Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Trasery lotu rakiety
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Modele rakiet.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eltopsj



Dołączył: 22 Cze 2003
Posty: 367

PostWysłany: Nie Paź 04, 2015 9:37 am    Temat postu: Kolorowe świece dymne. Odpowiedz z cytatem

Arek, uzyskałeś wspaniałe efekty. Gratulacje za komercjalizację - będzie można gdzieś kupić te świece? Obejrzałem filmiki na YT. Szkoda, że tam gdzie odpalasz wszystkie kolory nie zestawiłeś puszek w kolejności kolorów tęczy - wrażenia wizualne byłyby jeszcze ciekawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ARKO



Dołączył: 17 Mar 2012
Posty: 286
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie Paź 04, 2015 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był spontan, wtedy zieleń i fiolet nie były też dopracowane pod względem czystości barwy. Zaskoczyło mnie 500 000 wyświetleń na ultrasshop Rolling Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=EQ04gVaCdS0

u mnie ten sam film zgarnął tylko 2 500 wejść.

W piro bywa, że dany produkt po oszałamiającym sukcesie nagle zdycha i nikt nie wie dlaczego, szczególnie gdy jakość wyrobu nie spada. Już taki jeden miałem. Dlatego pracuję nad nowymi wynalazkami aby starać się być o pół kroku przed konkurencją. Lekko nie ma, do tego piro to stresujący i niebezpieczny zawód. I tu - niczym saper - mylimy się tylko raz. Trzeba szukać metod na odreagowanie :]

Fiolet i zieleń potem dopracowałem

https://www.youtube.com/watch?v=c6dXz4IOrwQ

Pozdrawiam i dziękuję za dobre słowo.


PS. A ten układ zdalnego sterowania ZS-PMR nadal oddam za free, wraz z radiotelofonami. O ile jego znajdę a zacznę szukać jak będzie zainteresowanie. Oddam tym z osiągnięciami. Z kilka lat temu jeszcze jego gdzieś widziałem :].


A.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Modele rakiet. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP