Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Pro¶ba o wsparcie
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (mod. rakietowe)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
ChemikeD



Do³±czy³: 10 Kwi 2003
Posty: 54
Sk±d: aa

PostWys³any: Pi± Cze 04, 2004 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pietruszkin napisa³:
ja tej sprawy tak nie zostawie Evil or Very Mad ma kto¶ emaila do lazurek - pognebie ich troszku, a pozatym juz uczciwi userowie nie mog± nawet zaglosowac a p********e lazurki w trymiga tysi±c pt nabijaj± Evil or Very Mad

Racja JEBAÆ LAZURKI

P>S
ja na strone krisa da³em 6 g³osó niech ma a i wpisujcie sie do ksiegi go¶ci lasurkurw


Ostatnio zmieniony przez ChemikeD dnia Pi± Cze 04, 2004 6:28 pm, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Pietruszkin



Do³±czy³: 21 Mar 2003
Posty: 188
Sk±d: /dev/null

PostWys³any: Pi± Cze 04, 2004 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hellhall napisa³:
Zostawilem mila opinie skurczybykom Evil or Very Mad


Mi³o Laughing

_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
wojtek



Do³±czy³: 26 Sty 2003
Posty: 168

PostWys³any: Pi± Cze 04, 2004 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a to ciekawe ja te¿ dosta³em maila o tej tre¶ci:

Republika WWW uprzejmie informuje, ¿e Twój g³os (72848) oddany w 176 edycji konkursu "Podium"
z konta pocztowego .....nie zosta³ policzony z powodu naruszenia regulaminu konkursu.
Decyzjê podjêto na podstawie punktu 11. "zasad g³osowania"
(http://fabryka.republika.pl/podium/zasady.asp) konkursu "Podium"

Co ciekawsze zag³osowa³em jeden jedyny raz czyli zasadniczo uczciwie !!!

a z drugiej strony o co tyle szumu, ¿e wygra³y lazurki ?! przecie¿ z tego co widzê zastosowali równiez nieuczciwê metodê wielokrotnego g³osowania tak jak wielu forumowiczów rakietników,
No có¿ jak widac byli lepsi w oszukiwaniu
Pozdrawiam

PS drugie miejsce te¿ nie jest z³e, reklama i tak sie juz zrobi³a
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
jaskiniowiec



Do³±czy³: 22 Lut 2004
Posty: 597
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Pi± Cze 04, 2004 6:42 pm    Temat postu: No nie Odpowiedz z cytatem

Panowie, bez byd³a. Stukn±æ siê w piersi i napisaæ Laurkom co najwy¿ej laurkê z gratulacjami. Wygrali i szlus. O co pretensje ? O to, ¿e nie uda³o siê zag³osowaæ z kilkudziesiêciu adresów na jednego forumowicza? Mo¿na siê by³o domy¶leæ, ¿e taki numer nie przejdzie maj±c sta³y IP. Laurki zrobi³y taki numer, jak proponowa³em. Spoko, spoko i tu¿ przed zamkniêciem: buch do przodu! To co wa¿ne, to to, ¿e ta sprawa trochê zjednoczy³a rakietowców i to, ¿e stronka o rakietach w ogóle pojawi³a siê w konkursie (by³o nie by³o, chwilami nawet na pierwszym Miejscu).Podejrzewam (bo nie sprawdzi³em), ¿e Kris ma drugie miejsce, to i tak dostanie wiêcej miejsca na serwerze, co mam nadziejê wykorzysta dobrze. KRIS ! Dziêki (i do roboty Laughing )!
P.S. Ja osobi¶cie pogratulujê (mi³o) Laurkom wygranej. Przecie¿ mo¿na podziwiaæ to co robi±, bo nie samymi rakietami cz³owiek ¿yje....
P.S2 Wcale bym nie by³ zdziwiony, jakby Laurkowicze przegl±dali to forum Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Pietruszkin



Do³±czy³: 21 Mar 2003
Posty: 188
Sk±d: /dev/null

PostWys³any: Pi± Cze 04, 2004 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom racja troche sie unios³em Rolling Eyes Embarassed starczy Cool
_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
caleb_ns



Do³±czy³: 13 Wrz 2003
Posty: 76

PostWys³any: Pi± Cze 04, 2004 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiego chamstwa nie róbcie, bo to poni¿ej krytyki normalnie Confused Mieli farta, uda³o im siê, byli sprytniejsi od nas. Przecie¿ gdyby strona Krisa wygra³a to te¿ bnie by³o by to fair...

Ale postawa adminów to ju¿ inna sprawa. Przecie¿ to s± perfidne chuje - kasuj± punkty od uczciwych g³osuj±cych. W sumie ciekawe co to za 'okoliczno¶ci budz± ich w±tpliwo¶ci' Evil or Very Mad

_________________
Cz³owiek jest jak stolarz. Stolarz ¿yje, ¿yje, a potem umiera. Tak te¿ bywa z
cz³owiekiem.
[you]
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
rtoipb



Do³±czy³: 18 Lut 2004
Posty: 87
Sk±d: Gliwice

PostWys³any: Pi± Cze 04, 2004 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... to by³a 115 edycja konkursu a g³osy kasuj± w 176 edycji konkursu "Podium" Shocked
Ale zostawmy rzeczy przyziemne i do rakiet braci rakietowa Laughing
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
COSMO



Do³±czy³: 30 Maj 2004
Posty: 5

PostWys³any: Pi± Cze 04, 2004 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje wszystkim. Dobrze ze glosowanie sie skonczylo bo w koncu mozna wrocic do zeczywistosci Smile

Co do komentarzy w ksiedze gosci lazurkow to ich kochany Mati napisal otwarcie ze ksiega to nie miejsce na niepochlebne opinie i po prostu je kasuje, wiec nie liczcie ze wasz krzyk ktos uslyszy Sad . lazurki sa trzymane w przekonaniu ze strona wszytkim sie podoba, ze sa najlepsze, najladniejsze, ze wszyscy je kochaja i wogole te wojaze zagraniczne, turne, wystepy, istne gwiazdeczki. miejmy nadzieje ze ominie je los poznanskich slowikow.

Glosowanie nie bylo uczciwe z obu stron, jednak przyznaje ze nie wszystko jest jasne. Tak jak piszecie. Przez chwile (jak skoczyli nagle o 5'000) myslalem juz ze moze w republice ktos im dopisuje glosy Very Happy ale po tym jak w kolejnej edycji glupia strona wskoczyla nagle na 10'000 to zaczynam podejrzewac ze w sieci krazy jakis program do nabijania republiki.

To ja juz sie moze wezne troche do roboty nie? trzeba wykorzystac to miejsce Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Pi± Cze 04, 2004 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr COSMOS nie poddawaj siê Wink , oprotestuj , niech odejm± podkrêcone g³osy i zobaczymy kto wygra Idea . Wiem Exclamation Jedni i drudzy krêcili ale czy¿by to byl koniec zmagania Idea Question . Ja nie wierzê Wink


Pozdr. A Wink
Powrót do góry
MICHA£



Do³±czy³: 22 Lip 2003
Posty: 283
Sk±d: Centralna Polska

PostWys³any: Pi± Cze 04, 2004 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda ¿e nie da³em Ci tego 1000 ale sie ba³em ze usun± strone z konkursu asle za to da³em 200pkt i nie przysz³o mi zadne podwierdzenie ale g³osowa³em jeden raz z jednego IP Exclamation
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora Adres AIM
MICHA£



Do³±czy³: 22 Lip 2003
Posty: 283
Sk±d: Centralna Polska

PostWys³any: Pi± Cze 04, 2004 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widac lazurki nie lubia krytki skasowali wszystko co o nich zle swiadczy admin jest czujny oraz zachowuje sie jak NARCYZ! i widaæ nerwowy jest bo pokazuje IP uzytkowników.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora Adres AIM
hellhall
Go¶æ





PostWys³any: Sob Cze 05, 2004 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fuck Lazurki
mam zmienny ip Twisted Evil
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (mod. rakietowe) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP