Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Nagonka na "terrorystów"- ponad 100 przeszukañ
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Kacper



Do³±czy³: 17 Maj 2003
Posty: 180
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Nie Lis 20, 2011 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ta nazwa te¿ bardzo odpowiada Smile
Ju¿ widaæ, ¿e najlepszym miejscem na spotkanie bêdzie centrum Polski.
Zawsze musimy podkre¶laæ, ¿e najwa¿niejsze jest bezpieczeñstwo, ¿e jako stowarzyszenie jednym z naszych g³ównych celów bêdzie propagowanie bezpiecznego obchodzenia siê z fajerwerkami itp. Takie dzia³anie na pewno bêdzie mia³o poparcie ogólnie pojêtego spo³eczeñstwa.
Je¶li dobrze liczê jest ju¿ nas 7, jeszcze 8 osób i trzeba zacz±æ dyskusjê na statutem.
Chyba warto wydzieliæ posty odno¶nie stowarzyszenia i za³o¿yæ oddzielny temat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Nie Lis 20, 2011 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z chêci± podpiszê siê na listê Smile Op³aciæ siê te¿ mogê , skromnie bo skromnie ale zawsze . Województwo Dolno¶l±ski , Jawka 50 Razz
Powrót do góry
pan7.62



Do³±czy³: 23 Maj 2009
Posty: 30
Sk±d: w-wa

PostWys³any: Nie Lis 20, 2011 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za³o¿y³em nowy temat o zrzeszeniu siê ,¿eby nie mieszaæ. Bardzo proszê modów o przerzucenie adekwatnych ostatnich 17 postów do tamtego tematu. Proszê te¿ wszystkich zainteresowanych o wy³uszczanie wszelkich przemy¶leñ ,pomys³ów czy w±tpliwo¶ci w tamtym temacie. Ka¿da uwaga jest cenna.
Yetihehe doda³ ankietê wiec kto chce byæ za³o¿ycielem a kto cz³onkiem niech odda swój g³osik Smile

GUN_1917....Co¶ Ty.....Jawka 50..? ..Znaczy "Mustang"...? Z szarym bakiem czy z Zó³tym..? Very Happy ... te¿ mia³em !
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Pon Lis 21, 2011 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pan7.62 napisa³:
Spanner napisa³:
O tego siê nie spodziewa³em. Có¿, ¿yczê szczê¶cia, jak sie uda to za dwa lata do³±czam Wink


Noo taaa....fajnie przyj¶æ na gotowe.. Very Happy Bêdziesz siê tyle zastanawia³...czy mo¿e wtedy wyrok Ci sie koñczy....? Very Happy
Teraz potrzeba konkretnych ludzi a nie za dwa lata... Smile



Tu niestety o wiek chodzi, jednak jak to stowarzyszenie powstanie to do³±czê. Na razie nie mam mo¿liwo¶ci bo wiek (16,5) nie pozwala.

Pozdro
s

_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
pan7.62



Do³±czy³: 23 Maj 2009
Posty: 30
Sk±d: w-wa

PostWys³any: Pon Lis 21, 2011 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spanner napisa³:
pan7.62 napisa³:
1
Noo taaa....fajnie przyj¶æ na gotowe.. Very Happy Bêdziesz siê tyle zastanawia³...czy mo¿e wtedy wyrok Ci sie koñczy....? Very Happy
Teraz potrzeba konkretnych ludzi a nie za dwa lata... Smile



Tu niestety o wiek chodzi, jednak jak to stowarzyszenie powstanie to do³±czê. Na razie nie mam mo¿liwo¶ci bo wiek (16,5) nie pozwala.

Pozdro
s

OK. Dziêki za poparcie ale chcê jasno i wyra¿nie podkre¶liæ ¿e nikt nigdzie nie mówi³ ¿e cz³onkowie koniecznie maj± byc pe³noletni. Jak napiszemy w statucie tak bêdziemy mieli.To za³o¿yciele maj± byæ pe³noletni. A reszta jak chce to mo¿e.... Smile
Jak masz jakie¶ propozycje czy pomys³y odno¶nie dzia³alno¶ci czy statutu to zapraszam do nowego tematu.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Front



Do³±czy³: 18 Gru 2006
Posty: 189
Sk±d: Wrocek

PostWys³any: Pon Lis 21, 2011 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wroc³aw obecnie stódêt PWr ki ¶rednio mobilny(6z³/l 95tki) ale jaknajbardziej zainteresowany tematem Smile
_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Triazine



Do³±czy³: 21 Lis 2007
Posty: 67
Sk±d: z nadajnika

PostWys³any: Wto Lis 22, 2011 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, skoro tak:
mogê siê do³±czyæ - 22lata, nie karany, prawo jazdy kat. B obecnie Kraków Wink
My¶lê ¿e z t± sk³adk± te¿ nie bêdzie problemu...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
pan7.62



Do³±czy³: 23 Maj 2009
Posty: 30
Sk±d: w-wa

PostWys³any: Wto Lis 22, 2011 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Front napisa³:
Wroc³aw obecnie stódêt PWr ki ¶rednio mobilny(6z³/l 95tki) ale jaknajbardziej zainteresowany tematem Smile


Triazine napisa³:
Hmm, skoro tak:
mogê siê do³±czyæ - 22lata, nie karany, prawo jazdy kat. B obecnie Kraków
My¶lê ¿e z t± sk³adk± te¿ nie bêdzie problemu...


Witamy na pok³adzie i serdeczne dziêki za poparcie.
Panowie reflektuj± na tylko na cz³onków(...bez negatymnych skoja¿eñ sroszê.... Very Happy ) czy raczej na za³o¿ycieli ? Je¶li uwa¿acie te deklaracje za powa¿ne to mi³o mi bêdzie jak klikniecie na ankietkê w nowym temacie abymieæ rozeznanie ile osób chce za³o¿yæ a ile wst±piæ.

Ah...ju¿ oczami wyobra¿ni widzê te nasze delegatury terenowe.....Dolno¶l±skie, Pomorze,¦wientokrzyskie ,Wroc³aw,Krakow,Olsztyn.Warszawa oraz filie zagraniczne......oj bêd± sie z nami liczyæ w rz±dzie... Very Happy Twisted Evil
W kupie si³a !....bo i saletra z kupy Very Happy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Front



Do³±czy³: 18 Gru 2006
Posty: 189
Sk±d: Wrocek

PostWys³any: Wto Lis 22, 2011 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znaczy sie mi sie za 1,5 roku zawiasy koncza za piro Laughing takze ja raczej bardziej przygladajacy siê ni¿ co¶kolwiek robi±cy Wink Wink
_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Kwiecia



Do³±czy³: 10 Gru 2009
Posty: 72

PostWys³any: Wto Lis 22, 2011 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy maj±c wyrok w zawieszeniu mo¿na nale¿eæ do stowarzyszenia? Mo¿e kto¶ siê wypowie bo sprawy prawne to dla mnie czarna magia.

Z tego co czytam to chyba musi byæ 15 za³o¿ycieli, tych którzy zjawi± siê na zje¼dzie za³o¿ycielskim - i zdaje siê ¿e nie wi±¿± siê z tym ¿adne dalsze obowi±zki, tak¿e nie bójcie siê tej roli... bez tego nie da rady spe³niæ warunków.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
yetihehe



Do³±czy³: 26 Pa¼ 2002
Posty: 459
Sk±d: Znienacka

PostWys³any: Sro Lis 23, 2011 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwiecia napisa³:
A czy maj±c wyrok w zawieszeniu mo¿na nale¿eæ do stowarzyszenia? Mo¿e kto¶ siê wypowie bo sprawy prawne to dla mnie czarna magia.
Podejrzewam, ¿e nawet odsiaduj±c wyrok mo¿na byæ cz³onkiem stowarzyszenia, to zale¿y ju¿ od samego stowarzyszenia.
_________________
Motyle trotylem pachn± jak nigdy.
ogl±daj±cy, niepraktykuj±cy Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
zbyhk



Do³±czy³: 05 Mar 2003
Posty: 339
Sk±d: skontowni

PostWys³any: Czw Lis 24, 2011 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o likurgu i ketenie http://sledztwo.tvn.pl/ (tam jeden baran mówi ze kto hadluje kclo3 to... Twisted Evil bo kclo3 to materia³ wybuchowy)

i komenty:
... za sprzeda¿ lonta i Al oni sa dos³owni wspó³winnymi jakby za cyngiel pociagali albo czerwony guzik naciskali
... nasze dzielne (nie dzielne? ) s³u¿by sie zachowuj± jakby rzeczywi¶cie nasi chcieli dupsko norwegom teraz wylizaæ
... po prostu s³u¿by mamy do walki z dzieciakami nadaj±ce siê ...jak by by³o prawdziwe zagrozenie terrorystyczne to by pierwsi zesrali sie w gacie i spier...li sie po ziemiankach chowaæ
... moim zdaniem to jest ¿ywcem mydlenie oczu i wciskanie ciemnoty - wszyscy o wszystkim wiedzieli tylko nikt qrwa nic nie zrobi³ - normalnie jak nasze s³uzby drogowe w sezonie zimowym - przygotowani, piasku i soli w opór a jak spadnie pierwsze 5cm ¶niegu to zaskoczenie i paraliz kraju przez tydzien...
po fakcie to wszyscy madrzy, wszyscy wszystko wiedzieli jakby jasnowidzami byli - tylko zawczasu jakos nikt >ty³ek< nie ruszyl, a ponoc maja systemy sledzenia ruchu w necie, monitoringi, satelity i bozia wie co jeszcze, owszem - maj±, krzywe nogi jak sraj± Evil or Very Mad
... polskie logistyczne zaplecze dla ekstremistow europejskich - zayebiste sa te stwierdzenia...
...jest tez taka mysl ze ten zamach mial sie odbyc - bo norwegia za bardzo fika UE i nie chce sie dostosowywac, ze to nie calkiem przypadek... poza tym brevikowi milosci za dziecka brakowalo; i zastanawiaja sie skad brevik mial kase
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Czw Lis 24, 2011 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No có¿. Rzetelno¶æ "dziennikarzy" jest powalaj±ca. Teraz nie robi siê reporta¿u po to, aby siê czego¶ dowiedzieæ i przedstawiæ to w sposób obiektywny, tylko po to, ¿eby udowodniæ z góry przyjêt± tezê. A jak klient czego¶ nie powie, to siê wstawi odpowiedni komentarz.
Odbiorcy i tak wszystko bezkrytycznie ³ykn±, bo maj± ju¿ dok³adnie wyprane mózgi.
Kiedy¶ bym powiedzia³, ¿e to pogoñ za sensacj±. Teraz coraz bardziej sk³aniam siê do pogl±du, ¿e to dok³adnie zaplanowane sterowanie ciemn± mas±.
Stalin i Hitler ju¿ dawno odkryli, ¿e odpowiednia propaganda w mediach jest znacznie wiêcej warta ni¿ si³y zbrojne.

Co do Czorta, to jak widzê jego oferty w sklepie i na Allegro maj± siê dobrze.

GM

_________________
www.fabrykaognia.pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Czw Lis 24, 2011 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Du¿o siê dowiedzieli¶my o ¿yciorysie pana Ketena ... Có¿ nie wiedzia³em wcze¶niej o tym incydencie z bomb± ...

Przynajmniej id± dobrym tropem - Keten nauczy³ Breivika robiæ bomby ...Gdzie tam internet...

Ale tak na serio , skoro s³u¿by nie s± w stanie tego kontrolowaæ to na ch . te s³u¿by... no przecie¿ w normalnym obrocie te¿ kupi siê te rzeczy .

Aha - Producenta tego busika te¿ powinni przepytaæ- w koñcu producent te¿ siê przyczyni³ sk±d od³amki , - jest wspó³odpowiedzialny...
Powrót do góry
rrzepkaa



Do³±czy³: 20 Lis 2011
Posty: 21
Sk±d: Polska

PostWys³any: Czw Lis 24, 2011 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza policja jest tak '' wyszkolona'', ¿e stara sie zlikwidowaæ problem w zarodku...
Kurcze nie rozumiem tego, co policji przeszkadza zwyk³y pirotechnik który robi petardy b±d¼ szelki itp (nie bomby- to ju¿ nie pirotechnik) i strzela nimi daleko w lesie b±d¼ na rozleg³ej ³±ce ... Przecie nie robi nikomu krzywdy nie niszczy czyjego¶ mienia ... Smutno mi z tego powodu , kiedy¶ Polska by³a rajem dla pirotechników ale teraz ta Unia eu ... Naprawde mi smutno ;(
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
guerreiro79



Do³±czy³: 03 Maj 2009
Posty: 60

PostWys³any: Czw Lis 24, 2011 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaskakujaca jest wypowiedz oficera ABW,ktory przyznaje,ze nie moga i......NIE CHCA.....kontrolowac wszystkich aspektow zycia spolecznego itd.Smile No i tekst,ze "polskie podziemie piro "w jakims sensie pomoglo temu wariatowi,lol.Ehh-teraz wystarczy sobie wyobrazic ile klamstw i ubarwien slyszymy kazdego dnia z kazdym podobnym,niekoniecznie o piro reportazem:-)
Ps.Na tych polkach w ABW pewnie polowa dyskow HDD byla od klientow Cz.

_________________
witam
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ MSN Messenger
dav



Do³±czy³: 03 Maj 2002
Posty: 118

PostWys³any: Czw Lis 24, 2011 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmik z tym panem alan'em watt'em mo¿e i ciekawy, ale facet na swojej stronie przekonuje do spiskowej teorii zwanej "chemtrials" Laughing Fakt ten w moich oczach podwa¿a jego zdolno¶ci poznawcze, a jego pogl±dy zakrawaj± na lekk± paranojê Shocked ...

A i link do go¶cia strony(uwaga na upierdliw± muzyczkê w tle):
http://www.cuttingthroughthematrix.com/chemtrails.html
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
TomekBB
& ( 1-wsze ostrze¿enie )


Do³±czy³: 23 Gru 2009
Posty: 16

PostWys³any: Czw Lis 24, 2011 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Witam,

Sklep jest ju¿ zamkniêty.

Pozdrawiam,

Tomek

Jeden sklep mniej.
Gdzie polecacie kupowaæ wêgiel?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Pi± Lis 25, 2011 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ¿e sklep zamkniêty to kiepsko ,ale z drugiej strony ja bym nic w takim sklepie nie kupi³ gdzie wiem ¿e jest prowadzona pe³na baza klientów , i potem bêd± mnie budziæ o 6 , gdy nie mam takiego zwyczaju ...

Trzeba siê zastanowiæ , które sklepy s± warte polecenia w temacie - podejrzewam ¿e np strza³y by³y by dobre , tam kupuje tyle luda ¿e jakby chcieli zrobiæ kontrol to by siê skichali a nie zrobili ... ale mo¿e s± jakie¶ sklepy które w ogóle nie maj± takich baz ? Wiecie o co chodzi ? bo ja bym chcia³ co¶ kupiæ , ale kurde teraz mam spinkê ¿e zaraz mnie odwiedz± ...
Powrót do góry
rrzepkaa



Do³±czy³: 20 Lis 2011
Posty: 21
Sk±d: Polska

PostWys³any: Pi± Lis 25, 2011 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo¿e pyrogarage.pl ? xd
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Nastêpny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP