Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

K. S. dla Breivika
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Front



Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 189
Skąd: Wrocek

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedz mi Arku jak mam pisać(żyć?)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mahalas



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 2:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Front napisał:
ja zawsze jestem na poprzek Wink

He He to tak jak ja.
Wprawdzie Arka pytales o tym jak pisac ( zyc), ale troche sie wpierdziele.

Arek ma sporo racji, bo jak przychodzilismy na swiat to nikt nam nie gwarantowal, ze ten swiat bedzie sprawiedliwy.
I dobrze jest w bezchmurna noc walnac sie na trawke i popatrzec w niebo.
Tam gdzies daleko hula czysta energia. ( Sim tez by chcial tak pohulac Laughing ) I dobrze ze daleko bo inaczej te cienkie bialkowe truchla ktorymi jestesmy--- Question Arrow Exclamation
Ale jest to sposob na oderwanie sie od lewakow, prawakow, kiboli i innych bakterii zasmiecajacych czysty energetyczny wszechswiat.

To oderwanie, to po to, zebys mogl podjac wazna decyzje w tym jednym jedynym i nie powtarzalnym zyciu jakie masz.

Naucz sie fachu ktory jest przydatny w kazdej szerokosci i dlugosci geograficznej i spierdzie-laj Exclamation Exclamation Exclamation czym dalej tym lepiej.
Fach to jest to, czym bedziesz zarabiac na zycie. Hobby zostaw na niedziele i swieta Smile

Po 30-tce troche trudniej, ale tez jest mozliwe.

Pozdro mahalas

PS. Arek na temat to bedziemy pisac jak mistrzostwa sie zakoncza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lahire22



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 42

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tu nie będę się wypowiadał kto tu wygląda na panienkę Razz A możne to panna oczekująca na wydanie? Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mahalas



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ARKO napisał:
mahalas napisał:
Po 30-tce troche trudniej, ale tez jest mozliwe.


Na realizacje mazen nigdy za pozno.
Ta 30 - ka to troche umownie bo po tym obcy jezyk trudniej wchodzi do glowy, a bez tego ani rusz.

A wracajac do tematu, to czy ktos wie ile tego pylu Al Breivik zamowil i kupil w PL Question

Pozdro mahalas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Spanner



Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem ze 100kg
_________________
Niebo to płótno ja trzymam pędzel ale nie umiem malować wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mahalas



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak 100 kg, to z innymi dodatkami mozna by tym uszlachetnic ze 20 ton saletry. Exclamation
Jak by chcial ta srebrzanka malowac to pewnie by na 5 farm wystarczylo.
Przez jakis czas pojawila sie w prasie info, ze obrot pylem Al o takim rozdrobnieniu jest monitorowany przez odpowiednie urzedy.
Pozniej ten watek zniknal z prasy i juz sie nie pojawil.
Mnie zastanawia , jaka powinna byc reakcja "monitorujacych" i co oni zrobili w tym temacie Question

Pozdro mahalas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Spanner



Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mówią media, które jak wiadomo lubię przesadzać. Mnie bardziej ciekawi kwestia co z tym całym abw. Ja kompa odebrałem, nikt sie stamtąd nie odzywa... żadne pismo a ni nic nie przyszło, co to oznacza?
_________________
Niebo to płótno ja trzymam pędzel ale nie umiem malować wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lahire22



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 42

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak chyba wszyscy maja ,którym nie można przestawić konkretnych zarzutów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mysle o oficjalnej jakiejs petycji , sugestii, zeby zrobili referendum. i jak uznaja s - syna winnym tgo go po prostu K S.
Mysle ze jak by poczekal na wykonanie wyroku pare miesiecy w celi smierci to by mu zmiekla rura .


Całe szczęście, że w Norwegii ani "lud" nie decyduje o życiu i śmierci kogokolwiek ani prawo nie działa wstecz.

Cytat:
Te strzelanie do dzieciakow jest odrazajace.

To co piszesz również jest odrażające i co z tego?


Cytat:
I właśnie dlatego, że nie można, to takich czubów będzie coraz więcej!

No faktycznie, w norweskim więzieniu będzie cierpiał. Pewnie w zaostrzonym rygorze saunę i jakuzi mają tylko 3 razy w tygodniu.


A może zamiast >oszukuje<ć jakieś bajeczki zerkniesz w statystyki? Np jaki procent w przykładowych SZA więźniów po opuszczenia więzień wraca na drogę przestępstwa a jaki wraca w Norwegii? I jak? Który system jest skuteczniejszy? Nie chce się poszukać? Aaa no to ok, rozmawiajmy nadal o bajkach.

_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
zbyhk



Dołączył: 05 Mar 2003
Posty: 339
Skąd: skontowni

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

statystyki wsadź sobie w d... - jak u nas nie ma perspektyw na pracę i w pudłach były takie warunki jak u nich to zaraz by było mnóstwo chętnych
ciekawe co o karze ś. byś mówił jakby jakiś poyeb zrobił coś twoim najbliższym - tez kaząłbyś resocjalizowac i głaskać po główce Question tym bardziej że kretyn uważa że dobrze zrobił
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mahalas



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWysłany: Sro Maj 23, 2012 4:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek R. napisał:
Całe szczęście, że w Norwegii ani "lud" nie decyduje o życiu i śmierci kogokolwiek


Pytanie : czyje szczescie Question Twoje Question Brevika Question Czy rodzicow tych zastrzelonych dzieciakow Question

A co jest zlego w prawie ktore w extremalnych sytuacjach odwolywalo by sie do referendum. Question tego ludu ktorym wyczuwam , ze pogardzasz Exclamation
Wszak teoretycznie " tzw. prawo" zostalo ustanowione w interesie tego "ludu".

Material do przemyslenia.

pozdro mahalas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sro Maj 23, 2012 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyje szczęście? Norwegów.

Bo tak zwany "lud" zwłaszcza w nastroju takim jak Ty tzn toczący pianę z pyska i pałający rządzą mordu to nie żaden "lud" tylko motłoch. I właśnie dlatego przestępców stawia się przed sądami a nie linczuje wiesz?

Być może dwudziestopierwszowieczne, zachodnioeuropejskie standardy nie mieszczą Ci się w głowie. Być może za bardzo nasiąknąłeś jakimiś dziwnymi rodzimymi wpływami. Ale to właśnie kolejny argument za tym, aby "lud" nie decydował o niczyim życiu ani śmierci. Bo jest ryzyko, że "lud" składa się w dużej części z takich jak Ty.

Zbyhk, statystyki wsadzamy sobie w dupę kiedy zaczyna brakować innych sensownych argumentów? To sorka ale na taki poziomie dyskutował nie będę.

_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
mahalas



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWysłany: Czw Maj 24, 2012 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek R. napisał:
Bo tak zwany "lud" zwłaszcza w nastroju takim jak Ty tzn toczący pianę z pyska i pałający rządzą mordu to nie żaden "lud" tylko motłoch. I właśnie dlatego przestępców stawia się przed sądami a nie linczuje wiesz?


Postrzelalbys sobie do takiego motlochu Wink co Question moze razem z Breivikiem Question
Ten motloch ( czyli ja ) proponuje zrobienie referendum. PODKRESLAM referendum. To jest forma najbardziej bliska bezposredniej demokracji helenskiej. To tacy ,ktorzy demokracje jako taka wymyslili. ( pewnie nie wiesz, zapatrzony w 21 wieczne stardarty Wink )
A piane z pyska tocza ci, ktorym srodkowym paluszek pokazuja wszystkie te neolibertynimskie teorie ( np Breivik na lawie sadawej). Zerknij w lustro "kolego" Idea

mahalas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lahire22



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 42

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe ilu z dyskutantów ma doświadczenie jak postępuje się z ludźmi w demokracji norweskiej?Opowiadanie bajek z zaczerpniętych z prasy czy tv nie ma sensu.Prawdziwi Norwedzy wcale nie są tacy tolerancyjni wobec obcych a policja ich nie jest taka łagodna jakby się wydawało.
Sorry ,ze tam wyżej narozrabiałem .Proszę moda o posprzątanie Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To jest forma najbardziej bliska bezposredniej demokracji helenskiej. To tacy ,ktorzy demokracje jako taka wymyslili. ( pewnie nie wiesz, zapatrzony w 21 wieczne stardarty Wink )


Właśnie doskonale wiem. Wiem też, że upadli dwa tysie lat temu. Ba! Wiem też z jakich powodów.

Nie widzę powodu ani nie odczuwam ochoty na strzelanie do motłochu. Co nie zmienia faktu, że mam ogromna nadzieję nigdy nie żyć w kraju rządzonym przez motłoch. Demokracja bezpośrednia którą tak wychwalasz to nie rząd ludu. To rząd motłochu. Aha, i zerknij sobie, bo to ma kluczowe znaczenie, kto w tej Twojej antycznej Grecji miał prawo głosu ;]. I nagle ten "lud" okazuje się garstką wybrańców niemal. I całe szczęście.

_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Ripper87



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 205
Skąd: z czwartej gęstości

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Jacek R."]
Cytat:

Nie widzę powodu ani nie odczuwam ochoty na strzelanie do motłochu. .

A ja bym postrzelał...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
guerreiro79



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 60

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed wyborami?Smile
_________________
witam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
mahalas



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 4:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pax Vobiscum

Jacek R. napisał:
Właśnie doskonale wiem. Wiem też, że upadli dwa tysie lat temu. Ba! Wiem też z jakich powodów.

Nie widzę powodu ani nie odczuwam ochoty na strzelanie do motłochu. Co nie zmienia faktu, że mam ogromna nadzieję nigdy nie żyć w kraju rządzonym przez motłoch. Demokracja bezpośrednia którą tak wychwalasz to nie rząd ludu. To rząd motłochu. Aha, i zerknij sobie, bo to ma kluczowe znaczenie, kto w tej Twojej antycznej Grecji miał prawo głosu ;]. I nagle ten "lud" okazuje się garstką wybrańców niemal. I całe szczęście.


Demokracja w swoich zasadach, jest zbyt slaba , zeby oprzec sie mafii dazacej do przejecia wladzy, niestety Sad
Pewnie po dlugiej dyskusji doszlibysmy do jakiegos zlotego srodka Wink
tylko , ze nie ma na to czasu.
Sa powazniejsze zagrozenia.
Tutaj jest link. http://www.youtube.com/embed/_4eCf6UclR4?rel=0
Angielski , ale napisy po polsku.

Link z napisami jest od Sima.... dzieki.

Pozdro mahalas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP