Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Lata 2008-2012

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
michalz21



Do³±czy³: 02 Cze 2013
Posty: 2

PostWys³any: Wto Cze 18, 2013 2:21 pm    Temat postu: Lata 2008-2012 Odpowiedz z cytatem

Witam
W latach podanych w tytule sta³y siê rzeczy bolesne dla pirotechniki w naszym kraju.
Teraz podobno "ob³awa" minê³a, ale czy wróci ?
Forum to wygas³o. Nie wiem czy to powód strachu czy czego¶ innego.
Mam wiêc pytanie do spo³eczno¶ci : Czy po wydarzeniach w tych latach kto¶ ucierpia³ (chodzi tu g³ównie o oskar¿enia)? I je¶li by móg³ to prosi³ bym o podanie wymiaru kary. Ile osób porzuci³o to hobby ? Nie b±d¼my tacy s³abi, bo jako obywatele póki co demokratycznego pañstwa mo¿emy i to du¿o. Mo¿na siê przypatrzeæ instytucji Polskiego Towarzystwa Rakietowego które walczy o zmianê ustawy dotycz±c± MW. I tu rodzi siê pytanie: Czy w dzisiejszych czasach warto zaczynaæ z piro ?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lontek



Do³±czy³: 29 Mar 2012
Posty: 13
Sk±d: z k±towni

PostWys³any: Nie Pa¼ 06, 2013 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponawiam pytanie
te¿ chcia³em zapytaæ, czy mo¿e kto¶ wie jak kszta³tuj± siê nastroje s³u¿b?
er³o2012 ju¿ dawno za pasem, wiêc teoretycznie powinno byæ ju¿ spokojnie, tylko cholewka nie wiadomo co o tym my¶leæ...
mi³o by by³o od czasu do czasu co¶ tam wymodziæ, jakich¶ granat dymny, czy rakietê Rolling Eyes tym bardziej, ¿e warunki s±, tylko strach cokolwiek przez internet zamówiæ...
powiem szczerze, ¿e teraz mam wra¿enie jakby mi kto¶ na klawiaturê patrzy³, nie wiem mo¿e przesadzam...


Ostatnio zmieniony przez lontek dnia Pon Pa¼ 07, 2013 11:06 pm, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ripper87



Do³±czy³: 05 Cze 2007
Posty: 205
Sk±d: z czwartej gêsto¶ci

PostWys³any: Pon Pa¼ 07, 2013 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czy mo¿e kto¶ wie jak kszta³tuj± siê nastroje s³u¿b?

Pan Zygmunt z ABW jest trochê zdenerwowany bo szef nie chce mu daæ urlopu, a ma ³azienkê do remontu. Natomiast pan Marcin z CB¦u ma dzi¶ ca³y dzieñ dobry humor.

_________________
www.youtube.com/watch?v=L9401w2CqI4
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lontek



Do³±czy³: 29 Mar 2012
Posty: 13
Sk±d: z k±towni

PostWys³any: Pon Pa¼ 07, 2013 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pani Frania za Zenkiem gania lecz nie ma nic do gadania bo u niej zryta bania -.- Od szelek nap*** Razz
A tak na serio, na pewno s± u¿ytkownicy, którzy maj± znajomych tu czy tam i mogliby co¶ zasugerowaæ.
Je¿eli jest dalej podobne ci¶nienie jak kilka lat temu to bon voyage... a je¿eli to by³a tylko misja na er³o, to pewnie niewielu ju¿ siê tym zajmuje
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ripper87



Do³±czy³: 05 Cze 2007
Posty: 205
Sk±d: z czwartej gêsto¶ci

PostWys³any: Wto Pa¼ 08, 2013 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozkmiñ dobry internetowy sklep z odczynnikami i zamawiaj na kolegê kolegi tzw s³upa. Dobrze kitraj odczynniki i strzelaj z dala od ludzi, nie wystawiaj filmików i powinno byæ git. Z reszt± co chcesz robiæ? Wiêkszo¶æ rzeczy znajdziesz w ogrodnikach/obi.
_________________
www.youtube.com/watch?v=L9401w2CqI4
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP