Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

To ju ponad dekada
Id do strony 1, 2  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Klaver

Do陰czy: 17 Cze 2004
Sk康: Ziemia

PostWys豉ny: Wto Lip 21, 2015 1:08 am    Temat postu: To ju ponad dekada Odpowiedz z cytatem

A dok豉dniej ponad 11 lat tu siedz. W tym czasie zd捫y貫m uko鎍zy gimnazjum, liceum, zda matur i sko鎍zy studia. No i cz窷ciowo wy造sie...

Smutno si robi widz帷, 瞠 pirotechnika w tym kraju wymar豉 i nie ma ju m這dych pasjonat闚 tego hobby Sad
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
martalakoma53

Do陰czy: 14 Lip 2015
Sk康: Wawa

PostWys豉ny: Wto Lip 21, 2015 11:47 am    Temat postu: Re: To ju ponad dekada Odpowiedz z cytatem

Klaver napisa:
A dok豉dniej ponad 11 lat tu siedz. W tym czasie zd捫y貫m uko鎍zy gimnazjum, liceum, zda matur i sko鎍zy studia. No i cz窷ciowo wy造sie...

Smutno si robi widz帷, 瞠 pirotechnika w tym kraju wymar豉 i nie ma ju m這dych pasjonat闚 tego hobby Sad

Niestety idzie to w z造m kierunku......

zbyhk

Do陰czy: 05 Mar 2003
Sk康: skontowni

PostWys豉ny: Sro Lip 22, 2015 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wystarczy這by podsumowa: czy co k...a komu zrobili鄉y be Question
Powr鏒 do g鏎y
Hack

Do陰czy: 15 Cze 2006

PostWys豉ny: Pi Lip 24, 2015 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przychodzi mi na my郵 staro篡tny Egipt, gdzie wiedza kap豉n闚 by豉 dla wybra鎍闚. Jako tajemnicy nie mo積a by這 jej rozpowszechnia...
manin88

Do陰czy: 23 Sty 2007

PostWys豉ny: Pi Lip 24, 2015 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja te ju 9 lat na tym forum Smile R闚nie liceum, matura, studia Smile Teraz jestem na etapie pracy w zawodzie i ju ci篹ko b璠zie wr鏂i do naszego hobby. Wiele zawdzi璚zam temu forum, tyle radosnych chwil Smile Ahhh, a fajnie sobie poprzypomina z這te czasy.
Powr鏒 do g鏎y
HNIW

Do陰czy: 14 Kwi 2002

PostWys豉ny: Sob Lip 25, 2015 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety czas szybko mija a nasze hobby jest na 鈍ieczniku medi闚 i w豉dzy. Z ka盥ego mog zrobi terroryste w zale積o軼i od potrzeby.
Do tego media spo貫czno軼iowe zmieniaj m這dych ludzi w ekshibicjonist闚 co tylko u豉twia kontrole pa雟twa/s逝瘺 nad obywatelami.

Kiedy grono by這 zamkni皻e, informacje by這 bardzo ci篹ko znale潭 i trzeba by這 od podstaw do wszystkiego dochodzi. Teraz wszystko jest na talerzu podane co cz瘰to prowadzi do g逝poty i wypadk闚.

Widze jak si na zachodzie dzieje i w Polsce ju nadchodzi. Kiedy pami皻am jak by貫m w szkole podstawowej to w kieszeni zawsze mia貫m scyzoryk. Teraz w takim kraju jak Wielka Brytania to za to by si wylecia這 ze szko造. Nikt jako wtedy nie my郵a, 瞠 mo積a by go wykorzysta do z造ch cel闚. Podobnie jak pirotechnike. Ludziom odbiera si my郵enie i odpowiedzialno嗆 za w豉sne czyny a pasje si zabija. M這dzie przenosi si do 鈍iata wirtualnego gdzie wolno wszystko bez ponoszenia konsekwencji. Potem cz瘰to skutki s tragiczne.

Co do samego forum to dzia豉 i nie planuje go zamyka. Jedynie rocznie za domen trzeba wy這篡 troche kasy a reszta pro bono Smile

Pozdr.
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora
Firefighter

Do陰czy: 26 Wrz 2002
Sk康: Warszawa

PostWys豉ny: Sro Sie 26, 2015 2:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2002 roku Internet by wci捫 dla niekt鏎ych ciekawostk. Sta貫 陰cze by這 luksusem w Polsce. Zakupy robi這 si g堯wnie wychodz帷 z domu i patrz帷 co jest na p馧kach w sklepie, a nie szukaj帷 najlepszej recenzji i najta雟zej oferty w ceneo. Dawniej jakby kto zobaczy dziecko na rowerku z kaskiem na g這wie to by si roze鄉ia. Teraz brak kasku i ochraniaczy na wszystkie mo磧iwe cz窷ci cia豉 to nieodpowiedzialno嗆 rodzica. Mechanizmy rz康z帷e naszym (spo貫cze雟twa) rozwojem s bardzo ciekawe, i jak zaznaczy HNIW, odbiera si nam niezale積o嗆 i samodzielne my郵enie. Czasem nie zdajemy sobie sprawy do jakiego stopnia.

Je郵i chodzi o pirotechnik, w 2002 okre郵enie "terroryzm" dopiero nabiera這 popularno軼i, a ca豉 machina antyterrorystyczna mam wra瞠nie dopiero si uruchamia豉. Mo瞠 i zagro瞠nie prawdziwymi terrorystami, tymi kt鏎zy traktuj wysadzanie siebie i/lub innych jako form ekspresji "swoich" pogl康闚 jest teraz wi瘯sze, ale ci nasi koledzy, kt鏎zy w豉郾ie zaczynaj interesowa si pirotechnik, maj nieproporcjonalnie bardziej pod g鏎k Wink

Swoj drog czy zauwa篡li軼ie, 瞠 wraz ze wzrostem popularno軼i idei walki z terroryzmem zacz窸o powstawa coraz wi璚ej program闚 w TV o wybuchach, wysadzaniu wszystkiego, typu Mythbusters na Discovery Channel itp. Wg mnie dzielna i bezwzgl璠na walka z wszelkimi piromanami i emisja takich program闚 troch si ze sob k堯ci...

圭iArwA

Do陰czy: 08 Sie 2002
Sk康: ju nie st康 :)

PostWys豉ny: Nie Pa 04, 2015 7:39 pm    Temat postu: Pozwol sobie rozpocz望 posta wulgaryzmem Odpowiedz z cytatem

Ja piernol. <hah>
Dawno by這, bo 2002 to prawie p馧 篡cia temu...

安iadomo嗆 warto軼i palc闚 i ocz闚 troch przewa篡豉 szal i odbi貫m od piro ale czego si st康 nauczy貫m i kogo dzi瘯i temu forum pozna貫m to ju moje.
Pozna貫m tu Piromana, Bakuna(p騜niej Zbigniewa) Alemika, 妃ig豉. Ziomki z Malborka, do kt鏎ego kiedy pojecha貫m Smile
Piroman pope軟i samob鎩stwo jakie 2 miesi帷e temu... Smutno jak chuj.
Zbigniew te nie 篡je, zabi si gdzie w g鏎ach skacz帷 na w霩ku (po kt鏎eej pr鏏ie samob鎩czej by sparali穎wany od pasa w d馧) ze skarpy... Chorowa na shizofreni i za du穎 熜a. Te smutno ale mniej.

Popatrzy貫m te na szybko kto si jeszcze udziela i z rzadka tylko u鄉iecha貫m si do starych nick闚, kt鏎e pami皻am.
Mi貫 wspomnienia i stare emocje. Mocne Smile

Ja teraz mieszkam w Warszawie i pomy郵a貫m, 瞠 zlot piro raczej nie odby by si bez obecno軼i funkcjonariuszy ale mo瞠 kto chcia豚y ustawi si na piwko czy siedem i pogada o terrorystycznej nagonce, mediach i dzisiejszej m這dzierzy?

Zupe軟ie bez robienia przypa逝.

Pozdrowienia Smile

Do陰czy: 23 Sty 2007

PostWys豉ny: Wto Pa 06, 2015 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powa積ie P2 pope軟i samob鎩stwo? Je郵i to on to faktycznie smutno straszny.
Ja swoj "karier" mia貫m w okolicach 2007 roku, naprawd to by造 pi瘯ne czasy na eksperymenty i do鈍iadczenia. Osobi軼ie pozna貫m tylko jedn osob na tym forum (pozdro ziomeczku!) i niestety tylko jedn.
Wspominam ludzi z tematu szelek i MW gdzie mia貫m okazj troszk si udziela, naprawd a fajnie si na sercu robi jak czytam te stare tematy Smile
Powr鏒 do g鏎y
ARKO

Do陰czy: 17 Mar 2012
Sk康: Radom

PostWys豉ny: Sro Pa 07, 2015 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manin88 napisa:
Powa積ie P2 pope軟i samob鎩stwo?

He he, P2 pochowali Rolling Eyes

Wychowa貫m 2 dzieci a teraz moje dzieci wychowuj swoje dzieci czyli jestem dziadkiem i to pe軟 g瑿 bo podw鎩nym. Czasami widz z jak dum mamy moich wnuk闚 (dotyczy這 to i mnie 30 lat temu) wycieraj kupki, wstaj w nocy, s bardzo dumne ze swoich pociech. Ciesz si z ka盥ego nowego post瘼u: s這wa, gestu, ro郾i璚ia, siusiu do nocniczka. A potem bywa, 瞠 taki dupek, co si jemu we 豚ie poyebie, szczeg鏊nie po dopalaczach i mamy 豉jz mniej. A my郵a on o swoich rodzicach, o ich dumie, ich nadziei zwi您anych ze swoimi dzie熤i. Nie, taki ch...j b璠zie w du...e to mia. Gdyby kto kolejny taki poyebany si trafi nich zajrzy na jeden dzie do szpitala na onkologi dzieci璚 i zobaczy ich walk ..... o 篡cie. Mo瞠 by ka盥a inna klinika.

Reasumuj帷 mamy co najmniej jednego debila mniej (drugi pono chory na schizofreni ale 熜a). Szkoda mi tylko rodzic闚, rodze雟twa, dziadk闚.
Przeczyta貫m co pisa Zbigniew, wida mia poci庵 do piro. Szkoda, 瞠 nikt taki blisko mnie nie mieszka. Przedzia wieku 25 - 30 jest trudny dla m篹czyzn, wielu choruje, czasami na g這w.

A.
Powr鏒 do g鏎y
lu_kasz2
Go嗆

PostWys豉ny: Czw Pa 08, 2015 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w豉郾ie szkoda ,瞠 nikt blisko ciebie nie mieszka bo mo瞠 jebn掖 by ci w ten stary ,zakuty 貫b Very Happy.
Powr鏒 do g鏎y
ARKO

PostWys豉ny: Czw Pa 08, 2015 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lu_kasz2 napisa:
No w豉郾ie szkoda ,瞠 nikt blisko ciebie nie mieszka bo mo瞠 jebn掖 by ci w ten stary ,zakuty 貫b Very Happy.

Z takimi jadem nic dziwnego, 瞠 trudno ci robote znale潭. To te jeden z wa積ych powod闚 zgry幢iwo軼i, podobnie jak inne k這poty. Czasami sam by貫m bez pracy i te zry幢iwo嗆 mnie dopada豉, nawet rozumiem to.

To co napisa貫m wy瞠j, celowo napisane z emocj. 砰cia tym m這dym nie wr鏂 ale mo瞠 kto inny si dobrze zastanowi zanim zrobi ten g逝pi krok.

A na tym forum ............. mo瞠 lolek co nieco masz podstawowej wiedzy z zakresu homemeade pcz ale szcz窷cia Ci to nie przynios這. A z貫 篡czenia wracaj.
Powr鏒 do g鏎y
lu_kasz2
Go嗆

PostWys豉ny: Pi Pa 09, 2015 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polemika z d..rniem jest jak spacer po autostradzie. Very Happy

A. i wla esobie kunia bo lubie i matanol lubia j mze na zelazych kolach ale jedzie i w srodku sedz i pija bose lubia .Przyznaje ze jestem wielkim magiem i lubie sobia pouzewac najcesciej na wlasnym clonku

Nie zmieniaj stary d.....u kolejno軼i zapis闚 bo porostu jeste oszustem.Kolejno嗆 wpis闚 jest wa積a, 瞠by stwierdzi kto tu jest frustratem stary halu............. .A co do niespe軟ionych zawod闚 to z ca陰 odpowiedzialno嗆ia mo積a stwierdzi ,ze najgorszy zaw鏚 to biznesmen ''pirotechnik'' bez grosz przy 鄉ierdz帷ym dupsku . Very Happy.

Ostatnio zmieniony przez lu_kasz2 dnia Pon Pa 12, 2015 8:46 pm, w ca這軼i zmieniany 3 razy
Powr鏒 do g鏎y
ARKO

PostWys豉ny: Nie Pa 11, 2015 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lu_kasz2 napisa:
Polemika z d..rniem jest jak spacer po autostradzie. Very Happy

A. Psy szczekaj karawana jedzie dalej.

Nie zmieniaj stary d.....u kolejno軼i zapis闚 bo porostu jeste oszustem.Kolejno嗆 wpis闚 jest wa積a, 瞠by stwierdzi kto tu jest frustratem stary halu............. .A co do niespe軟ionych zawod闚 to z ca陰 odpowiedzialno嗆ia mo積a stwierdzi ,ze najgorszy zaw鏚 to biznesmen ''pirotechnik'' bez grosz przy 鄉ierdz帷ym dupsku . Very Happy.

Dla mnie to masz spore problemy z psychik i po to pisz aby nie zmienia wpisu. Admin闚 prosz o sprawdzenie czy user lahire22 ma uprawnienia do czytania komnat MW, je郵i tak to proponuj odebra.

A co do halu, d...u - wal 鄉ia這, nie b璠 Cie 軼iga bo szkoda mi na to czasu. Za ten zaoszcz璠zony czas zrobi kolejny wyr鏏.
Powr鏒 do g鏎y
lu_kasz2
Go嗆

PostWys豉ny: Nie Pa 11, 2015 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pi..dole dziadek naprawd zmie tablety ,albo trunki bo ci nie s逝膨.Je郵i o mnie chodzi to mo瞠sz poca這wa mnie w pompk(jak bym nie by dobrze wychowany to napisa豚ym ci dos這wniej ) .Proponuje , 瞠by admin obiektywnie spojrza na twoja bu.....ku dzia豉lno嗆 , a na pewno ban pewny prowokatorze z depresja obsesyjn Laughing .Najlepiej le do ABW teraz taka moda w鈔鏚 handlarzy piro (nie zdziwi豚ym si, ze z ucha lubisz strzeli ).I nie 瞠braj o pomys造 dla swojego shitu bo a wstyd ......... Laughing :oops:Po ostatnie mog upubliczni swoje personalia ,瞠by lu...ju nie my郵a ze sram przed starym .............. gl.................. Very Happy
Powr鏒 do g鏎y
ARKO

PostWys豉ny: Nie Pa 11, 2015 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lu_kasz2 napisa:
Ja pi..dole dziadek naprawd zmie tablety ,albo trunki bo ci nie s逝膨.Je郵i o mnie chodzi to mo瞠sz poca這wa mnie w pompk(jak bym nie by dobrze wychowany to napisa豚ym ci dos這wniej ) .Proponuje , 瞠by admin obiektywnie spojrza na twoja bu.....ku dzia豉lno嗆 , a na pewno ban pewny prowokatorze z depresja obsesyjn Laughing .Najlepiej le do ABW teraz taka moda w鈔鏚 handlarzy piro (nie zdziwi豚ym si, ze z ucha lubisz strzeli ).I nie 瞠braj o pomys造 dla swojego shitu bo a wstyd ......... Laughing :oops:Po ostatnie mog upubliczni swoje personalia ,瞠by lu...ju nie my郵a ze sram przed starym .............. gl.................. Very Happy

Wida, 瞠 jeste z poza bran篡 piro skoro piszesz cytuj „I nie 瞠braj o pomys造 dla swojego shitu bo a wstyd ..........”

Po twoim 篡czeniu spa這wania mnie sprawdzi貫m net. Masz zaw鏚 spawacza (dla mnie to lepszy pomys ni studia z zarz康zania w Pcimiu Dolnym wi璚 gratuluj), jaki czas bez pracy co pewno rodzi deprech a pewno rodzi skoro w poszukiwaniu pracy trafi貫 na forum o bimbrownictwie (z ofert na spawanie rurek). Do tego bieg造 z piro/MW lub od broni wyda dla Ciebie niekorzystn opini. Dalej nie szuka貫m.

Kipisz wi璚 jadem i tu nie trzeba strzela z ucha bo sam si wystawiasz, tak samo jak pewno ka盥y z tego forum. Gwoli sprawiedliwo軼i swoim wpisem wy瞠j wiedzia貫m, 瞠 sprowokuj mocne reakcje wi璚 wszystko jest ok. Chcia貫m wiedzie gdzie si ukry lahire22, na 99 % to Ty. No i Panie Dobrze Wychowany ..... tyle wyzwisk do mnie cho niepe軟ymi wyrazami. Jak wida jeszcze si kontrolujesz.

I troch wyluzuj bo z agresj nigdy pracy nie znajdziesz albo j szybko stracisz.
Powr鏒 do g鏎y
antyvlad

Do陰czy: 07 Cze 2009
Sk康: to wiesz?

PostWys豉ny: Pon Pa 12, 2015 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuj zbanowa pana lu_kasz2, poniewa jego posty ur庵aj poziomowi portalu, zachowajmy pewn kultur i merytoryczno嗆 wpis闚, emocje nigdy nie pomagaj si porozumie.
Powr鏒 do g鏎y
ARKO

PostWys豉ny: Pon Pa 12, 2015 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antyvlad napisa:
Proponuj zbanowa pana lu_kasz2, poniewa jego posty ur庵aj poziomowi portalu, zachowajmy pewn kultur i merytoryczno嗆 wpis闚, emocje nigdy nie pomagaj si porozumie.

Ja bym jego nie banowa. 砰cie czasami 豉mie kark co ma wp造w na g這w. Tak瞠 inne stresy. Kiedy mia貫m firm minersk. Jak pomy郵 dzi co robi貫m (po這wy prac na zdrowy rozum nie da這 si wykona ale si je robi這) to od razu my郵 sobie ale qrwa to by豉 jazda (emocje) Shocked Wink .
S豉bsze chwile na forum i sam mia貫m. Do dzi mam sentyment do silnik闚 rakietowych i 瘸dnego czasu aby si nimi bawi. Ju dwa razy 1 % dla rakieciarzy z tego forum poszed wi璚 tak jak umiem wspieram polsk nauk. Wp豉caj帷y by ukryty ale czy to wstyd da komu 1 %, na pewno nie. Za ten rok wp豉ty nie obiecuj ale nie jest wykluczona.

I tyle si w豉郾ie dzia這 u mnie przez ostatnie 14 lat. Od 40 - latka z dw鎩k nie taki du篡ch dzieci to dziadka z wnukami i pomys豉mi na rozw鎩 firmy.

Dopisane =>. Info ile firma zarabia jest poufne. Poniewa wiedzia貫m, 瞠 kiedy o tym napisz, wymieni貫m si z zaprzyja幡ion firm wp豉tami po 1 %. W tym roku - je郵i b璠zie - to te wp豉caj帷y b璠zie ukryty bo te si wymieni. Stara貫m si nam闚i inn firm do tej wp豉ty 1 % dla rakietow闚 ale si nie uda這.

Mi貫go dnia A

Ostatnio zmieniony przez ARKO dnia Pon Pa 12, 2015 3:16 pm, w ca這軼i zmieniany 2 razy
Powr鏒 do g鏎y
v-21

Do陰czy: 24 Lip 2002
Sk康: Kaszuby

PostWys豉ny: Pon Pa 12, 2015 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne wielu osobom si dzia這 jak mawia Owsiak ....jedni odchodz inni si pojawiaj na 鈍iecie pewnie u ka盥ego tak jest Wink
Forum jest jaka cz窷ci mojej wiedzy i pasji cho w mojej zawodowej pracy mia這 ono niewielki udzia. Pracuje w bran篡 od 10 lat rzek豚ym nawet z wielkimi sukcesami . Mnie sie uda這 ale wymaga這 to determinacji i ci庵貫j nauki i teraz wiem ze jeszcze wiele nie wiem
Co do forum pozna貫m kilka os鏏 kt鏎e darze wielkim szacunkiem za ich wiedze i stosunek do 篡cia ma na my郵i koleg闚 ARKADIUSZA PINOTA KNODA HEDMA Cool
Forum dla mnie spe軟i這 swoja role nie tylko dyskusyjna poznawcza Rolling Eyes

lu_kasz2
Go嗆

PostWys豉ny: Pon Pa 12, 2015 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tajemnica w tym 瘸dna kim jestem ,oczywi軼ie nie wszystko co piszesz jest prawd.Je郵i chodzi o bezrobocie to nigdy nie by貫m bezrobotny ,bo w mojej bran篡 taka patologia nie wyst瘼uje. Very Happy .Pr鏏ujesz na si喚 ze mnie czubka zrobi, ale nie trzeba by wielkim inteligentem kto tu ma manie wy窺zo軼i i lekk schizofrenie .Dobrze ci radze zmie doktora albo pigu造 i b璠zie ok.

A. psesrobocie to nie patologija , e trohe wypilem ide robic bysnes a wy idzta spac cieniasy syckie i mowie ci zalatwie Ciebie BANA bo jo jest tu stary moze kupi ale ci zalatiwa .ja pierdola co ja robia ?A moze jak bedzieta dobre to wom co lodpisze a jao ni to calujta mnie w perskie loko .a bana dawaja ta ja se go wema i schowm tom no wita co >............

Ostatnio zmieniony przez lu_kasz2 dnia Pon Pa 12, 2015 8:43 pm, w ca這軼i zmieniany 9 razy
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast瘼ny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum