Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Interakcja H3 z gwiazdkami- pytanie

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Pirotechniczne Przedszkole
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cylindryk



Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: cz-wa

PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 1:16 pm    Temat postu: Interakcja H3 z gwiazdkami- pytanie Odpowiedz z cytatem

Witam,
jestem jedną z tych osób na forum, które uznają wyższość pczarnego nad prochem H3 (względy bezpieczeństwa, boję się chloranu), jednak chciałbym użyć owej mieszanki jako burst w moich szelkach(lift- 8g pcz na 100g wagi szelki).

Moje pytanie odnosi się do interakcji chloranu z H3 z siarką zawartą w gwiazdkach np. typu Tiger Tail.

Czy gwiazdki zawierające siarkę należy primerować czymś co jej nie zawiera? (na forum są takie mieszanki)
Czy wystarczy kawałek bibułki oddzielający gwiazdki od bursta?

Boję się, że przy obwiązywaniu szelki dratwą powstanie tarcie gwiazdek i H3 i dojdzie do samozapłonu. Czy jest to aż tak wrażliwe, czy może przesadzam. Zanim napisałem post, przedarłem się przez forum, jednak nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Jak Wy sobie radzicie z podobnymi problemami?

To samo z gwiazdkami na bazie S z rdzeniem pomarańczowej świszczały (chloran+benzoesan+dekstryna) Czy obtaczanie ich w zwykłej masie Willow Tree będzie bezpieczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Pirotechniczne Przedszkole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP