Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Nagonka na "terrorystów"- ponad 100 przeszukañ
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Sro Gru 07, 2011 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie rycht na ch forum które jest jednocze¶nie list± na odstrza³ ... Skasowaæ to wszystko w pizdu i niech siê w dziób ugryz±
Powrót do góry
Front



Do³±czy³: 18 Gru 2006
Posty: 189
Sk±d: Wrocek

PostWys³any: Czw Gru 08, 2011 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to zmienia dane w rejestrze?
_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
JNS



Do³±czy³: 03 Gru 2007
Posty: 13

PostWys³any: Czw Gru 08, 2011 2:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem informatykiem z krwi i ko¶ci, ale wszelkiego rodzaju trojany, robaki i inne szpieguj±ce syfy tak w³a¶nie robi±. Przekierowany rejestr w systemie lub otwarty jaki¶ tam port umo¿liwia kontrolowanie komputera przez osoby trzecie za po¶rednictwem sieci internet. Nie odkry³em chyba ameryki bo to ka¿dy wie. W taki sposób miliony ludzi staj± siê ofiarami przestêpstw np bankowych. Nie wspominaj±c o lokalizacji za po¶rednictwem numeru IP. Tak naprawdê je¶li bêd± chcieli z³apaæ tu kogokolwiek to to zrobi± bez najmniejszego problemu np. opisanym wy¿ej sposobem. Ja unika³em dyskusji na forum a mimo to spotka³y mnie przykro¶ci. Dlaczego? Sami wiecie. Nie jeste¶my w stanie kontrolowaæ wszystkiego w 100% i to napisze do tych którzy my¶l± ¿e s± nietykalni. Bardziej bym stwierdzi³ ¿e kto¶ nie ma ochoty was dorwaæ. Smile W internecie nie ma kozaków, bo tu mimo braku nazwisk s± inne sposoby zdradzaj±ce lokalizacjê.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Hack



Do³±czy³: 15 Cze 2006
Posty: 352

PostWys³any: Czw Gru 08, 2011 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum jest bezpieczne, nie panikujcie, nikt nie ma dostêpu bezpo¶rednio do macierzy serwera by wrzucaæ tu jakie¶ robactwo!
Zajêcie jakim siê tu zajmujemy wymaga odpowiedzialno¶ci nie tylko za siebie, wymaga te¿ silnych nerwów, wiêc nie rozumiem dlaczego panikujecie jak stare babska w kolejce po kaszankê za komuny?

Zorganizuj sobie pracê tak by nie trz±¶æ portkami.

_________________
tekst sluzy do celow edukacyjnych i nie ponosze odpowiedzialnosci za jego inne wykorzystanie
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
mahalas



Do³±czy³: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWys³any: Pi± Gru 09, 2011 5:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy link na temat terroryzmu w Polsce
http://obserwatorpolityczny.pl/index.php/2011/11/08/przeslanki-narodzin-terroryzmu-w-polsce/

Pozdro mahalas

EDIT BM: Warto te¿ zwróciæ uwagê na komentarz do tego wpisu:

Nikodem Berger napisa³:

Zwró­ci³ Pan uwagê na bar­dzo wa¿ne zagad­nie­nie. Zabra­k³o mi jed­nak w Pañ­skim tek­¶cie wska­za­nia na naj­gro¼­niej­szy rodzaj ter­ro­ry­zmu, jakim jest ter­ro­ryzm spe­ku­la­cyjny. W tej chwili sko­or­dy­no­wany atak spe­ku­lan­tów na walutê okre­¶lo­nego kraju czy spe­ku­la­cja dery­wa­tami od obli­ga­cji mo¿e dopro­wa­dziæ do nêdzy milio­nów ludzi. Jest to ter­ro­ryzm du¿o gro¼­niej­szy ni¿ np. pod­k³a­da­nie bomb. Ter­ro­ryzm ten jed­nak jest legalny. O skali zagro­¿e­nia niech uzmy­s³owi Pana fakt, ¿e na pocz±tku 2008 roku 2/3 pozy­cji krót­kich na GPW nale­¿a³o do dwóch gra­czy Gold­man Sachs i JP Mor­gan. Spe­ku­lanci ci wyci­snêli miliardy na kra­chu akcji, które sami wypom­po­wali w kosmos i sami zrzu­cili w prze­pa¶æ. Przy oka­zji jesz­cze doko­ny­wali nie­wy­obra­¿al­nej spe­ku­la­cji nasz± walut±. Pra­wie nie ma firmy pol­skiej, która nie odno­to­wa­³aby w 2008 roku wiel­kich strat na ogól­nie mówi±c “instru­men­tach walutowych”.

Dzia­³al­no¶æ rekla­mo­daw­ców to osobny pro­blem. Nie jest to “ter­ror”, ale ju¿ na pewno mole­sto­wa­nie psy­chiczne. Reklamy sta³y siê w prak­tyce “ide­olo­giczn± nad­bu­dow±” obec­nego sys­temu oli­gar­chicz­nego. S± wci­skane, w moim prze­ko­na­niu, w spo­sób, który bar­dzo czê­sto naru­sza moj± sferê pry­wat­no­¶ci, moje prawo do bycie “nie­mo­le­sto­wa­nym”. Od jakie­go¶ czasu cho­dzi mi po g³o­wie notka-analiza prawna de lege ferenda tego tematu. Mo¿e j± w koñcu pope³niê.

Co do aktów prze­mocy fizycz­nej. Naj­szyb­ciej gro¿± nam “akty ter­roru” skie­ro­wane prze­ciw abor­cjo­ni­stom, o ile “par­tia zna­nego milio­nera” prze­pchnie w sej­mie swój pro­abor­cyjny pro­gram. Abor­cjo­nizm jest uto¿­sa­miany powszech­nie z postaw± lewi­cow±. Uwa­¿am to za pogl±d b³êdny. Zwra­cam uwagê na zna­ko­mity tekst pana Skrzy­pulca w ostat­nich PRESSJACH, gdzie udo­wad­nia on i¿ p³ody winny byæ trak­to­wane w dys­ku­sji jako strona, nie przed­miot i to jako strona posia­da­j±ca kon­kretne postu­laty poli­tyczne. Lewicê cechuje sza­cu­nek do ¿ycia. Chrze­¶ci­ja­nin te¿ ma prawo byæ cz³o­wie­kiem lewicy.

Ponadto pod­sta­wo­wym zada­niem “ter­ro­ry­zmu” jest mo¿­li­wo¶æ ety­kie­to­wa­nia, wyklu­cza­nia z debaty, a tak¿e inwi­gi­lo­wa­nia ludzi i grup o pogl±­dach “anty­sys­te­mo­wych”. W dobie rodz±­cego siê oli­gar­chicz­nego glo­ba­li­zmu doszli­¶my ju¿ do takiego punktu, w któ­rym, zgod­nie z mark­sow­skimi ana­li­zami, powinna wybuch­n±æ rewo­lu­cja (eks­pan­sja sys­temu na ca³± pla­netê, a w zwi±zku z tym s³ab­n±ce zdol­no­¶ci popy­towe ludz­ko­¶ci, sza­leñ­cza aku­mu­la­cja i alie­na­cja, ode­rwa­nie war­to­¶ci wymien­nej od pracy itd). W tej sytu­acji sys­tem jest zain­te­re­so­wany w inwi­gi­lo­wa­niu, styg­ma­ty­zo­wa­niu i wyklu­cza­niu terrorystów. Nie umniej­szam zagro­¿e­nia fizycznego.

Kr±¿± po necie takie filmy odwo­³u­j±ce siê do Pro­jektu Venus. Pro­jekt to anar­chi­styczny (choæ sam siê tak nie nazywa) i dla­tego bli­ski memu sercu )

Otó¿ auto­rzy filmu podaj±, ¿e w poprzed­nim roku (wobec krê­ce­nia filmu, a by³ to chyba 2008) sto­su­j±c naj­szer­sz± defi­ni­cjê — ofia­rami ter­roru pad³o 17 ame­ry­ka­nów a na walkê z ter­ro­ry­zmem wydano ok 100 mld dola­rów, a na cho­roby serca umar³o ok 0,5 mln. Na bada­nie tych cho­rób wydano ok 3 mld.

Inwi­gi­lo­wano milion oby­wa­teli USA.

To ju¿ co¶ wiê­cej ni¿ walka z ter­ro­ry­zmem. To pozba­wia­nie ludzi praw., two­rze­nie narzê­dzi przemocy.

Obecny kry­zys finan­sowy — roz­grywka wewn±trz grupy spe­ku­lan­tów — te¿ na pewno zosta­nie u¿yty celem zwiêk­sze­nia w³a­dzy oli­gar­chów, które to zwiêk­sze­nie wystra­szeni ludzie przyjm± jak wybawienie.

Taki jest sche­mat obec­nie — wystra­szyæ ludzi (wzmoc­niæ pro­pa­gan­dowo jakie¶ zda­rze­nia do roz­mia­rów apo­ka­lipsy), a potem ich “rato­waæ”. Kon­flikty s± oczy­wi­¶cie praw­dziwe. Ale pro­pa­ganda i pó¼­niej­sze “¶rodki zarad­cze” dopie­rane ju¿ tylko w inte­re­sie oligarchów
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
slu_1982



Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 341
Sk±d: Zza P³otu

PostWys³any: Pi± Gru 09, 2011 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem czy ciekawa ? Znalaz³em ciekawsz± http://www.wielkarzeczpospolita.net/
Mo¿e to nie jest to samo co o górnictwie uranu ale teksty typu:
Cytat:

Przeprowadzona kilka miesiêcy temu akcja Grecka Tragedia zakoñczy³a siê katastrofalnym w skutkach sukcesem finansowym.

stanowi± dawkê dobrego humoru.

_________________
myhv.org
Nowe forum wysokich napiêæ.
Nowa domena!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
¦ciskoj±drze



Do³±czy³: 29 Lip 2010
Posty: 8

PostWys³any: Czw Gru 22, 2011 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadziejê, ¿e to nie o tym go¶ciu od ¶wiecy dymnej (co niedawno siê pyta³). Jako¶ mi siê tak skojarzy³o
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
GlenGlen



Do³±czy³: 11 Lis 2011
Posty: 2
Sk±d: Niedaleko od Poznania ;)

PostWys³any: Czw Gru 22, 2011 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj... je¶li to naprawdê on to szkoda ch³opaka Sad ale wiadomo¶æ i komentarze tych ludzi trochê ra¿± -.-
najpierw "15-latek usi³owa³ domowym sposobem przygotowaæ FAJERWERKI na noc sylwestrow±."
a potem "Policja ustala m.in., sk±d 15-latek zdoby³ MATERIA£Y WYBUCHOWE. Jednocze¶nie apeluje o ostro¿no¶æ i przestrzega przed niebezpiecznymi substancjami."

Hmm... nie s±dzê aby robi³ ¶wiecê dymn± czy tam szelkê , pszczó³kê albo cokolwiek innego na bazie miedziankitu albo anfo ;D <¶wieca dymna na anfo... idealny prezent dla nielubianego s±siada -.-)

Pozdrawiam, Glen
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
slu_1982



Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 341
Sk±d: Zza P³otu

PostWys³any: Pi± Gru 23, 2011 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale azotan amonu dobrze nadajê siê na ¶wiecê dymn± Idea

Zosta³ tylko poparzony a nie poszarpany.
¯yczê powrotu do zdrowia i wigilii spêdzonej jednak przy stole z rodzin± a nie w szpitalu.

_________________
myhv.org
Nowe forum wysokich napiêæ.
Nowa domena!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
guerreiro79



Do³±czy³: 03 Maj 2009
Posty: 60

PostWys³any: Pi± Gru 23, 2011 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"¯yczê powrotu do zdrowia i wigilii spêdzonej jednak przy stole z rodzin± a nie w szpitalu."-dokladnie.Ciekawe ile bedzie wypadkow z komercyjnych wyrobow w tym roku.Ja zycze jak najmniej sytuacji takich jak ta-w sensie,ze ktos robi sam cos w domu.Takie historie jeszcze bardziej pograzaja to srodowisko,czego dobrze byloby unikac w obecnych czasach:(Uwazajcie na siebie!W szczegolnosci osoby w takim wieku jak ten chlopak.Lepiej juz sobie kupic, a nie mieszac nie bedac pewnym co z czym i po co.
_________________
witam
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ MSN Messenger
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Pi± Gru 23, 2011 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no có¿ to jest takie hobby ¿e czasem do¶wiadczenie zdobywa siê kosztem cierpienia , to siê zdarza ... sam raz siê nie¼le przypali³em , ale jako¶ wytrzyma³em ¿eby do lekarza z tym jednak nie chodziæ bo po co afera...
Czasem nawet najlepsi pope³niaj± b³êdy - vide historia A.Nobla , tyle ¿ê on w wypadku straci³ brata i ojca,Ale nie o to chodzi , bo to jest takie kusz±ce przed sylwestrem zw³aszcza ¿e m³odzie¿ sama chce sobie co¶ tam wykombinowaæ , a potem to ju¿ tylko gorzej ...
Powrót do góry
sadafag



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 405

PostWys³any: Pon Gru 26, 2011 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No có¿, mnie ostatnio pan z policji przepytyta³ o sprawê jakiego¶ go¶cia co siê wysadzi³ w zak³adach pronit 22 pa¼dziernika 2010 roku.
Nie wszystkie sprawy s± zwi±zane z breivikiem czy tam strza³y.pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lahire22



Do³±czy³: 01 Lut 2010
Posty: 42

PostWys³any: Pon Sty 23, 2012 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie powiedzcie czy oddali wam rzeczy które zosta³y zabrane podczas rewizji?Zastanawia mnie zasadno¶æ wydania nakazu przeszukania za zakup 2m lontu i 2kg odczynników które nawet nie s± utleniaczami.Po trzecie go¶æ ,który mia³ zabrane werki móg³ pu¶ciæ parê ,ze takie co¶ mia³o miejsce Exclamation
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Damian



Do³±czy³: 03 Sie 2004
Posty: 260
Sk±d: Poznañ

PostWys³any: Pi± Lut 24, 2012 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pan7.62 napisa³:
Po prostu sympatyczny pirotechnik-antyterrorysta mia³ imiê tez na A.(..nie podajê bo mo¿e to tajne... Very Happy ) a z wygl±du by³ "dwa razy m³odszy" niz to forum a za ma³olata to pewnie "mieszania KNO3 z cukrem" uczy³ siê z postow Pana A_O Very Happy ... a z gadki to pewnie nie jedn± szelkê wystrzeli³. Very Happy ....
Czy¿by dowódca grupy SPAP Poznañ Wink ?
_________________
5, 10, 15 ?
75 : 15 : 10... i wszystko jasne
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
pan7.62



Do³±czy³: 23 Maj 2009
Posty: 30
Sk±d: w-wa

PostWys³any: Czw Mar 08, 2012 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No , raczej nie z Poznania.....chyba ¿e w Warszawie wszyscy ze SPATu akurat urlop mieli.... Very Happy I Raczej nie dowodca bo ca³± "trzepank± " dowodzi³ Pan Kapitan ABW z W-wy.....no przynajmniej tak na piecz±tce widnia³o... Very Happy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lahire22



Do³±czy³: 01 Lut 2010
Posty: 42

PostWys³any: Sob Gru 01, 2012 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i sta³o siê jestem pierwszym cz³owiekiem (chyba )którego ABW posadzi³o o najwiêksze zbrodni i w dniu wczorajszym zapad wyrok o oddanie moich werków. Sêdzia powiedzia³ wyra¼nie, ¿e jestem ofiar± nagonki ABW ,mediów i tego wariata Norwegii! Very Happy :A wiec praworz±dno¶æ narzazie kuleje ale jeszcze jest (broni³em siê sam bez prawnika pomaga³ mi tylko kolega który jest lisem nad lisami) Laughing
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
mahalas



Do³±czy³: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWys³any: Wto Gru 04, 2012 3:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Exclamation I powiedz lisowi , ze jest cool a nawet awsome. Nareszcie jakas pozytywna wiadomosc. Mozna z wiekszym optymizmem oczekiwac na koniec swiata Laughing ( juz niedlugo Exclamation 21 grudnia)
Nasi sasiedzi ze wschodu tez maja problemy z domem wariatow w ktorym zyja. Tutaj link do zajebistej piosenki Rosenbauma. ( zeby wszystkie Zydy takie byly Rolling Eyes )
http://www.youtube.com/watch?v=uVdkN4d-WpQ
Rosenbaum u nas nieznany , a polowa ruskich dala by sie za niego pochlastac.
Polecam szczegolnie dla znajacych rosyjski.

Pozdro mahalas
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
technik



Do³±czy³: 16 Wrz 2010
Posty: 11
Sk±d: Radom

PostWys³any: Wto Sty 08, 2013 3:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a mi Pani Prokurator wyt³umaczy³a ¿e za znalezione u mnie gwiazdki i stopine nale¿y siê mi 10 miesiêcy w zawieszeniu na 4 lata odwiedzin kuratora
+ dwa tysi±ce z³oty grzywny + oczywi¶cie pokrycie kosztów procesu.

Jednocze¶nie Wyrazi³a nadzieje ¿e mo¿e jednak co¶ ze mnie bêdzie, dlatego Proponuje tak "³agodn±" karê.

Ech jak ¿e ³atwo cz³owiek, który nie mia³ ¿adnego do¶wiadczenia z instytucj± prokuratora, daje siê urabiaæ.

Naprawdê zdêbia³em, kilkaset gram gwiazdek i stopina zosta³a podci±gniêta pod zabawê materia³ami wybuchowymi.

Sprawy w s±dzie jeszcze nie by³o i choæ straci³em w zasadzie nadzieje na jej pozytywny fina³, to teraz pojawia siê co¶ na kszta³t ¶wiate³ka w tunelu (oby tylko nie okaza³o siê nadje¿d¿aj±cym poci±giem) tyle ¿e nie wiem czy moja sprawa jest w jakimkolwiek stopniu porównywalna do Twojej lahire22.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
pan_kracy



Do³±czy³: 09 Lut 2007
Posty: 78
Sk±d: zachód

PostWys³any: Wto Sty 08, 2013 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu potrzebna by³aby dobra obrona, najlepiej z opini± normalnego eksperta( chodzi mi o kogo¶ kto ma odpowiednie papiery, aby siê wypowiadaæ przed s±dem i nie jest idiot±, bo s³ysza³em o 'ekspertach' którym sk³ad prochu czarnego siê myli³). Idealnie by³oby jakby taki bieg³y potwierdzi³, ¿e to niewybuchowe wyroby, ¿e nie stwarza³y wielkiego zagro¿enia i ¿e mo¿na je przyrównaæ do zwyk³ych fajerwerków, które mo¿na kupiæ w sklepie. Bo to chore aby komu¶ babraæ papiery za nic.

ofc najlepiej jakby lahire22 siê wypowiedzia³
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
technik



Do³±czy³: 16 Wrz 2010
Posty: 11
Sk±d: Radom

PostWys³any: Wto Sty 08, 2013 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No otrzyma³em co¶, chyba akt oskar¿enia i w nim jest opinia bieg³ego wed³ug której wszystko co posiadam/posiada³em, stwarza zagro¿enie dla osób znajduj±cych siê w bezpo¶redniej blisko¶ci je¶li nast±pi niekontrolowany zap³on.

Pani Prokurator Postawi³a mi takie zarzuty poniewa¿ polskie prawo czarny proch podci±ga pod materia³y wybuchowe.

W ten sposób osoba zajmuj±ca siê fajerwerkami, odpowiada z paragrafu dla zamachowców.

A gdzie ja móg³bym znale¼æ normalnego eksperta, nie wiem nawet czy ma to sens, bo adwokat stwierdzi³ ¿e jego udzia³ w sprawie raczej nic nie da i tylko zwiêkszy koszta.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nastêpny
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP