Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Nagonka na "terrorystów"- ponad 100 przeszukañ
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Pi± Lis 25, 2011 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi¶ po dziesiêciu godzinach siedzenia w Katowicach wreszcie dosta³em mojego kompa. Mam nadziejê ze na tym sprawa siê zakoñczy.
Pozdrawiam
spanner

_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Bond007



Do³±czy³: 05 Sie 2010
Posty: 9

PostWys³any: Pi± Lis 25, 2011 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie równie¿ by³o przeszukanie . Znaleziono prochê prochu czarnego , 4 gwiazdki C6 i 10 gotowych star minów . O dziwo po jakim¶ tygodniu kolesie z ABW co byli na przeszukaniu przywie¼li dysk twardy , który wcze¶niej zarekwirowali . Zabrali jeszcze telefon i aparat fotograficzny . Nie wiecie kiedy zaczn± oddawaæ telefony/aparaty ? Cz³owiek bez telefonu , jest praktycznie bez kontaktu. Jak jeszcze miewa siê sprawa z nieletnim w takiej sytuacji gdy znaleziono gotowe mieszanki ? Kurator ( mnie uspokajali , ¿e nic nie bêde mia³ za to , bo nieletnich nie karz±... ) I jeszcze jedno. Je¿eli na moim dysku zabezpieczyli by filmy z materia³ami wybuchowymi ( ANFO ) to maj± odpowiednie dowody na to , ¿e to moje , czy sci±gniête z neta ? ( oczywi¶cie pobra³em je z internetu )
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
dr.joint



Do³±czy³: 27 Pa¼ 2011
Posty: 20
Sk±d: fghfgh

PostWys³any: Pi± Lis 25, 2011 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pokaz im zrodlo skad pobrales i po problemie Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
guerreiro79



Do³±czy³: 03 Maj 2009
Posty: 60

PostWys³any: Pi± Lis 25, 2011 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tu zaczniemy pisac o sklepach,to beda wiedziec, na ktore zwrocic uwage:-)
_________________
witam
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ MSN Messenger
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Pi± Lis 25, 2011 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie jest w tym rycht... My¶licie ¿e tajne komnaty s± tez mocno inwigilowane ? Przyda³a by siê jaka¶ lista bezpiecznych sklepików ... My Polacy wszelkie zakazy obejdziemy , to ju¿ chyba tradycja , tylko ¿eby jako¶ tak razem dzia³aæ a bêdzie dobrze
Powrót do góry
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Sob Lis 26, 2011 1:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kumam o co wam chodzi. Zakupy i posiadanie odczynników nie s± karalne. Gdyby tak by³o, to wszyscy panowie siedzieli by za gwa³t, bo maj± aparaturê ( wiem, wiem dowcip z brod±).
Pod paragrafy podpada wytwarzanie MW i PIRO i ewentualnie sposób przechowywania siaki¶ totalnych zajzajerów. Robi±c co¶ nielegalnego, musisz liczyæ siê z tym, ¿e kto¶ da ci kiedy¶ klapsa. Dura lex, sed lex!
W³a¶ciwe zabezpieczenie i wiarygodna legenda to jest ju¿ dzia³ka wy³±cznie kupuj±cych. Sprzedaj±cego nie interesuje do czego kupuj±cy to wykorzysta. Sprzedaj±cy nie ³amie prawa, ³ami± je ci, którzy wykorzystuj± to niezgodnie z prawem. Jak masz w domu siekierê, to nikt Ci nic za to nie zrobi chyba, ¿e siekiera akurat tkwi w g³owie te¶ciowej.

Co do baz danych sklepów, to loguj±c siê wpisujecie swoje dane. Zawsze mo¿ecie prosiæ sprzedaj±cego o ich usuniêcie, lub zmieniæ samemu na inne. Niestety, nie tylko baza danych sklepu jest problemem. Firmy kurierskie maj± równie¿ bazy danych, a na ich zawarto¶æ nie mamy ¿adnego wp³ywu. Jak chcecie dostaæ fakturê, to wasze dane sprzedaj±cy musi przechowywaæ przez ok.6 lat.
Wielu zacnych profesorów na bank! w m³odo¶ci uciera³o zawziêcie siakie¶ prochy czy inne hukaj±ce i ¶wiec±ce pierdo³y. Gdyby tego nie robili i przez piro nie rozwinêli swoich pasji i wiedzy, to teraz pewnie robili by co innego (np. pracowali w Policji, co bez w±tpienia te¿ jest ciekawym i niezbêdnym zajêciem).
A pirotechnika zawsze ci±gnê³a i bêdzie ci±gnê³a m³odych ludzi, bo w sumie w prosty sposób, w³asnym nak³adem pracy uzyskuje siê bardzo spektakularne efekty (niekoniecznie urwane koñczyny).
Gdyby nasi przodkowie przejmowali siê tym co zabronione, to pewnie nie by³o by na ¶wiecie wielu po¿ytecznych wynalazków.
¯eby by³o jasne (zw³aszcza dla smutnych panów) nikogo nie namawiam w ¿aden sposób do ³amania czy naginania prawa, a wrêcz przeciwnie - przestrzegam przed takim postêpowaniem i jego nastêpstwami. Naprawdê nie rajcuje mnie to, ¿e kto¶ straci ³apy czy ¶lepia przez swoj± g³upotê lub nieuwagê, resztê ¿ycia spêdzi na rencie, a ja za to bêdê musia³ p³aciæ w postaci podatków, ZUS-ów i wy¿szych sk³adek ubezpieczeniowych.
A jak jakiemu¶ ¶wirowi typu Brevik, odbije palma, to i tak zrobi to co ma zrobiæ, nawet bez pomocy Ketenów czy Czortów.

GM

_________________
www.fabrykaognia.pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Sob Lis 26, 2011 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale B&G my siê nie zrozumieli¶my , chyba , tj. Jak zakupisz sobie siekierê to nie odwiedza Ciê w nastêpstwie policja , bo kto¶ inny te¿ kupi³ siekierê i pierdzieln±³ te¶cia w ³eb -> sam rozumiesz , odczynniki s± legalne rycht - tylko potem policja odwiedza mimo ¿e to legalny zakup - wszyscy znamy temat wiêc po co to t³umaczyæ .Akurat o firmy kurierskie bym siê nie martwi³, oni raczej zbyt d³ugo tych danych nie trzymaj± (za du¿o by tego by³o).
Powrót do góry
guerreiro79



Do³±czy³: 03 Maj 2009
Posty: 60

PostWys³any: Sob Lis 26, 2011 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tym samym rozwijajac ta mysl.Ktos kupuje, panowie z policji interesuja sie tym sklepem,biora od wlasciciela liste klientow i jazda.Akurat nie ma zadnych ciekawych rzeczy do naglosnienia,Lato juz dawno za lapowy siedzi...wiec co?Czas otworzyc "nastepna koperte" zeby bylo,ze bezpieczenstwo narodowe nie jest tylko "mzonka",a finansowanie go jest jak najbardziej na miejscu.No to co? Na powiedzmy 200 adresow przynajmniej 1/4 wpadnie za byle >nie lubiê< i bedzie,ze walczymy z terroryzmem.Pozniej tylko poinformowac TVN i bedzie jak zawsze"pieknie,gladko i przyjemnie"-hehe-i wlasnie stad nasze obawy.
_________________
witam
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ MSN Messenger
zbyhk



Do³±czy³: 05 Mar 2003
Posty: 339
Sk±d: skontowni

PostWys³any: Sob Lis 26, 2011 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B&G sugeruje niesmia³o ze jak chcesz spac spokojnie to idziesz do sklepiku osobiscie i kupujesz na paragon i ¶lad po tobie znika ...
ciekawe jak jest z zakupami na alledrogo - bo kupi³em takie gro¼ne sk³adniki np. Na2SO4, NaHCO3, KNO3 oraz tiomocznik
znajomego za jaki¶ komplex miedzi nie wybuchowy zaczepi³ rozgarniety pan z tych zwanych przez nas smutnymi czy z tego mia³ byæ zrobiony miedzian bo oni to mieli na szkoleniu Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Sob Lis 26, 2011 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sklepiku oczywi¶cie ¿e to co siê da to siê kupuje na miejscu bo tak jest naj³atwiej , ale chloranu na ten przyk³ad jak wiemy nie uda siê raczej tak kupiæ...
Powrót do góry
¦ciskoj±drze



Do³±czy³: 29 Lip 2010
Posty: 8

PostWys³any: Nie Lis 27, 2011 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spanner napisa³:
Urz±dzenia do piro. W sam raz na wielki powrót za pare lat. I nic ci za to nie zrobi±. Bo równie dobrze mo¿esz napisaæ na pude³ku "zapalarka elektryczna", jak i "³adowarka kondensatorów do lampy b³yskowej".


U mnie nie zadzia³a³o. Mia³em pr±dniczkê któr± zrobi³em do awaryjnego ³adowania telefonu, a jak przyszli go¶cie to lipa. Technik popatrzy³- jest induktor, jest kondensator; i pr±dniczki nima Crying or Very sad

CTX napisa³:
"o jaki to ja jestem biedny, strzela³em ANFO, wpadli, zabrali odczynniki za 300z³, zniszczyli mi ¿ycie bo mam dopiero 15 lat i wszystko by³o jeszcze przedemn±".


¦mieszne bo to chyba o mnie(oczywi¶cie ja siê nie u¿alam). I co? Jestem z³y bo "bawi³em" siê anfo? Czy stanowi³em zagro¿enie dla kogo¶ innego ni¿ dla siebie? Po co ja to piszê?
Nie jest mi smutno o to co dzieje siê w Polsce, tylko o to co dzieje siê na forum.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Nie Lis 27, 2011 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GUN_1917 napisa³:
Ale B&G my siê nie zrozumieli¶my , chyba , tj. Jak zakupisz sobie siekierê to nie odwiedza Ciê w nastêpstwie policja , bo kto¶ inny te¿ kupi³ siekierê i pierdzieln±³ te¶cia w ³eb -> sam rozumiesz , odczynniki s± legalne rycht - tylko potem policja odwiedza mimo ¿e to legalny zakup - wszyscy znamy temat wiêc po co to t³umaczyæ .Akurat o firmy kurierskie bym siê nie martwi³, oni raczej zbyt d³ugo tych danych nie trzymaj± (za du¿o by tego by³o).


Fakt, ¿e siê nie rozumiemy. Nawet jak Ciê odwiedz±, a na tym polega ich praca, to jak kto¶ jest rozs±dny i nie trzyma prochu pod ³ó¿kiem, ma przygotowane wiarygodne wyt³umaczenie na zakupiony towar, to nie ma takiego prawa, ¿eby go ¶cigaæ i mo¿e spaæ spokojnie. Wszystko le¿y po stronie pirotechnika-amatora.
Nie znam prawa, które by zabrania³o pog³êbiania wiedzy i rozwijania swoich pasji, pod warunkiem niestwarzania zagro¿enia.
Nie da siê ukryæ, ¿e wizyty s³u¿b nie nale¿± do przyjemno¶ci, ale to ju¿ "ryzyko zawodowe". Zawsze mo¿na zbieraæ motyle - te¿ po¿yteczna pasja.
Mo¿e i firmy kurierskie nie przechowuj± danych, ale jak w takim razie wyt³umaczyæ fakt, ¿e spokojnie mogê teraz prze¶ledziæ drogê paczki sprzed 1,5 roku?

GM

_________________
www.fabrykaognia.pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Nie Lis 27, 2011 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B&G uwierz ja naparwdê rozumiem co chcesz nam przekazaæ. Ale czasem samo wej¶cie Policji to jest ju¿ za du¿o , jak kto¶ ma inne hobby jeszcze , czasem legalne a czasem tak na pograniczu (jak chodzenie z wykrywk±) ale chemia chyba jest najbradziej tutaj nara¿ona , jak w sprzêcie wy³o¿y³em jakie¶ 1,5k to g³upio by to teraz by³o straciæ a za³o¿ê siê ¿eby mi prêdzej to pot³ukli ni¿ zwrócili ... Bia³a legenda dobra rzecz , trzeba tylko mieæ pracownie osobno , ca³kiem ni¿ miejsce zameldowania czy zamieszkania .... W takim razie i oddczynników mieæ w domu nie trzeba, gorzej jak przy okazji co¶ zupe³nie innego wyjdzie na co cz³owiek tak naprawdê nie nastawia³ siê . - typu a sk±d siê u pana wziê³y takie to a takie przedmioty (np jaka¶ starzyzna - bo co jak sobie kupi³em celtycki mieczyk z IIIw ne , no i za to tez prokurator wsiada.... ) I wtedy tak naprawdê zaczynaj± siê niez³e oj niez³e jajca ...Zreszt± jednego kolesia chyba z Torunia w tej sprawie zreszt± wyci±gneli ...
Powrót do góry
¦ciskoj±drze



Do³±czy³: 29 Lip 2010
Posty: 8

PostWys³any: Czw Gru 01, 2011 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie dosta³em swoje rzeczy (po 235 dniach) i nie wiem czy siê cieszyæ, czy p³akaæ. Baterie w laptopie i telefonie zupe³nie rozpsute, a na wszystkich no¶nikach pamiêci brutalnie markerem numerki napisane. I jeszcze zapomnia³em jaki by³ PIN! Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blastmaster



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 71
Sk±d: ze wsz±d

PostWys³any: Pi± Gru 02, 2011 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B&G napisa³:
ma przygotowane wiarygodne wyt³umaczenie na zakupiony towar, to nie ma takiego prawa, ¿eby go ¶cigaæ i mo¿e spaæ spokojnie.

Zawsze mo¿e powiedzieæ, ¿e to do celów kolekcjonerskich Wink W³adza to nie Twoja rodzina ani koledzy by siê jej ze wszystkiego zwierzaæ... Niech Ci na górze dalej kombinuj± a przyjdzie taki moment, ¿e oni nie bêd± spaæ spokojnie.

Im mniej nakazów i zakazów tym zdrowsze spo³eczeñstwo.

_________________
Oni nie chc±, ¿eby¶ ty wiedzia³...
https://wiernipolsce1.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
JNS



Do³±czy³: 03 Gru 2007
Posty: 13

PostWys³any: Wto Gru 06, 2011 2:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Ten Robert z artyku³u to chyba o mnie chodzi³o. Smile tak ma³o siê na forum udziela³em a tak szybko potraktowano mnie jak jakiego¶ "zamachowca". Jestem ciekaw kogo jeszcze z forum dopad³a taka "przyjemno¶æ". Moja przygoda na któr± wyda³em masê oszczêdno¶ci siê zakoñczy³a. Utracone m³ynki, palety, itp. Nie zd±¿y³em siê przygotowaæ na tegoroczne powitanie Nowego Roku bo praca obowi±zki domowe... i to chyba nawet dobrze. Jednak trochê gotowego p.cz prosto z bêbna sprawi³o ¿e fina³ by³ taki a nie inny. Nie ¿yczê nikomu takiego fina³u, pozdrawiam serdecznie tych którzy prze¿yli to co ja a szczególnie tych którzy znalezli siê na feralnej li¶cie kontrachentów sklepu który UWAGA: jeszcze funkcjonuje. Jedyne co nam pozostanie panowie to wspólny browarek gdy wyjdziemy na prost±. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Bond007



Do³±czy³: 05 Sie 2010
Posty: 9

PostWys³any: Wto Gru 06, 2011 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep jest ju¿ nieczynny . Pyta³em Tomka i odpowiedzia³ w mailu , ¿e sklep jest zamniêty . U mnie znaleziono jedyne 10 starminów , 3 gwiazdki i 5g prochu czarnego . Po wszystko przyjecha³o tak : jeden wóz z przyczepk± pirotechników , 4 wozy stra¿ackie , karetka , 5 wozów policyjnych w tym 2 busy , 5 samochodów prywatnych panów z ABW . Ca³e podwórko zastawione , a pirotechnik star miny wynosi³ w rêkach Smile Pan , który pisa³ wszystko na komputerze straszy³ mnie te¿ ile bêdzie kosztowa³ przyjazd pirotechników , szacowa³ go na oko³o 100 tysiêcy . Ogólnie nieprzyjemna sytuacja . Nigdzie nie mo¿na by³o samemu pój¶æ , non stop mnie pilnowali , odczyyniki pozabierali , aparat , telefon , dysk twardy . Jedynie jak dot±d dysk oddali z wielk± ³ask±...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Wto Gru 06, 2011 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno to by³o czy ³apanka dalej aktualna ?
Powrót do góry
JNS



Do³±czy³: 03 Gru 2007
Posty: 13

PostWys³any: Sro Gru 07, 2011 2:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak bêdziesz siê tutaj udziela³ to te¿ podzielisz nasz los. Zauwa¿y³em ¿e strona zmienia dane w rejestrze, mój antywir zaalarmowa³ ¿e co¶ tam siê wkrad³o. Ale ja nie mam nic do ukrycia Smile.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
slu_1982



Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 341
Sk±d: Zza P³otu

PostWys³any: Sro Gru 07, 2011 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¿eli policja natychmiast nie opu¶ci tego forum to proponuje zbiorowe samobójstwo. Niech ka¿dy zg³osi chêæ usuniêcia swojego konta w tym temacie! Pójdzie szybko i bezbole¶nie!
_________________
myhv.org
Nowe forum wysokich napiêæ.
Nowa domena!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Nastêpny
Strona 7 z 11

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP