Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Czy瘺y forum powraca這 do 鈍iata 篡wych ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
zaxst

Do陰czy: 23 Sty 2015
Sk康: Pomorskie

PostWys豉ny: Czw Lis 17, 2016 4:33 pm    Temat postu: Czy瘺y forum powraca這 do 鈍iata 篡wych ? Odpowiedz z cytatem

Widz coraz wi璚ej u篡tkownik闚 na forum ,nawet raz widzia貫m 5 na raz co mnie troszk zdziwi這 bo my郵a貫m 瞠 forum umar這 patrz na posty ,o niebo wi璚ej ,a odpowiedzi s tak szybko wydawane 瞠 my郵a貫m 瞠 trafi貫m na stary post 3 razy sprawdza貫m daty Razz My郵icie 瞠 jest jeszcze nadzieja 瞠 forum od篡je ?
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Hack

Do陰czy: 15 Cze 2006

PostWys豉ny: Pi Gru 16, 2016 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ca陰 pewno軼i Smile
wontu
Go嗆

PostWys豉ny: Pi Gru 16, 2016 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam tutaj si zarejestrowa貫m by czyta posty i si doszkala Razz
Powr鏒 do g鏎y
zbyhk

Do陰czy: 05 Mar 2003
Sk康: skontowni

PostWys豉ny: Pi Sty 12, 2018 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie uwierz w to "o篡cie" forum - teraz wlaz貫m bo pietruszkimn do mnie napisa po latach

z nikim nie da這 sie podyskutowa na poziomie, a tylko strach przed smutnymi to w ko鎍u wyleczy貫m si

za to problem闚 ze zdrowiem z ka盥ym rokiem coraz wi璚ej szlag by to...
Powr鏒 do g鏎y
sishidsu

Do陰czy: 04 Wrz 2018
Sk康: Pozna

PostWys豉ny: Wto Wrz 04, 2018 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No forum nie wygl康a na zbyt 篡we. A szkoda. Sam jestem nowy w temacie i dobrze by這by, gdyby kto by w stanie mnie zruga za g逝pie pomys造.

Ostatnio zmieniony przez sishidsu dnia Czw Pa 04, 2018 11:14 am, w ca這軼i zmieniany 1 raz
Powr鏒 do g鏎y
JakaRR

Do陰czy: 11 Lut 2018
Sk康: kawa貫k nico軼i niedaleko niczego

PostWys豉ny: Wto Wrz 04, 2018 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wog鏊e ostatnio wydaje si jakby pirotechnika posz豉 w zapomnienie, inne fora te dosy puste... Przynajmniej por闚nuj帷 do tego co by這 tutaj gdy forum startowa這
B&G

Do陰czy: 12 Wrz 2003
Sk康: U

PostWys豉ny: Sob Wrz 08, 2018 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety. Taka jest rzeczywisto嗆.
Forum startowa這 prawie pokolenie temu, a ju wtedy nie by這 zbyt wielu pasjonat闚.
Od tej pory pojawi造 si r騜ne smartfony, youtuby i inne mordoksi捫ki, to nie ma czemu si dziwi...

Spanner

Do陰czy: 31 Mar 2010

PostWys豉ny: Wto Pa 16, 2018 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Momentem prze這mowym i tak by豉 "nagonka". Cho cz這wiek zdaje sobie spraw 瞠 fajerwerkami nikomu nie chce zrobi krzywdy(i je郵i jest odpowiednio ogarni皻y to ta krzywda si nie stanie), to jednak my郵 瞠 pr鏏a wyt逝maczenia si w razie ewentualnych problem闚 z prawem, mo瞠 si nie powie嗆.. a im cz這wiek jest starszy tym wi璚ej ma do stracenia.. praca, rodzina, spokojne 篡cie. Brak jest konkretnych reglamentacji prawnych dotycz帷ych pirotechniki amatorskiej - i nie m闚i tu o MW krusz帷ych czy inicjuj帷ych tylko o typowych mieszaninach ukierunkowanych na fajerwerki. Bo oczywi軼ie mo積a zrobi ludziom krzywd tymi mieszaninami - w r闚nym stopniu jak produktami komercyjnymi.. Szaleniec nakupi fajerwerk闚 i mo瞠 r騜ne niebezpieczne rzeczy z nimi zrobi - nie budz帷 podejrze. Boli mnie 瞠 nie mog zaj望 si tematem amatorskiej pirotechniki, bez obawy o wy瞠j wymienione warto軼i.. A by豉 to pasja kt鏎 chcia貫m rozwija, gdy zawsze poci庵a這 mnie pi瘯no fajerwerk闚.. Cudnych szelek, toczenia gwiazdek mrugaj帷ych iskierek.. 貫zka w oku si kr璚i Sad
JakaRR

Do陰czy: 11 Lut 2018
Sk康: kawa貫k nico軼i niedaleko niczego

PostWys豉ny: Pi Pa 19, 2018 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze nadzieja 瞠 to si zmieni. Jakby nie patrze ci郾ienie w鈔鏚 spo貫cze雟twa ca造 czas narasta (albo mi si tak wydaje bo jestem m這dy), wi璚 jest prawdopodobnym 瞠 jeszcze za naszego 篡cia niekt鏎e rzeczy ulegn zmianom... Pytanie w jaki spos鏏... Je郵i to co m闚i jest prawd, to czym d逝瞠j spo貫cze雟two b璠zie czeka tym p騧niej trudniej b璠zie spu軼i to "ci郾ienie" z ludzi w kontrolowany spos鏏... I tutaj rodzi si pytanie jak daleko jest ta granica.
Spanner

Do陰czy: 31 Mar 2010

PostWys豉ny: Sro Gru 26, 2018 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt faktem zastanawiam si, co tak na prawd jest zabronione a co nie, w sensie na ile mo積a sobie pozwoli obecnie w amatorskim piro - lub jakie kroki trzeba poczyni by m鏂 si tym amatorsko bez stresu zajmowa - szkolenia, zezwolenia?
zaxst

Do陰czy: 23 Sty 2015
Sk康: Pomorskie

PostWys豉ny: Wto Sty 08, 2019 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spanner napisa:
Fakt faktem zastanawiam si, co tak na prawd jest zabronione a co nie, w sensie na ile mo積a sobie pozwoli obecnie w amatorskim piro - lub jakie kroki trzeba poczyni by m鏂 si tym amatorsko bez stresu zajmowa - szkolenia, zezwolenia?
Mo瞠 kto chcia豚y si podj望 napisania listu do sejmu? Najpierw trzeba by zrobi na to przyzwolenie spo貫czne jako bo teraz mam wra瞠nie 瞠 dla polityk闚 pirotechnika by豉by r闚noznaczna z robieniem bomb :/
Powr鏒 do g鏎y
BloodDjinn

Do陰czy: 02 Sty 2019
Sk康: Wroc豉w

PostWys豉ny: Sro Sty 09, 2019 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa, to do kt鏎ego polityka napisa? ;p . Szkoda, 瞠 nie mieszkamy w hameryce.
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
zeos

Do陰czy: 23 Maj 2005
Sk康: Raczib鏎z

PostWys豉ny: Sob Sty 12, 2019 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cze嗆 te z 貫zk w oku i lekkim niedos逝chem w lewym uchu wracam po 14 latach (: czytam szukam przepis闚 czego mo積a u篡wa, a do czego mo瞠 sie kto przyczepi ,raz w roku organizuj pokaz piro. szczerze szuka貫m jaki przepis闚 co mi wolno jako amatorowi, to nasze prawo jest tak napisane ze ma這 kto rozumie. Amator przecie wysadzi貫m dopiero kilka ton nec Sad oczywi軼ie m闚imy o wielu latach nie jednorazowym hahaha
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum