Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Nagonka na "terrorystów"- ponad 100 przeszukañ
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
name



Do³±czy³: 11 Kwi 2009
Posty: 2

PostWys³any: Sro Pa¼ 12, 2011 5:33 pm    Temat postu: Nagonka na "terrorystów"- ponad 100 przeszukañ Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10455815,Robili_bomby__ABW_lapie_klientow_podpoznanskiej_firmy.html

mo¿e byc wiêcej przeszukañ(mo¿e nawet dzisiaj Question ) takie ma³e ostrze¿enie

_________________
Obserwator


Ostatnio zmieniony przez name dnia Sro Pa¼ 12, 2011 5:37 pm, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
CTX
Go¶æ





PostWys³any: Sro Pa¼ 12, 2011 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i bardzo dobrze.
Powrót do góry
V1



Do³±czy³: 16 Maj 2005
Posty: 425

PostWys³any: Sro Pa¼ 12, 2011 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu dob¿e ?
Dob¿e jest ¿e pierdn±æ w tym chorym kraju nied³ugo nie bedzie mozna ?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Sro Pa¼ 12, 2011 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CTX ¿ycze ci zeby przyszli do ciebie i wszystko ci zabrali.
pozdro

_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
CTX
Go¶æ





PostWys³any: Sro Pa¼ 12, 2011 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mi maj± zabraæ niby? Sól z kuchni i domestos z kibla?

Tak V1, porównuj tworzenie MW w domowym zaciszu przez jakiego¶ laika do pierdniêcia... Zaczynam wtedy rozumieæ dlaczego ten kraj jest "chory".

Patrzycie na to z perspektywy w³asnej dup.y uwa¿aj±c siê za ucie¶nione, ¶wiête krowy, nie rozumiej±c, ¿e to wy robicie RZECZYWISTE zagro¿enie dla otoczenia. Przy³ad? Wystarczy w³±czyæ youtube.pl i wpisaæ odpowiednie frazy w wyszukiwarkê.
Powrót do góry
dav



Do³±czy³: 03 Maj 2002
Posty: 118

PostWys³any: Sro Pa¼ 12, 2011 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CTX napisa³:
Co mi maj± zabraæ niby? Sól z kuchni i domestos z kibla?


Có¿, gdyby siê uprzeæ...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
V1



Do³±czy³: 16 Maj 2005
Posty: 425

PostWys³any: Sro Pa¼ 12, 2011 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne CTX wrzuæ wszystkich do jednego wora - co ty tu jeszcze robisz na tym forum ? w tym CB¦ tam powiniene¶ chyba dzia³aæ.
A dla twojej informacji "laicy" maj± czêsto wiêkrz± wiedze od pseudofachowców z papierkiem.
Zreszta fachowcom te¿ sie zda¿aj± wpadki - patrz nie tak dawne wybuchy na wacie.
Zreszta taki sam syf i patologia jest tu jesli chodzi o posiadanie broni - brak wydawania pozwoleñ albo niedawne ukradniêcie kolekcji destruktów powstañcowi te¿ przez nomen omen CB¦
A nawet ¿eby ju¿ nie byæ monotematycznym to to samo jest jesli chodzi o prowadzenie w³asnej firmy i ca³± reszte - pseudo prawo egzekfowane przez pseudo instytucje - wszystko robione zwykle na zamuwienie i pod publiczke.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
slu_1982



Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 341
Sk±d: Zza P³otu

PostWys³any: Sro Pa¼ 12, 2011 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no nie ma co zaczynaæ walki. CTX patrzy na to z dystansem i w miarê obiektywnie. Mo¿e i to co robicie/robi³em by³o przez nas uznawane jako bardzo bezpieczne ale zawsze stanowi³o zagro¿enie dla samego siebie i nikt nie powie ¿e wszystko to co jest przez nas wykonywane i strzelane daje 100% bezpieczeñstwa. To tak jak z na³adowan± broni±, która przys³owiowo raz do roku sama potrafi wystrzeliæ. Mo¿e i zmniejszamy ryzyko poprzez swoje dzia³ania do minimum ale ono zawsze istnieje. I zak³adam ¿e w³a¶nie to mia³ na my¶li CTX. Bo czy robimy szelki czy petardy czy prasujemy sp³onki nigdy chyba nie jeste¶my pewni ¿e mo¿e co¶ pój¶æ nie tak. Ja zawsze siê ba³em strzelaæ, prasowaæ ró¿ne ¶rodki... tak samo jak zawsze bojê siê pod³±czyæ do sieci jakie¶ nowe wykonane urz±dzenie i tak dalej i tak dalej. Tylko g³upcy siê niczego nie boj± lub znudzeni fani czego¶ tam wykonuj±cy monotonnie ten sam schemat.

Co do laików maj±cych wiêksz± wiedzê od uczonych z papierkiem to sam jestem na to przyk³adem ale nie bêdê tu wkracza³ w swoje ¿ycie osobiste. Jest to temat rzeka i nie jest to na temat tego tematu Laughing

Có¿ takie czasy mamy. Mo¿e "SI BI A¦" poczu³a ten sam jesienny nastrój jak ja nie dawno. Zapach z kominów unosz±cy siê w powietrzu, delikatna m¿awka na twarzy. Niewiele ludzi przechodz±cych obok nie spogl±daj±cy na innych, zamartwiaj±cy siê jednocze¶nie swoimi sprawami. Kolorowe li¶cie ¶ciel±ce niegdy¶ zielone trawniki, wszechogarniaj±ca wilgoæ powietrza i ch³odny powie wiatru w który komponuje siê smutny jesienny ¶piew ptaków. Trzymaj±c jedn± rêkê w kieszeni, drug± przytykaj±c co rusz papierosa do ust. Wdychaj±c zimne powietrze zmieszane z dymem i czuj±c ten zapach palonego drewna mam ochotê tylko na jedno. Za³o¿yæ zniszczone spodnie, ciep³± kurtkê zimow± i ruszyæ pieszo w las z kawa³kiem zielonego sznurka wystaj±cego z kieszeni. Odgarn±æ mokre li¶cie, u³o¿yæ to co jest do u³o¿enia, rozejrzeæ siê jeszcze raz i podpaliæ lont uciekaj±c szybko na poblisk± skarpê.
A¿ ³ezka siê w oku krêci. Rok temu o tej porze mieszka³em w zupe³nie innym miejscu. A teraz nat³ok pacy, nie dostêpne to i to i to....... £adne mam skojarzenia z jesieni± co ? Sad

_________________
myhv.org
Nowe forum wysokich napiêæ.
Nowa domena!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
pan_kracy



Do³±czy³: 09 Lut 2007
Posty: 78
Sk±d: zachód

PostWys³any: Czw Pa¼ 13, 2011 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli dalsza czê¶æ pokazówki ABW, zapocz±tkowanej przez zapisane dane pana Tomka.
Cytat:
'Gdyby wysz³o na jaw, ¿e wiedzieli¶my o zakupach tej osoby i nie zareagowali¶my, nikt nie zostawi³by...'
Czyli nie wiedz± w jaki sposób znale¼æ ewentualnego psychopatê, staraj± siê tylko unikn±æ odpowiedzialno¶ci i pokazaæ, ¿e co¶ robi±. Czy w tym kraju wszystko musi byc robione od d**y strony? Oczywi¶cie dobrze by by³o jakby zlapali jakiegos rurobombera, ale tak naprawdê nie widzê, aby mia³o to du¿o wspólnego z bezpieczeñstwem. Tylko kojarzy mi siê z pozbywaniem wolnosci, aby nas 'chroniæ'. Slu ³adnie opisane, prawie jak fragment powie¶ci Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Czw Pa¼ 13, 2011 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj teraz z praktyk± to bêdzie ciê¿ko. Dobrze ¿e skoñczy³em rok
temu bo jakby co¶ znale¼li to by by³ k³opot. Z pojemników z odczynami których parê zosta³o nie pobrali nic co jest dla mnie czym¶ dziwnym.
Jednak jest sposób na to by sie nie nudziæ, co prawda nie dla wszystkich, ale dla i Slu na pewno. Urz±dzenia do piro. W sam raz na wielki powrót za pare lat. I nic ci za to nie zrobi±. Bo równie dobrze mo¿esz napisaæ na pude³ku "zapalarka elektryczna", jak i "³adowarka kondensatorów do lampy b³yskowej". Wystarczy tylko g³owa na karku dobre pomys³y i trochê umiejêtnosci by wyczarowaæ ciekawe rzeczy. Jedna z nich jest ju¿ na warsztacie i czeka a¿ zechce mi sie ruszyæ doopê napisaæ program i dokoñczyæ hardware.

Aha wracaj±c do slu - piêkna historyjka Very Happy Ach ten zapach z kominów kojarzy mi siê tylko z jednym, z roz¶wietlonym niebem.

A na pocieszenie dodam ¿e w poniedzia³ek jadê 100km do Katowic po kompa, bo musz± zrobiæ kopie binarn± i oddadz± mi. Jakby nie mogli tego na miejscu zrobiæ. Ale co tam informatyk ca³y wola³ spaæ!!! na fotelu nic co¶ robiæ. I ja nadal s±dzê ¿e to tylko taka pokazówka by³a. A straszyli mnie ¿e w tym roku kompa nie dostane bo jedzie do Poznania. dla mnie to jest ¿a³osne.

Pozdro
s

_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
guerreiro79



Do³±czy³: 03 Maj 2009
Posty: 60

PostWys³any: Czw Pa¼ 13, 2011 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My¶lê,¿e nie pokazowka,tak do koñca .Zbli¿aj± sie euro 2012 ,wiêc na pewno dzia³ania s³u¿b bêd± wzmo¿one.Szkoda tylko,bo na forum nikt nic nie napisze (i tak nikt nie pisze od pojawienia sie pierwszych sygna³ów o nagonce)
Ps.Ja nic nie kupi³em od Tomka ale sie z nim kontaktowalem .W sumie kilka wiadomo¶ci.Jak sie dowiedzia³em o tym wszystkim to wywalilem mnóstwo odczynnikow-cz.d.a ,znaczna czê¶æ Merck-kupa kasy.Na pocz±tku "ulga" ale teraz mi szkoda:(

_________________
witam
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ MSN Messenger
yetihehe



Do³±czy³: 26 Pa¼ 2002
Posty: 459
Sk±d: Znienacka

PostWys³any: Czw Pa¼ 13, 2011 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10465160,Zarzuty_ws__klientow_firmy__gdzie_kupowal_Breivik_.html
_________________
Motyle trotylem pachn± jak nigdy.
ogl±daj±cy, niepraktykuj±cy Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
zito6
& ( 1-wsze ostrze¿enie )


Do³±czy³: 30 Lip 2010
Posty: 2

PostWys³any: Czw Pa¼ 13, 2011 8:21 pm    Temat postu: zdth Odpowiedz z cytatem

S³ysza³em kiedy¶ od kogo¶ ale to tylko plotka ¿e brevik kupowa³ co¶ u czorta.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
HNIW



Do³±czy³: 14 Kwi 2002
Posty: 359

PostWys³any: Czw Pa¼ 13, 2011 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yetihehe napisa³:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10465160,Zarzuty_ws__klientow_firmy__gdzie_kupowal_Breivik_.html


Pewnie jest du¿e ci¶nienie, ¿eby co¶ znale¼æ na Ketena. Nie znale¼li u niego to za klientów siê zabrali.

Szkoda, ¿e przez idiote z Norwegii niektórzy z nas te¿ musz± cierpieæ. Jestem przekonany, ¿e gdyby nie naciski to by CB¦ siê nie bra³o za takie pierdo³y.

guerreiro79 napisa³:
Ps.Ja nic nie kupi³em od Tomka ale sie z nim kontaktowalem .W sumie kilka wiadomo¶ci.Jak sie dowiedzia³em o tym wszystkim to wywalilem mnóstwo odczynnikow-cz.d.a ,znaczna czê¶æ Merck-kupa kasy.Na pocz±tku "ulga" ale teraz mi szkoda:(


No i dobrze zrobi³e¶. Lepsze to ni¿ potem latanie po s±dach. Nie ma co ryzykowaæ, jak jest pokazówka i jeszcze media s± poinformowane to przecie¿ nie wyjd± z pustymi rêkoma. Trzeba poczekaæ a¿ przycichnie a tak czy inaczej, nie robiæ nic g³upiego Smile

Jak chcecie winiæ to al qaeda i Breivika bo to przez nich ludzie wariuj± a rz±dy ustalaj± chore przepisy zabraniaj±ce wszystkiego. CB¦/ABW to tylko wykonawcy.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
guerreiro79



Do³±czy³: 03 Maj 2009
Posty: 60

PostWys³any: Pi± Pa¼ 14, 2011 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe przy tym jest,ze na 100 przeszukan zatrzymali tylko kilka osob.Moge sie zalozyc,ze kazdy cos tam mial.W takim razie moze i za azotany itp nie karaja "od strzala",wiec nie jest zle-w sensie piro.Za MW karaja,bo musza.Jest tu waska granica i chyba ktos to weryfikowal .....Ten artykul mowi tez o p.cz,tyle,ze to moze byc "fantazja pismaka".Trudna to ocenic ale ja mysle,ze wcale nie zabraniaja podejscia hobbystycznego do tych rzeczy(zwrocicie uwage na %osob oskarzonych,wobec zatrzymanych)ehhh,moze nie jest tak do konca zle.Z drugiej strony Czort nie mial nic specjalnego(powiedzmy,ze uro i # + pyly metali mozna podciagnac pod "czarna liste" ale trzeba sporo wiecej odczynnikow,zeby jakis gosc cos tam wykombinowal)
Co racja,to racja,trzeba uwazac,wiec pewnie powrot do hobby nie predko....tyle,ze co podlega pod "zakazane hobby“ ja lubie chemie ,a wiem tez,ze chemik moze mnie oskarzyc o nacl i domestos,bo wie,ze wiem:(,tak jak i Wy.Miejmy nadzieje,ze to minie i zajma sie realnymi problemami,czy zagrozeniami(jesli takowe w ogole zaistnieje)
Pozdro:-)

_________________
witam
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ MSN Messenger
kacper85



Do³±czy³: 15 Pa¼ 2011
Posty: 2

PostWys³any: Sob Pa¼ 15, 2011 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak a¿ krzyknê

UWAGA!!! ZATRZYMUJ¡ I STAWIAJ¡ ZARZUTY ZA PROCH CZARNY !!!

Wiem od osoby zatrzymanej. Dok³adnie by³o go 132 g. Wagê poda³ jaki¶ pan po chemii na politechnice który wszystko wa¿y³ i spisywa³. Nie by³o odczynników do MW ani ¿adnych innych gotowych rzeczy.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
zuberus



Do³±czy³: 14 Sty 2004
Posty: 259

PostWys³any: Sob Pa¼ 15, 2011 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CTX napisa³:
no i bardzo dobrze.


Jak na ironie-pisze to "stary wyjadacz" siedmiogwiazdkowy. Gwiazdki pewnie masz za osiagniecia kulinarne Razz

_________________
...a ostra kula pier¶ mu przebi³a...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
ander



Do³±czy³: 14 Maj 2002
Posty: 178

PostWys³any: Nie Pa¼ 16, 2011 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet zmielony wêgiel drzewny bior± na próbki. ¯DS jak± oborê robi±. A rocznie na raka piersi umiera w polsce 5000 kobiet...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
CTX
Go¶æ





PostWys³any: Nie Pa¼ 16, 2011 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HniW, chodzi o firmê Likurg a nie o Ketena. ;]


Zuberus, nie wiem za co mam gwiazdki, nigdy siê te¿ o nie nie ubiega³em.
Mi nie chodzi o ironiê tylko o zdrowy rozs±dek. Je¶li co¶ siê robi nielegalnie to bez wzglêdu na s³uszno¶æ lub nies³uszno¶æ przepisów trzeba mieæ na uwadze, ¿e mog± siê pojawiæ konsekwencje i trzeba je bêdzie przyj±æ na klatê.

Przez gówniarzy strzelaj±cych miedziankitem traca ludzie, którzy zajmuj± siê t± "prawdziw±" chemi± czyli np. ja. To mnie w³a¶nie zaczê³o ostatnio wkvrwiaæ.


zbyhk napisa³:
a nie yest to zwyk³y troll Question
tak stwierdzii³ mój 17letni syn bez zainteresowania tematem....


Wiêc albo niech siê zainteresuje albo nie wypowiada. Inna sprawa, ¿e lepiej gdyby siê zaj±³ przygotowaniami do matury zamiast je.baæ policje, du¿o chêtnych jest na socjologiê i trzeba mieæ dobry wynik na maturce.


Je¶li uwa¿acie, ¿e przeszukanie nie by³o uzasadnione to kierujecie sprawê do s±du.

Mia³em przeszukanie kiedy¶tam, nic nigdy nie mia³em z chemikaliów w domu wiêc panowie z Policji nie robili mi ¿adnej "obory", pe³na kultura i porz±dek. Takie s± procedury i ja to rozumiem, wykonuj± swoj± robotê. Wtedy sprawê ola³em bo nawet ja uwa¿am, ¿e musieli to zrobiæ bior±c pod uwagê okoliczno¶ci, sami wyboru nie mieli.

Natomiast gdybym mia³ przeszukanie domu z powodu tego, ¿e kupi³em saletrê w necie to na 100% zakoñczy³o by siê pozwem o nieuzasadnione przeszukanie, zatrudnieniem prawnika itd.
Powrót do góry
CTX
Go¶æ





PostWys³any: Nie Pa¼ 16, 2011 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, sprawa z zatrzymaniami jest raczej zamkniêta bo styuacja opisywana przez gazety miala miejsce z miesi±c temu. Nikt by nie pozwoli³ ¿eby dziennikarze swoimi newsami dawali ostrze¿enia o przeszukaniu klientów firmy Likurg vel czort.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Nastêpny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP