Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

The best of Piroman2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> Fajerwerki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Piroman2

Do陰czy: 12 Maj 2002
Sk康: z mo寮zierza ;)

PostWys豉ny: Nie Wrz 09, 2007 8:11 pm    Temat postu: The best of Piroman2 Odpowiedz z cytatem

Pozwoli貫m sobie za這篡 nowy temat, gdy ten klip wideo zbiera do kupy Smile moje poczyniania w dziedzinie fajerwerkow - szelek. Bo w temacie o szelkach nie liczcie ju na moje nast瘼ne filmy.
Obecnie s to ju dla mnie wspomnienia Crying or Very sad i ju marzeniem jest, 瞠 mo瞠 kiedy b璠e mia okazje stworzy vol. 2 the best of P2.

Mam film w "miodzio" jako軼i , zajmuje 377MB naprawd go polecam, na full screanie robi wra瞠nie (format DVD 4:3) tylko musze go gdzie wrzuci.. jak b璠zie to wrzuce linka.

narazie mo積a si nacieszy wersj You tube, ktora wcale tez taka z豉 nie jest..
http://pl.youtube.com/watch?v=to57CP6xj-4 (bo i tak jest zajebista)

jak to ogl康am to a mi si przykro robi Rolling Eyes Crying or Very sad

Mi貫go ogl康ania,
P2

macabra

Do陰czy: 16 Sty 2005
Sk康: Pu速usk

PostWys豉ny: Nie Wrz 09, 2007 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe filmik wypas!! Nie pozostaje nic innego jak pcha sie w komercj i stara sie o licencj albo kupi sobie domek na odloodziu i dalej sie bawi. Tak瞠 nie zamulaj zawsze s jakie wyj軼ia i wierze 瞠 napewno wr鏂isz kiedy do praktyki Smile POZDRO!
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora
Piroman2

PostWys豉ny: Nie Wrz 09, 2007 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko spoko prze篡je, bardziej w dupe daj studia Smile
A tak powaznie to brakuje nam z Bodkiem jednej rzeczy na tym filmie - kolorowych szelek, kt鏎ych kurde na sylwestra mia貫m kilka, naprawd pi瘯nych i to te w豉郾ie 2" cylindry z Russian blue, wersja pumped (+bindowane) wysz造 cudnie. Wyobra嬈ie sobie nie dos 瞠 ma豉 fajna w璕lowa wst璕a to do tego niebieski kolorek. Sk豉d jest na APC teraz z g這wy go nie podam (ale zawiera Red Gum, AP, dex, C af i malachit).
Te w sylwestra uda這 nam si uzyska 鈍ietne 3" kule z Red Metallic i Green, jak komercja, niech wierzy kto chce, najwazniejsze ze sam jak to zobacyzlem to nagle g瑿a si u鄉iecha. Powiedzieli鄉y sobie, 瞠 kolorowe (metaliki kt鏎e my robilimy/ili鄉y ci皻e - jest pierwsza fotka w豉郾ie znich !! ) to w豉郾ie od 3" kuli zaczyna, a dok豉dniej w naszych opracowanych metodach to w豉郾ie stworzone do 3" sferycznej (wi瘯sze te).
Malutkie gwiazdki do 3 calowej, kolorowe - efekt wychodzi piorunuj帷y (multum pe軟o kolorowych kulek) Smile Za w naszej 2" ci皻e nie bardzo si nadaj.. a do kuli mo積a je lekko by這 wsadzi..
No si rozgada貫m, ale w豉郾ie kolorki... 瞠 te nie by這 wtedy kamery, ach bardzo 瘸luje:)

sadafag

Do陰czy: 18 Lis 2006

PostWys豉ny: Pon Wrz 10, 2007 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mog jaka zajebioza Shocked
Normalnie jak komercyjne. Musia貫 mie dobry H3 do miotania bo pi瘯nie nosi. Naprawde jestem pod wra瞠niem, ja takiego czego nigdy bym nie zrobi. Ciekaw jestem jak uzyska貫 niekt鏎e efekty np. silver flies.

U篡wa貫m Prochu czarnego, tak tak da si..
A tak nawiasem to za Pcz mo積a mie nie幢e przerypane prawnie, a mia貫m go sporo Rolling Eyes
P2
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
npiro

Do陰czy: 24 Lis 2006

PostWys豉ny: Pon Wrz 10, 2007 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawd mi這 popatrze na ten filmik. Szkoda, 瞠 (przynajmniej w moim przypadku) nastraja bardzo nostalgicznie. Co jak podsumowanie pewnego bogatego okresu w 篡ciu, kt鏎y sko鎍zy si bezpowrotnie. Rewelacja. Lekko do逝j帷a ale rewelacja.

Pozdrawiam i dzi瘯i za ... wiesz za co.
Powr鏒 do g鏎y
lampek

Do陰czy: 28 Maj 2007
Sk康: wiedziec wszystko

PostWys豉ny: Pon Wrz 10, 2007 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no filmik na youtubie wygl康a bardzo 豉dnie Razz Lecz najbardziej jestem pod wra瞠niem symetryczno軼y rozrzutu w cylindrykach 2" bo kuliste to wiadomo , wystarczy mie rowne gwiazdki i po這wa drogi za nami do efektu kuli (tak jak w 4" kulistych). Szkoda 瞠 wci捫 nad tob wisi ten do貫k. Ale ciesz sie przeca nie d逝go bedzie rok akademicki, wiadomo imprezki i...nauka... Twisted Evil
Powr鏒 do g鏎y
Piroman2

PostWys豉ny: Pon Wrz 10, 2007 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

npiro napisa:
[...]nastraja bardzo nostalgicznie. Co jak podsumowanie pewnego bogatego okresu w 篡ciu, kt鏎y sko鎍zy si bezpowrotnie.

Trzeba przyzna 瞠 trafi貫 w 10 - 徠ke Smile w moim przypadku.
Najlepsze 瞠 podk豉d muzyczny dobrany, nie specjalnie je郵i chodzi o nazw, a tak akurat te spasowa這.. Los Endos Rolling Eyes
Ale spoko damy rade..

lampek napisa:
Ale ciesz sie przeca nie d逝go bedzie rok akademicki, wiadomo imprezki i...nauka..

Ta i gdyby tutaj chocia by這 weso這, a te ca貫 studia to niech chuj strzeli, bo ja chyba nie trafi貫m Confused I w tej kategori posz這 kiepsko.. znajd si pojebancy i oczeikwany kierunek staje si najwi瘯szym g闚nem, a cz這wiek czuje si wydymany...
Jak kto si wybiera na Politechnik 奸御k to mo積a mnie tam znale潭 bo jeszce mi to troche zajmie.. zw豉szcza w takim tempie Rolling Eyes
co za pojebany rok 07

macabra

Do陰czy: 16 Sty 2005
Sk康: Pu速usk

PostWys豉ny: Pon Wrz 10, 2007 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piroman2 napisa:

Ta i gdyby tutaj chocia by這 weso這, a te ca貫 studia to niech chuj strzeli

Co ty niepowiesz... ja mam 5 poprawek w kampani wrze郾iowej qrwa, Siedze teraz i zakuwam ,a raczej zakur...iam....
a ja si ju kurva podda貫m..

EDIT: ja w sumie walcze jeszcze - czyli Vita buerlecithinka, kawusia i do przodu. Ale warunek mnie czeka zapewne z jeden. Huk tam - pipeprzy to w czapke... Dzi po egzaminie standardowo sie nawali貫m i mam dzie chilllouta Wink
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora
simsigver
Go嗆

PostWys豉ny: Wto Wrz 11, 2007 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A s造sza貫m, 瞠 3-ci rok ze 2-3 lata mo積a si babra Mad

Uznanie dla mistrza Twisted Evil

Pozdr Wink
Powr鏒 do g鏎y
IrkaceK

Do陰czy: 23 Lip 2002
Sk康: te pi瘯ne kolory ?

PostWys豉ny: Wto Wrz 18, 2007 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ludzie ssali, ze az limit sie wyczerpal.

Filmik wypalilem sobie na dvd i jak bede mial chwile to na TV sobie ogladne Wink

Pozdrowka!

Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
hemist
Go嗆

PostWys豉ny: Pon Pa 01, 2007 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos cudownego, dawno tu nie zagladalem, ale czasami patrze co sie wyrabia tutaj. Dalej pieknie leci.
Pozdrowienia dla Piromana2 Wink
Powr鏒 do g鏎y
Piroman2

PostWys豉ny: Wto Lut 14, 2012 1:05 pm    Temat postu: pokaz nocny, chemikalia 2011 Odpowiedz z cytatem

Witam
Doszed貫m, 瞠 to dobry temat, aby tutaj to wrzuci. Wrzucam stary filmik, kt鏎y i tak pewne s逝瘺y skopiowa造 do siebie (i nie tylko ten), wi璚 co mi tam Wink
Jak mo積a 豉dnie wyrzkosta pirotechnik, przedstawiam na poni窺zym filmiku
LINK do You Tube

G堯wnie SM 2", gwiazdy: Ruby Red, Emerald Green, Russian Blue#4, Shimizu Blue, Violet Shimizu#2, Golden TT, og鏊nie chryzantemy inne, D1 glitter, Better Pearl (glitter w roman candlesach - tj. rzymskich ogniach).
Lift: Czarnuch
Szelka, kt鏎a wybuch豉 (3" sph z green metallic by Bleser) niestety nie jest uj皻a na filmie, ale wida j na innymi filmiku, kt鏎y r闚nie jest na YT (nie m鎩).
Odpalane elektrycznie (siedzia貫m przy zapalarce), okaza這 si, 瞠 wcze郾iejszy plan by p騧niej ma這 przydatny, kiedy par rzeczy zawido這...
Ach... stare dzieje Very Happy
pzdr. serdecznie starych wyjadaczy upadaj帷ego forum
ps wrzuc jeszcze par innych filmik闚 na YT. Co mi tam - i tak mnie znaj. Przy okazji pozdrawiam czytaj帷ych to forum.
P2

Spanner

Do陰czy: 31 Mar 2010

PostWys豉ny: Wto Lut 14, 2012 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja czeka貫m na taki moment... W豉郾ie skoro w豉dze i tak maja ju nasze dane to co by by這 tego nie wrzuci? Dwa razy nas za to samo nie ukaraj.
antyvlad

Do陰czy: 07 Cze 2009
Sk康: to wiesz?

PostWys豉ny: Wto Lut 14, 2012 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominaj si dawne czasy Wink
Pi瘯ny pokaz, zw豉szcza zielone gwiazdy no i brz璚zki Smile
Pozdrawiam.
Powr鏒 do g鏎y
radekpopiell

Do陰czy: 07 Pa 2013
Sk康: warszawa

PostWys豉ny: Pon Pa 07, 2013 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam obejrze:

studio.wp.pl/i,Mistrzostwa-w-pokazach-fajerwere,mid,283363,wideo.html

szkoda 瞠 przegapi貫m na 篡wo.

Wie kto mo瞠 czy jest co takiego jak mistrzostwa 鈍iatowe w sztucznych ogniach. Gdzie walczy si kto poka瞠 najaldniejsze sztuczne ognie. kiedy w telewizji ogl康a貫m takie mistrzostwa i ciekawy jestem czy w dalszym ci庵u kto je organizuje Smile

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> Fajerwerki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum