Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Zbyhk RIP

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
oktogenek

Do陰czy: 15 Kwi 2002

PostWys豉ny: Pi Lis 02, 2018 7:47 pm    Temat postu: Zbyhk RIP Odpowiedz z cytatem

Witam

niestety odszed od Nas Nasz kolega Zbigniew, lepiej znany tutaj jako ZBYHK, pogrzeb odb璠zie si w 鈔od w υdzi o godzinie 14:15 na cmentarzu przy ulicy Zak豉dowej 4
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
methyl

Do陰czy: 30 Kwi 2002
Sk康: NeW York

PostWys豉ny: Pi Lis 02, 2018 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedzia貫m u znajomych i nagle widz 瞠 Zbyszek dzwoni do mnie.

Nie nie mog貫m w tym momencie odebra telefonu wi璚 roz陰czy貫m i mia貫m za chwile wyj嗆 i oddzwoni. Szybszy by SMS z jego numeru, od syna, z informacjami o tym 瞠 ju nie mam do kogo oddzwania.

Przybi這 mnie to, bo przecie zna貫m Zbycha osobi軼ie.
Poczciwy cz這wiek by.
Z dusz naukowca, ciekawski, m康ry.
Takie dobre ch這pisko z du篡m serduchem do wszystkiego a g堯wnie do swoich koleg闚.

Smutno...
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
oktogenek

Do陰czy: 15 Kwi 2002

PostWys豉ny: Nie Lis 04, 2018 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te strasznie mi這 b璠 wspomina Zbyszka, dobry by z niego kolega i dociekliwy naukowiec, szkoda 瞠 dawno nie mieli鄉y okazji si spotka Sad niech mu ziemia lekk b璠zie
Powr鏒 do g鏎y
ARKO

Do陰czy: 17 Mar 2012
Sk康: Radom

PostWys豉ny: Pi Lis 09, 2018 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak si domy郵am, zd捫y dzieci odchowa. To minimum ile powinno si 篡. Potem ka盥y kolejny rok jest chyba jakim darem. Chce si widzie jak dzieci wchodz w 篡cie, daj nam wnuki , widzie jak i one rosn.

Wsp馧czuj rodzinie. Mam wra瞠nie, 瞠 篡cie tak si jemu potoczy這, 瞠 nie dane by這 jemu rozwin望 talentu do nauki a my郵, 瞠 mia ogromny potencja. Lubi sobie wszystko pouk豉da, znale潭 w tym jaki porz康ek i zale積o軼i. Nie mia貫m z nim kontaktu bo jak zauwa篡貫m zadawa du穎 pyta i nie mia kto jemu odpowiedzie. Zreszt nie ma co sie temu dziwi bo nauka to kosmos. Czasami odnosi貫m wra瞠nie, 瞠 brakiem odpowiedzi by troch rozczarowany.

Raz jego widzia貫m z 15 lat temu. Kr鏒ka rozmowa ale pozotywne na mnie wra瞠nie zrobi.

My郵, 瞠 鄉ier nie jest ko鎍em a pocz徠kiem. I cokolwiek bym o tym nie napisa/powiedzia/pomy郵a - b璠zie fa連zem.
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum