Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wszystkiego dobrego Wam Życzę. Właśnie zaczął się 2017 rok

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hack



Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 352

PostWysłany: Nie Sty 01, 2017 12:11 am    Temat postu: Wszystkiego dobrego Wam Życzę. Właśnie zaczął się 2017 rok Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że nikt nie dozna obrażeń w czasie nocy sylwestrowej. Te dwa dni "testowe" przeżyjmy spokojowo:)
_________________
tekst sluzy do celow edukacyjnych i nie ponosze odpowiedzialnosci za jego inne wykorzystanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fanta
Gość





PostWysłany: Nie Sty 01, 2017 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi dzisiejszej nocy udała mi się moja pierwsza szelka chociaż mogło być niebezpiecznie chciałem podejść do rury a tu wielkie bum ale na szczęście nic się nie stało
Powrót do góry
hajp
Gość





PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2-dniowy najazd pirotechniczny na świecie zakończony Razz
Powrót do góry
slu_1982



Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 341
Skąd: Zza Płotu

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No!
już pierwszy miesiąc nowego roku za nami, jeszcze pozostało 11 Cool

_________________
myhv.org
Nowe forum wysokich napięć.
Nowa domena!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nilko



Dołączył: 21 Mar 2004
Posty: 65
Skąd: z Miasta na soli

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 2:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa... zostało 10 Very Happy
_________________
Połowa zła na tym świecie wynika stąd, że ktoś chce czuć się ważnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slu_1982



Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 341
Skąd: Zza Płotu

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No już trzy. Boże, od kiedy jest dzieciak, to czuje się, jakbym przewijał kasetę do przodu. Masakra.
_________________
myhv.org
Nowe forum wysokich napięć.
Nowa domena!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MnichU



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 82
Skąd: Z klasztoru

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdziele zaraz 27 na karku... a pamiętam jak siedziałem tutaj mając 15-16lat... i jeszcze był tu duży ruch i te słynne żaróweczki za osiągnięcia. Moja dobra rada po latach dla młodziaków którzy zaczynają Very Happy nie bawcie się w petardy, bomby, ani nic co wybucha na ziemi jeśli chcecie mieć ręce i nogi i nie chcecie mieć problemów z policją, a jeszcze lepsza rada nie zajmujcie się tym wcale. Wink Slu_1982 myślę że zemną się zgadza. No ale jak już musicie to róbcie to dokładnie, starannie, a najważniejsze czytajcie ile wlezie czytajcie, uczcie się do bólu. Smile Pozdrawiam wraz z moją narzeczoną starą gwardię forum Wink no i początkujących oczywiście Wink p.s. 53dni do końca roku
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JPalikot



Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 209

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 2:08 pm    Temat postu: Zyczenia Odpowiedz z cytatem

No to i ja się przyłączę do życzeń bożonarodzeniowych i noworocznych.
No to wszystkiego najlepszego i żeby nasze hobby mogło się spokojnie rozwijać.... Żeby nigdy już nie powtórzyły się te lata, gdzie jak pamiętacie, co kilka miesięcy CBS, ABW i inne służby masowo wpadają do mieszkań pirotechników/chemików amatorów zaś dziennikarze wybuchający "świętym oburzeniem" robili sensacje medialne.... Nigdy więcej tego dziadostwa.
Niechaj będzie jak np. w Niemczech. Nie mam co prawda dokładnej orientacji jak tam sytuacja wygląda, ale zobaczcie chociaż forum "Xplosives Deutsch".... Ludzie, oni tam oprócz spraw czysto chemiczno-pirotechnicznych dyskutują nad..... syntezami narkotyków!!!
Można zobaczyć wątki na temat np usprawnień w syntezie amfetaminy i oni cały czas o tym dyskutują otwartym tekstem, że każdy może czytać i nie słyszałem aby były tam masowe zatrzymania.
Kurde gdyby w Polsce ktoś na jakimś forum zakładał takie tematy to już po kilku godzinach byłby na "dołku"......
No dobra sorry za przydługawy post i jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Was z rodzinami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hack



Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 352

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda temat ten jest sprzed roku, ale nadal aktualny:) Żyjemy w cyklu rocznym w końcu. Na hiperrealu, takie forum narko, jest wiele syntez, doświadczeń etc. Nikt nie kasuje:)
_________________
tekst sluzy do celow edukacyjnych i nie ponosze odpowiedzialnosci za jego inne wykorzystanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MnichU



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 82
Skąd: Z klasztoru

PostWysłany: Pon Sty 01, 2018 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qba82222 napisał:
Nie zajmować się wcale? To byśmy dalej na koniach jeździli bo w silniku coś wybucha i najlepiej to zostawić bo niebezpieczne Razz Apropo 2017 już się kończy, będzie okazja bezkarnie pohałasować Very Happy


" nie bawcie się w petardy, bomby, ani nic co wybucha na ziemi " Rolling Eyes miałem to na myśli, bo szkoda czasu, policja uzna was za przestępce i być może pracujących na zlecenie dla kogoś, za każdą pirotechnikę są problemy ale mówię to z autopsji petardy i bomby lepiej se odpuścić jeśli nie chce być ciągani po sądach Wink i większe szanse że nie stracicie kończyn. Przy okazji Życzę Wszystkiego Dobrego w 2018 roku Wink Pozdrawiam

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP