: Bytom

PostWys³any: Pi± Sie 06, 2004 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw spokojnie napisz maila, a jesli to nie poskutkuje zglos to REPUBLIKA.PL, no chyba ze jestes nerwowy i zglosisz do prokuratury doniesienie o przestepstwie Smile

Pozdrawka
Tchemik

_________________

gg 2708094 Tchemik.Pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Pi± Sie 06, 2004 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym to "ola³" Rolling Eyes . Jesli nie ma w tym komercji ( a gdyby by³a to teskty by by³y nie kompletne ) to pal diabli tak± kradzie¿. Kiedy¶ siê raz wkurzy³em ale po 5 minutach ni to przesz³o Wink . To co jest dla mnie POUFNE po prostu o tym nie piszê Wink


Mi³ego dnia A Wink
Powrót do góry
£odygin



Do³±czy³: 22 Maj 2004
Posty: 277

PostWys³any: Pi± Sie 06, 2004 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no-ale linka do strony eltopsj'a mogli podaæ Rolling Eyes

-kradzie¿ to kradzie¿ ! nie mo¿na popuszczaæ ! ...

POZDRAWIAM

_________________
Nieskonczony jest wszechswiat i ludzka glupota choc co do tego pierwszego nie mam pewnosci A.E.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Pi± Sie 06, 2004 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyrotechman napisa³:
Ja bym to "ola³" Rolling Eyes . Jesli nie ma w tym komercji ( a gdyby by³a to teskty by by³y nie kompletne ) to pal diabli tak± kradzie¿. Kiedy¶ siê raz wkurzy³em ale po 5 minutach ni to przesz³o Wink . To co jest dla mnie POUFNE po prostu o tym nie piszê Wink


Mi³ego dnia A Wink


wedug mnie nie mo¿na zostawic to w spokoju, Rolling Eyes bardzo ladnie ujo³ to ³odygin "-kradzie¿ to kradzie¿ ! nie mo¿na popuszczaæ ! ... ". Dokladnie jestem tego samego zdania

Pozdrawiam
Powrót do góry
£odygin



Do³±czy³: 22 Maj 2004
Posty: 277

PostWys³any: Pi± Sie 06, 2004 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nawet na wiek bym nie patrzy³... ostatnio 8 latek zajeba³ mi komure Rolling Eyes naszczê¶cie go z³apa³em-od matki dosta³ "lanie" Rolling Eyes choæ nie jestem za "biciem" dzieci-czasami skraciæ trzeba-¿eby potem(jak bedzie wiekszy) problemów nie by³o...
POZDRAWIAM

_________________
Nieskonczony jest wszechswiat i ludzka glupota choc co do tego pierwszego nie mam pewnosci A.E.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Pi± Sie 06, 2004 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Ale co innego podwêdziæ komórê
a co innego co¶ nie ma prze³o¿enia na "d¼wiêcz±c± monetê" Wink . Datego te¿ teraz umieszczam napisy na moich filmach.


Pozdr. A
Powrót do góry
£odygin



Do³±czy³: 22 Maj 2004
Posty: 277

PostWys³any: Pi± Sie 06, 2004 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tym¿e -ja pracowa³em ¿eby sobie kupiæ komure,,, a eltopsj np. w³o¿y³ duuu¿o pracy ¿eby stronke zrobiæ... ( ten czas mug³ po¶wiêciæ na zarobienie grosza) -wiêc jednak ma prze³o¿nie na ... Wink
-raczej nie zrobi³e jej po to ¿eby jakie¶ **** mu j± rozkradali Wink

_________________
Nieskonczony jest wszechswiat i ludzka glupota choc co do tego pierwszego nie mam pewnosci A.E.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
jaskiniowiec



Do³±czy³: 22 Lut 2004
Posty: 597
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Pi± Sie 06, 2004 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z drugiej strony, to dobrze ¿e kto¶ wykorzysta³ porz±dny tekst. Równie dobrze móg³ sam nawymy¶laæ pierdo³y w stylu: do puszki po dezodorancie sypiemy lu¼no proch czarny, lekko ubijamy (lekko ubity pali siê szybciej, co da naszej rakiecie wiêkszego kopa)i dalej.....tym podobny blekot. Uwa¿am ¿e saper post±pi³ niew³a¶ciwie, ale je¶li faktycznie nie ci±gnie z tego zysku, to chyba najlepiej olaæ. Poza tym, a ilu z Nas jest bez winy? Ilu z Nas skorzysta³o np. z ilustracji z ksi±¿ki nie pytaj±c autora o zgodê? Wrzuciæ na luz i jazda dalej. Jak z tego sapera jest taki saper, to spoko. Wcze¶niej czy pó¼niej wdepnie na jak±¶ minê
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
hemist
Go¶æ





PostWys³any: Sro Wrz 01, 2004 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym gnoja zaciuka³ jak bym nie dal rady to jakas propagande nie wiem kontrstronke albo cos ja ma radio bieszczady jest stronka tego radia i kontr stronka www.radiobezczadu.prv.pl Idea


to by napewno pomog³o Idea


pozdro4all
Powrót do góry
maxlam
Go¶æ





PostWys³any: Sro Wrz 29, 2004 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie to plagiat!!!
Jakby kolego saper007 zrobi³, choæ raz rakietê wed³ug Siemianowicza napisa³by ten artyku³ sam, bo nie ma nic piêkniejszego ni¿ lot tej rakiety, gdy zaczyna³em bawiæ siê piro jakie¶ 14lat temu robi³em takie rakietki super chyba sobie jutro tak± zrobiê Wink albo dwie
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (mod. rakietowe) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP