Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DYNACEM niewybuchowy materiał wyburzający.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Chemia ogólna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
antek



Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Pią Lis 23, 2012 5:44 pm    Temat postu: DYNACEM niewybuchowy materiał wyburzający. Odpowiedz z cytatem

Możesz napisać jak Ci poszło ? Przymierzam sie do małego fundamentu i postanowiłem napisać bo ciekaw jestem. Komentarze maja super za ten środek, ale jak to praktycznie dziala i w jakim czasie ?
Pozdr !
Antek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ARKO



Dołączył: 17 Mar 2012
Posty: 286
Skąd: Radom

PostWysłany: Pią Lis 23, 2012 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im cieńsza ściana tym będzie gorzej. W mojej ocenie nie da rady tym kruszyć ścian żelbetowych w blokowiskach. Albo formalnie się da, ale będzie do diabła roboty, prędzej zejdzie z przecinakiem i młotkiem. Podobnie było z MW (dotyczy ścian z obu stron odkrytych).


A.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
guerreiro79



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 60

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, sam mieszkam w bloku i coś mi się wydaje ze ścigany z zelbetu pełnia funkcje konstrukcyjne. Te które nie są narazone na naprezenia konstrukcyjne wykonane są z gipsu. Lepiej dowiedzieć się wszystkiego przed takim operacjami
Jeśli chodzi o klucie scian betonowych, to polecam wypozyczalnie sprzęt budowlanego i wypozyczenie dużego mlota. Dobrze jest też ponacinać beton tarcza diamentowa (wtedy ograniczamy zakres pekniec )
Ps Do fundamentu mogloby to działać. Często mamy takie roboty i pomysł jest niezły w wypadku grubego beton tj. od przynajmniej 20 cm

_________________
witam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Chemia ogólna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP