Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Tworzenie oddzia³u rezerwy na czas wojny
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (militaria)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
saruman kd



Do³±czy³: 10 Cze 2003
Posty: 58

PostWys³any: Wto Cze 12, 2007 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja rada : kombinuj. skrzyknij ekipê. powolutku spokojniutko. nie musisz od razu kupowaæ 150 mp9 i miliarda sztuk amunicji, wiem fajnie by by³o. Ale po¶migaæ po lesie, zrobiæ jakie¶ rozpoznanie czy zamaskowaæ siê mo¿ecie. o instruktora raczej trudno wam bêdzie, ale ucz±c siê od ró¿nych ludzi ró¿nych umiejêtno¶ci mo¿na co nieco osi±gn±æ. na pewno umiejêtno¶æ dzia³ania w grupie czy dowodzenie lud¼mi nie zaszkodzi.
A drodzy koledzy pirotechnicy, military¶ci i rusznikarze. ka¿dy z nas zaczyna od zaklepanej rury i kija udaj±cego karabin. Teraz uwa¿acie siê za super go¶ci a kiedy¶ te¿ byli¶cie m³odzi, WSTYD.

_________________
niema to jak dobra rozrywka
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Wto Cze 12, 2007 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie wlasnie Saruman dobrze prawi , a Tobie Walc polecam lekture o roznych partyzantach zawsze sie cos tam dowiesz bez wiekszego trudu bo na ogol fajnie sie te lekturki czyta ..
Powrót do góry
saruman kd



Do³±czy³: 10 Cze 2003
Posty: 58

PostWys³any: Wto Cze 12, 2007 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w necie te¿ znajdziesz sporo informacji. podchod¼ do nich ch³odno i z rozs±dkiem a mo¿e w ¶ród ¶mieci znajdziesz co¶ ciekawego.

Tak na marginesie to sam chcia³bym siê w co¶ takiego pobawiæ. Wiec jak jest kto¶ chêtny z okoliæ wawy i zegrza Wink

Zanim mi napiszecie jakie¶ pochwa³y to zanaczam ¿e nie zamierzam tworzyæ ani uczestniczyæ w jakiejkolwiek zorganizowanej grupie o charakterze zbrojnym czy co¶ w tym stylu. po prostu grupka znajomych doskonal±ca siê w ró¿nych dziedzinach.

co do nieskuteczno¶ci to sugeruje obejrzeæ transmisje z iraku. niespecjalnie wyszkolenie ludzie zadaj± bolesne straty zjednoczonym armiom najbogatszych krajów ¶wiata.

_________________
niema to jak dobra rozrywka
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jacek R.



Do³±czy³: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Sk±d: Z ³±k Arkadii a tak serio Kraków

PostWys³any: Sro Cze 13, 2007 5:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
przyzwyczajenie do nie¶miertelno¶ci - za ma³o taktyki a wiêcej Rambo.


Przejd¼ siê kiedy¶ na strzelanke u nas na F50 tylko w niedziele (bo w sobote jest plebs :p ). Nieraz siê zda¿a ¿e w czasie rundy nie widze przeciwnika ani razu, nieraz sie zdaza ze le¿ê godzinê w krzakach a potem nie wiadomo sk±d mnie ¶ciagaj± i >ty³ek<, musze czekac na koniec rozgrywki :/ Nieraz trzeba prze³aziæ fort naoko³o samemu z t³umikiem za³ozonym zeby troszkê wrogów na ty³ach podrêczyæ... Tak wiec ró¿nie to bywa. A za "niesmiertelno¶æ" wypraszamy ze strzelanki.

_________________
Czasem okoliczno¶ci zmuszaj± cz³owieka do porzucenia swojej dawnej dzia³alno¶ci Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Adres AIM
Cichy



Do³±czy³: 15 Kwi 2006
Posty: 402
Sk±d: z domowego zacisza.

PostWys³any: Sro Cze 13, 2007 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Sztuka Wojny" Sun Wu, Sun Bin

Polecam t± ksi±¿kê. Przeczyta³em j± pó³ roku temu i jako¶ nie narzkam. Ma 107 stron{skan}. Du¿o wnosi do umys³u. Polecam.

_________________
Pozdro. Cichy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Adres AIM
m³ody chemik



Do³±czy³: 02 Lip 2006
Posty: 16
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Cze 14, 2007 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Tak jak ju¿ napisa³ rafael31, polecam Zwi±zek Strzelecki "Strzelec". To jest to o co ci w³a¶nie chodzi, te¿ jeszcze rok temu mia³em taki sam pomys³ jak ty, gdy na jakim¶ pikniku militarnym by³o w³a¶nie stoisko Z.S. OSW
"Strzelec".
Jest to organizacja paramilitarna ( co wa¿ne legalna i z wielk± histori±), s± szkolenia z taktyki, chodzimy na strzelnice, g³ównie szkolenia w jednostkach ale w ci±gu roku jest te¿ du¿o szkoleñ dla ca³ego zwi±zku lub okrêgu ( s± dwa, pó³nocny i po³udniowy).
A ciebie saruman kd zapraszam do nas do warszawy JS 5001.
Napisz na pw co dok³adnie ciê interesuje.

Pozdrawiam M³ody Chemik
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
rafael31



Do³±czy³: 09 Gru 2006
Posty: 85
Sk±d: jeste¶?

PostWys³any: Czw Cze 14, 2007 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj m³ody chemiku ja nie polecam ZS "strzelec" a Zwi±zek strzelecki Evil or Very Mad
ZSS jest od³amem ZS i nie powiem co s±dze o dyscyplinie w ZSS Mad nie wiem czy to w waszym okrêgu ale noszenie mundurów typu "deszczyk" czapek uszatek z or³em z literk± 'S" namalowan± flamastrem czy innych wybryków natury jak np panterki BW nie podoba mi siê, bez obrazy mo¿e jest to bardziej wygodne ale wojsko to wojsko. Mam nadzieje ze nie urazi³em twoich pogl±dów a je¶li tak to przepraszam, to tylko moje zdanie.
ED:Oczywi¶cie s± tez bardzo debrze prosperuj±ce i zdyscyplinowane oddzia³y ZSS, je¶li jest taki w twoim poblizu to nie zwlekaj Rolling Eyes
R31

_________________
przepraszam za b³êdy;/
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
m³ody chemik



Do³±czy³: 02 Lip 2006
Posty: 16
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Cze 14, 2007 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nie urazi³e¶, my¶la³em ¿e to tylko ró¿nica w nazie poprzez te okrêgi, nie wiedzia³em ¿e chodzi ci ZS. To prawda dyscyplina czasem szwankuje, ale na poziomie mojej dru¿yny jest bardzo dobrze. Polecam ZSS, poniewa¿ ja uwa¿am ¿e mo¿na tu co¶ zdzia³aæ i siê dowiedzieæ, nie stety nie wiem jak jest ZS bo na ternie warszawy chyba nie ma Rolling Eyes .

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kamilz92



Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 5

PostWys³any: Sob Kwi 12, 2008 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Widzê ¿e nie tylko ja nale¿ê do ZSS Very Happy . Co do dyscypliny to nie jest tak ¼le, ale s± ró¿ne wybryki typu
Cytat:
noszenie mundurów typu "deszczyk" czapek uszatek z or³em z literk± 'S" namalowan± flamastrem czy innych wybryków natury jak np panterki BW
Mad ale ka¿dy powinien pilnowaæ siebie, przynajmniej bêdzie tego jednego niezdyscyplinowanego mniej.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
michalwalc



Do³±czy³: 06 Kwi 2007
Posty: 166
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Nie Kwi 13, 2008 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzê ¿e jeste¶ nowy, ale dobra rada.
Nastêpnym razem postaraj siê nieodswierzac tematu w którym nikt niepisa³ przez prawie rok.
Pozdr.

_________________
www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=27871

ZAGRAJ Z NAMI!!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Adres AIM
komasa1994



Do³±czy³: 11 Lis 2009
Posty: 3
Sk±d: s³upsk

PostWys³any: Nie Lis 15, 2009 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza tym nikt nie we¼mie do wojska 14 latków Exclamation
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Adres AIM MSN Messenger
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Nie Lis 15, 2009 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj synek o Deutschland Volksturm , Hitlerjugend , Flakhelfer a dopiero potem siê odzywaj
Powrót do góry
marco



Do³±czy³: 31 Mar 2004
Posty: 316
Sk±d: Piek³o, Szczecin

PostWys³any: Pon Lis 16, 2009 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo najzwyczajniej popatrz znacznie bli¿ej: Polscy Powstañcy Warszawscy.
_________________
Nie ma wiedzy ktora nie bylaby potega, ale mala wiedza jest niebezpieczna...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
_Vincenzo_



Do³±czy³: 03 Lip 2003
Posty: 253
Sk±d: z MatPlanety

PostWys³any: Wto Lis 17, 2009 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeszcze bli¿ej : ZWM
_________________
_Vincenzo_
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
V1



Do³±czy³: 16 Maj 2005
Posty: 425

PostWys³any: Sro Lis 18, 2009 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym sie zastanowi³ nad sensem walki dla kraju który zamyka do wiêzieñ potencjalnych swoich obroñców za kawa³ek z³omu z lasu.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
andrew1989a



Do³±czy³: 13 Pa¼ 2005
Posty: 90

PostWys³any: Sro Lis 18, 2009 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla kraju jest zawsze sens walczyæ, dla tego pañstwa które mamy nigdy!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
michalwalc



Do³±czy³: 06 Kwi 2007
Posty: 166
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Sro Lis 18, 2009 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawo jest prawem i ma sens tylko wtedy kiedy ka¿dy je zna.
Je¿eli kto¶ znosi taki kawa³ek do lasu to nikt nie bêdzie patrzy³ czy w razie W bedzi nim broni³ kraju, bo jak by cos zrobi³ Tobie to bys mówi³ ¿e przepisy cza jeszcze zaostrzyc i wg. wszystko jest bezsensu

_________________
www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=27871

ZAGRAJ Z NAMI!!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Adres AIM
V1



Do³±czy³: 16 Maj 2005
Posty: 425

PostWys³any: Sro Lis 18, 2009 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michalwalc napisa³:
Prawo jest prawem i ma sens tylko wtedy kiedy ka¿dy je zna.
Je¿eli kto¶ znosi taki kawa³ek do lasu to nikt nie bêdzie patrzy³ czy w razie W bedzi nim broni³ kraju, bo jak by cos zrobi³ Tobie to bys mówi³ ¿e przepisy cza jeszcze zaostrzyc i wg. wszystko jest bezsensu


Jak by zrobi³ jak by na nosie ros³y grzyby - prawo ma sens jesli zachowuje zdrowy rozs±dek a to wystêpuje w Polsce w dawkach homeopatycznych.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Sro Lis 18, 2009 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe no Walc to¶ siê popisa³ -co trzeba zrobiæ ¿eby zostaæ premierem ? Skoñczyæ studia i wygraæ wybory ¿adnych pozwoleñ ¿adnych ,badañ ... Co mo¿esz zrobiæ --- to co robi± premierzy od dobrych kilkudziesiêciu lat kraj zlikwidowaæ ...doprowadzic x tysiêcy ludzi rocznie do samobójstw , innych do emigracji itp

A do zakupu pistoletu czy karabinu ile potrzebujesz papierów , ile badañ
ile za¶wiadczeñ ... hoho ...A jakie mo¿esz wyrz±dziæ szkody - powiedzmy ¿e nawet z MG42 by¶ legalnie zacz±³ do ludzi strzelaæ - najwy¿ej 100-200 zanim Ciê z³api± - Co to jest w porównaniu z tym co mo¿e polityk nic ...
Powrót do góry
_Vincenzo_



Do³±czy³: 03 Lip 2003
Posty: 253
Sk±d: z MatPlanety

PostWys³any: Czw Lis 19, 2009 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GUN_1917 Lekko przeginasz Smile "¦mieræ jednostki to tragedia - milion zabitych to tylko statystyka." Poznajesz? Stalin te¿ to wyznawa³.

Co do prawa w Polsce to fakt jest chore. Mogê biegaæ z maczet± po ulicy, a nie wolno mi z gazówk±.
Ale co mo¿na tutaj zmieniæ i z czyj± pomoc±?? We¼cie przyk³ad pos³a Czumy. Nie mia³ sto³ka to gada³ i pisa³ konkretne rzeczy. Dosta³ sto³ek i zamilk³.

_________________
_Vincenzo_
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (militaria) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP