Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Lot na 10 km :-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Rakietowe przedszkole
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
A_O
Go¶æ





PostWys³any: Czw Pa¼ 22, 2009 2:27 pm    Temat postu: Lot na 10 km :-) Odpowiedz z cytatem

Witam

Gdzie¶ tu napisa³em
, ¿e prêdzej moje wnuki skoñcz± gimnazjum zanim lot na 10 km zakoñczy siê sukcesem ( wnuki nadal jeszcze siê mi nie narodzi³y Wink ).

Je¶li kto¶ my¶la³, ¿e by³em niegrzeczny, zgry¼liwy to siê myli. Po prostu, moje zdanie wynika³o ze tzw. "zdrowego rozs±dku". A na dowód, ¿e jest tak jak piszê czyli, ¿e nie jestem zgry¼liwy, oddam na ten cel zdalne sterowanie PRM (bez radiotelefonów), autorstwa eltopsij o ile autor nie zechce sam rakiety przetestowaæ na tym wynalazku. A jak ma to le¿eæ i siê popsuæ to wolê daæ ku chwale ojczyzny Wink

Chcia³em napisaæ w temacie 10 km ale nie mam uprawnieñ Wink .

Ciekawi mnie jak autorzy tego pomys³u oceniaj± dzi¶ szanse na cel jaki sobie postawili. Ale ogl±da³em stronê rakietowców, i tak sporo osi±gnêli - gratulujê sukcesów bo s± imponuj±ce Shocked .

Ciekawi mnie te¿ jak oceniaj± moje wcze¶niejsze zdanie, ¿e silnik do tego celu ( nawet na ni¿sze wysoko¶ci) nie powinien byæ wykonany z metalu, bo wg mnie nie powinien.

A.


Ostatnio zmieniony przez A_O dnia Sro Pa¼ 28, 2009 7:04 pm, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
eltopsj



Do³±czy³: 22 Cze 2003
Posty: 367

PostWys³any: Sro Pa¼ 28, 2009 12:05 pm    Temat postu: ZS-PMR do wziêcia!!! Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Arek!

Ja na pewno nie bêdê w stanie cokolwiek testowaæ w najbli¿szym czasie Rolling Eyes wiêc je¶li chcesz to przekazaæ aktywnym obecnie konstruktorom, to jestem jak najbardziej za! Przekazujesz razem ze swoimi radiotelefonami PMR (oba radiotelefony zosta³y przeze mnie przerobione do zasilania ZS-PMR z wewnêtrznego akumulatora), czy oddajesz tylko sam± elektronikê zdalnego sterowania, tzn. koder i dekoder? W razie czego s³u¿ê wyja¶nieniami, jak przystosowaæ ZS-PMR do innych radiotelefonów.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
A_O
Go¶æ





PostWys³any: Sro Pa¼ 28, 2009 9:57 pm    Temat postu: Re: ZS-PMR do wziêcia!!! Odpowiedz z cytatem

eltopsj napisa³:
...Przekazujesz razem ze swoimi radiotelefonami PMR (oba radiotelefony zosta³y przeze mnie przerobione do zasilania ZS-PMR z wewnêtrznego akumulatora), czy oddajesz tylko sam± elektronikê zdalnego sterowania, tzn. koder i dekoder?


No w³a¶nie, my¶la³em ,¿e oddam ca³o¶æ ale rezygnujê z pomys³u. W koñcu mia³em byæ drobnym sponsorem a o sponsora trzeba dbaæ i szybko reagowaæ na jego oferty Wink . Wiêc elektronikê ode¶lê a og³oszenie proszê zamkn±æ albo skasowaæ bo jest nieaktualne.

A.
Powrót do góry
eltopsj



Do³±czy³: 22 Cze 2003
Posty: 367

PostWys³any: Sro Pa¼ 28, 2009 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arek nie zrozumielismy siê. Nic mi nie odsy³aj! Jak najbardziej jestem za oddaniem w "dobre rêce" ZS-PMR, w CA£O¦CI, je¶li chcesz ³±cznie z elektronik± (koder/dekoder ZS-PMR) przekazaæ komu¶ SWOJE radiotelefony, sponsoruj±c w ten sposób aktywnego konstruktora rakietowego. Je¶li oddasz komu¶ sam± elektronikê ZS-PMR to te¿ bêdzie fajnie, ja pomogê (z braku czasu tylko wirtualnie) dostosowaæ to do innych radiotelefonów, jak ten kto¶ bedzie potrzebowa³ takiej pomocy, rzecz jasna.

PS
Oby tylko KOMU¦ nie przyszed³ do g³owy pomys³ wykorzystania ZS-PMR do innych celów ni¿ modelarstwo rakietowe. Rolling Eyes Tego bym siê bardziej obawia³. Urz±dzenie nie do TAKICH celów by³o projektowane przeze mnie.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
A_O
Go¶æ





PostWys³any: Czw Pa¼ 29, 2009 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eltopsj napisa³:
.... Nic mi nie odsy³aj! Jak najbardziej jestem za oddaniem w "dobre rêce" ZS-PMR, w CA£O¦CI, je¶li chcesz ³±cznie z elektronik± (koder/dekoder ZS-PMR) przekazaæ komu¶ SWOJE radiotelefony, sponsoruj±c w ten sposób aktywnego konstruktora rakietowego.


Moja oferta jest nieaktualna. Elektronikê Ci ode¶lê i Ty zdecydujesz komu j± dasz. To cenna rzecz i niech s³u¿y Tobie czy komu¶ innemu. Zapalarkê ode¶lê koledze adibeat bo u mnie siê tylko ona "kisi" Wink

Mi³ego dnia A
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Rakietowe przedszkole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP