Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odpalanie pirotechniki scenicznej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Pirotechniczne Przedszkole
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wsl
Gość





PostWysłany: Sro Gru 28, 2016 5:03 pm    Temat postu: Odpalanie pirotechniki scenicznej Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Mam nadzieję, że to odpowiedni dział do tego pytania. Otóż potrzebuję odpalić 4x fontanny sceniczne zimnych ogni. To jednorazowa akcja, stąd nie chcę wydawać pieniędzy na zakup systemu. Ładunki są odpalane z baterii 9v, ale usłyszałem, że przy 4x i długości połączenia ok. 10 metrów konieczne będzie użycie 12v. Tu pytanie, nie mam za bardzo dostępu do akumulatora żelowego, czy zasilacz 12v podpięty do gniazdka zda egzamin? Wystarczy zewrzeć przewody zasilacza z połączonymi kablami fontann?

Zależy mia na jednoczesnym odpaleniu ładunków.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Pirotechniczne Przedszkole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP