Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Tworzenie oddzia逝 rezerwy na czas wojny
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> Inne (militaria)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
saruman kd

Do陰czy: 10 Cze 2003

PostWys豉ny: Wto Cze 12, 2007 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja rada : kombinuj. skrzyknij ekip. powolutku spokojniutko. nie musisz od razu kupowa 150 mp9 i miliarda sztuk amunicji, wiem fajnie by by這. Ale po鄉iga po lesie, zrobi jakie rozpoznanie czy zamaskowa si mo瞠cie. o instruktora raczej trudno wam b璠zie, ale ucz帷 si od r騜nych ludzi r騜nych umiej皻no軼i mo積a co nieco osi庵n望. na pewno umiej皻no嗆 dzia豉nia w grupie czy dowodzenie lud幟i nie zaszkodzi.
A drodzy koledzy pirotechnicy, military軼i i rusznikarze. ka盥y z nas zaczyna od zaklepanej rury i kija udaj帷ego karabin. Teraz uwa瘸cie si za super go軼i a kiedy te byli軼ie m這dzi, WSTYD.

GUN_1917
Go嗆

PostWys豉ny: Wto Cze 12, 2007 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie wlasnie Saruman dobrze prawi , a Tobie Walc polecam lekture o roznych partyzantach zawsze sie cos tam dowiesz bez wiekszego trudu bo na ogol fajnie sie te lekturki czyta ..
Powr鏒 do g鏎y
saruman kd

Do陰czy: 10 Cze 2003

PostWys豉ny: Wto Cze 12, 2007 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w necie te znajdziesz sporo informacji. podchod do nich ch這dno i z rozs康kiem a mo瞠 w 鈔鏚 鄉ieci znajdziesz co ciekawego.

Tak na marginesie to sam chcia豚ym si w co takiego pobawi. Wiec jak jest kto ch皻ny z okoli wawy i zegrza Wink

Zanim mi napiszecie jakie pochwa造 to zanaczam 瞠 nie zamierzam tworzy ani uczestniczy w jakiejkolwiek zorganizowanej grupie o charakterze zbrojnym czy co w tym stylu. po prostu grupka znajomych doskonal帷a si w r騜nych dziedzinach.

co do nieskuteczno軼i to sugeruje obejrze transmisje z iraku. niespecjalnie wyszkolenie ludzie zadaj bolesne straty zjednoczonym armiom najbogatszych kraj闚 鈍iata.

Jacek R.

Do陰czy: 03 Wrz 2004
Sk康: Z 陰k Arkadii a tak serio Krak闚

PostWys豉ny: Sro Cze 13, 2007 5:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
przyzwyczajenie do nie鄉iertelno軼i - za ma這 taktyki a wi璚ej Rambo.

Przejd si kiedy na strzelanke u nas na F50 tylko w niedziele (bo w sobote jest plebs :p ). Nieraz si zda瘸 瞠 w czasie rundy nie widze przeciwnika ani razu, nieraz sie zdaza ze le輳 godzin w krzakach a potem nie wiadomo sk康 mnie 軼iagaj i >ty貫k<, musze czekac na koniec rozgrywki :/ Nieraz trzeba prze豉zi fort naoko這 samemu z t逝mikiem za這zonym zeby troszk wrog闚 na ty豉ch podr璚zy... Tak wiec r騜nie to bywa. A za "niesmiertelno嗆" wypraszamy ze strzelanki.

Cichy

Do陰czy: 15 Kwi 2006
Sk康: z domowego zacisza.

PostWys豉ny: Sro Cze 13, 2007 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Sztuka Wojny" Sun Wu, Sun Bin

Polecam t ksi捫k. Przeczyta貫m j p馧 roku temu i jako nie narzkam. Ma 107 stron{skan}. Du穎 wnosi do umys逝. Polecam.

m這dy chemik

Do陰czy: 02 Lip 2006
Sk康: Warszawa

PostWys豉ny: Czw Cze 14, 2007 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Tak jak ju napisa rafael31, polecam Zwi您ek Strzelecki "Strzelec". To jest to o co ci w豉郾ie chodzi, te jeszcze rok temu mia貫m taki sam pomys jak ty, gdy na jakim pikniku militarnym by這 w豉郾ie stoisko Z.S. OSW
"Strzelec".
Jest to organizacja paramilitarna ( co wa積e legalna i z wielk histori), s szkolenia z taktyki, chodzimy na strzelnice, g堯wnie szkolenia w jednostkach ale w ci庵u roku jest te du穎 szkole dla ca貫go zwi您ku lub okr璕u ( s dwa, p馧nocny i po逝dniowy).
A ciebie saruman kd zapraszam do nas do warszawy JS 5001.
Napisz na pw co dok豉dnie ci interesuje.

Pozdrawiam M這dy Chemik
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
rafael31

Do陰czy: 09 Gru 2006
Sk康: jeste?

PostWys豉ny: Czw Cze 14, 2007 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj m這dy chemiku ja nie polecam ZS "strzelec" a Zwi您ek strzelecki Evil or Very Mad
ZSS jest od豉mem ZS i nie powiem co s康ze o dyscyplinie w ZSS Mad nie wiem czy to w waszym okr璕u ale noszenie mundur闚 typu "deszczyk" czapek uszatek z or貫m z literk 'S" namalowan flamastrem czy innych wybryk闚 natury jak np panterki BW nie podoba mi si, bez obrazy mo瞠 jest to bardziej wygodne ale wojsko to wojsko. Mam nadzieje ze nie urazi貫m twoich pogl康闚 a je郵i tak to przepraszam, to tylko moje zdanie.
ED:Oczywi軼ie s tez bardzo debrze prosperuj帷e i zdyscyplinowane oddzia造 ZSS, je郵i jest taki w twoim poblizu to nie zwlekaj Rolling Eyes
R31

m這dy chemik

Do陰czy: 02 Lip 2006
Sk康: Warszawa

PostWys豉ny: Czw Cze 14, 2007 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nie urazi貫, my郵a貫m 瞠 to tylko r騜nica w nazie poprzez te okr璕i, nie wiedzia貫m 瞠 chodzi ci ZS. To prawda dyscyplina czasem szwankuje, ale na poziomie mojej dru篡ny jest bardzo dobrze. Polecam ZSS, poniewa ja uwa瘸m 瞠 mo積a tu co zdzia豉 i si dowiedzie, nie stety nie wiem jak jest ZS bo na ternie warszawy chyba nie ma Rolling Eyes .

Pozdrawiam
Powr鏒 do g鏎y
kamilz92

Do陰czy: 21 Lip 2007

PostWys豉ny: Sob Kwi 12, 2008 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Widz 瞠 nie tylko ja nale輳 do ZSS Very Happy . Co do dyscypliny to nie jest tak 幢e, ale s r騜ne wybryki typu
Cytat:
noszenie mundur闚 typu "deszczyk" czapek uszatek z or貫m z literk 'S" namalowan flamastrem czy innych wybryk闚 natury jak np panterki BW
Mad ale ka盥y powinien pilnowa siebie, przynajmniej b璠zie tego jednego niezdyscyplinowanego mniej.
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
michalwalc

Do陰czy: 06 Kwi 2007
Sk康: Krak闚

PostWys豉ny: Nie Kwi 13, 2008 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widz 瞠 jeste nowy, ale dobra rada.
Nast瘼nym razem postaraj si nieodswierzac tematu w kt鏎ym nikt niepisa przez prawie rok.
Pozdr.

ZAGRAJ Z NAMI!!
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Adres AIM
komasa1994

Do陰czy: 11 Lis 2009
Sk康: s逝psk

PostWys豉ny: Nie Lis 15, 2009 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza tym nikt nie we幟ie do wojska 14 latk闚 Exclamation
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Adres AIM MSN Messenger
GUN_1917
Go嗆

PostWys豉ny: Nie Lis 15, 2009 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj synek o Deutschland Volksturm , Hitlerjugend , Flakhelfer a dopiero potem si odzywaj
Powr鏒 do g鏎y
marco

Do陰czy: 31 Mar 2004
Sk康: Piek這, Szczecin

PostWys豉ny: Pon Lis 16, 2009 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo najzwyczajniej popatrz znacznie bli瞠j: Polscy Powsta鎍y Warszawscy.
_Vincenzo_

Do陰czy: 03 Lip 2003
Sk康: z MatPlanety

PostWys豉ny: Wto Lis 17, 2009 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeszcze bli瞠j : ZWM
V1

Do陰czy: 16 Maj 2005

PostWys豉ny: Sro Lis 18, 2009 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym sie zastanowi nad sensem walki dla kraju kt鏎y zamyka do wi瞛ie potencjalnych swoich obro鎍闚 za kawa貫k z這mu z lasu.
Powr鏒 do g鏎y
andrew1989a

Do陰czy: 13 Pa 2005

PostWys豉ny: Sro Lis 18, 2009 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla kraju jest zawsze sens walczy, dla tego pa雟twa kt鏎e mamy nigdy!
Powr鏒 do g鏎y
michalwalc

Do陰czy: 06 Kwi 2007
Sk康: Krak闚

PostWys豉ny: Sro Lis 18, 2009 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawo jest prawem i ma sens tylko wtedy kiedy ka盥y je zna.
Je瞠li kto znosi taki kawa貫k do lasu to nikt nie b璠zie patrzy czy w razie W bedzi nim broni kraju, bo jak by cos zrobi Tobie to bys m闚i 瞠 przepisy cza jeszcze zaostrzyc i wg. wszystko jest bezsensu

ZAGRAJ Z NAMI!!
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Adres AIM
V1

Do陰czy: 16 Maj 2005

PostWys豉ny: Sro Lis 18, 2009 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michalwalc napisa:
Prawo jest prawem i ma sens tylko wtedy kiedy ka盥y je zna.
Je瞠li kto znosi taki kawa貫k do lasu to nikt nie b璠zie patrzy czy w razie W bedzi nim broni kraju, bo jak by cos zrobi Tobie to bys m闚i 瞠 przepisy cza jeszcze zaostrzyc i wg. wszystko jest bezsensu

Jak by zrobi jak by na nosie ros造 grzyby - prawo ma sens jesli zachowuje zdrowy rozs康ek a to wyst瘼uje w Polsce w dawkach homeopatycznych.
Powr鏒 do g鏎y
GUN_1917
Go嗆

PostWys豉ny: Sro Lis 18, 2009 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe no Walc to si popisa -co trzeba zrobi 瞠by zosta premierem ? Sko鎍zy studia i wygra wybory 瘸dnych pozwole 瘸dnych ,bada ... Co mo瞠sz zrobi --- to co robi premierzy od dobrych kilkudziesi璚iu lat kraj zlikwidowa ...doprowadzic x tysi璚y ludzi rocznie do samob鎩stw , innych do emigracji itp

A do zakupu pistoletu czy karabinu ile potrzebujesz papier闚 , ile bada
ile za鈍iadcze ... hoho ...A jakie mo瞠sz wyrz康zi szkody - powiedzmy 瞠 nawet z MG42 by legalnie zacz掖 do ludzi strzela - najwy瞠j 100-200 zanim Ci z豉pi - Co to jest w por闚naniu z tym co mo瞠 polityk nic ...
Powr鏒 do g鏎y
_Vincenzo_

Do陰czy: 03 Lip 2003
Sk康: z MatPlanety

PostWys豉ny: Czw Lis 19, 2009 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GUN_1917 Lekko przeginasz Smile "妃ier jednostki to tragedia - milion zabitych to tylko statystyka." Poznajesz? Stalin te to wyznawa.

Co do prawa w Polsce to fakt jest chore. Mog biega z maczet po ulicy, a nie wolno mi z gaz闚k.
Ale co mo積a tutaj zmieni i z czyj pomoc?? We嬈ie przyk豉d pos豉 Czumy. Nie mia sto趾a to gada i pisa konkretne rzeczy. Dosta sto貫k i zamilk.

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> Inne (militaria) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast瘼ny
Strona 2 z 4

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum