Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ASG
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cichy



Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 402
Skąd: z domowego zacisza.

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie ja dostałem Shotgunem od Eouble Eagle można go kupić za mniej niż sto zeta.
Rozcieło mi skóre na head'ie do krwi Rolling Eyes Wink .

_________________
Pozdro. Cichy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Nostra



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to teraz mi powiedzcie o tej dolnej półce

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152189701-Beretta-M92F-FULL-METAL.html

http://taiwangun.com/?str=product&prId=813

jakoś mi się bardziej beretta podoba, ale ktoś coś powie?

proszę bez komentarzy typu 'gówno', nie widzę sensu wywalać 4 stówek na coś co może mnie nie wkręcić np. z braku osób... a tak to kupimy po te 50zł, jak sie spodoba, to nie będziemy żałować więcej kasy...

tadaam?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cichy



Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 402
Skąd: z domowego zacisza.

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz to kup shotguna, ale tego:

http://taiwangun.com/?str=product&prId=212

Jak nie będzięsz rzucał tym po ziemi to się nie rozleci.

Zasięg jeszcze w miare fajny. Celuje sie po lufie i nikt nie płacze. Polecam dokupić szybkoładowarke i dwa magazynki. Kolba niepotrzebna. Potem jak kupisz coś lepszego np. AEG'a to możesz używać za boczną na plecy.

Mówie to z własnego doświadczenia. Jakoś pistolet sprężynowy mi nie siedzi, gdyż nie fajnie się to przeładowuje.

W moim teamie są dwa takie shotguny. Kumpel ma z kolbą i mówi, że za duży. Inni mają gaziaki. Osobiście mamy przewage, ponieważ szybko im kończy się amunicja i gaz.

_________________
Pozdro. Cichy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Albo inaczej, jaką broń polecacie z przedziału 400 - 600 zł .Najlepiej elektryka.
Uzywane TM z małym przebiegiem. TM ma to do siebie że jesli jest "nie grzebany" to jest nie do zdarcia.

Cytat:
o tej dolnej półce
To z pierwszegolinka to nawet podłoga a nie półka. Natomiast to z drugiego od biedy i na poczatek bedzie.

Cytat:
kupimy po te 50zł, jak sie spodoba, to nie będziemy żałować więcej kasy
Jak sie kupuje tani sprzet to zwykle sie nie spodoba (można sie zrazić).

Cytat:
ale Ty zapewne z tymi skaleczeniami mówisz o drogich replikach, jak Twoja...
Jedynka wybita za pomocąspręzynowego glocka za 100zł, ucho przebite m700 KJW za 600zł.

Cytat:
PB bardziej boli od ASG
Nie zgodze sie. Boli inaczej. Kulki w ASG są mniejsze i zapylają z duzowiększa predkością (chyba...) natomiast a PB są cięższe i nie odbijają się...

Cytat:
to naprawde niezła sprawa
Szczeże? To jak sie nie ma punktu odniesienia to tak. Niestety, fps to nie wszystko.

Cytat:
Małżowiny całe, kominiarka kryje uszy.
Ta, kominiarka toparują okulary, w lecie ocipiejesz a i tak zęba wybije. No i słabo słychać w kominiarce.


Cytat:
W ASG poboli przez góra minute przestanie
Wytłumacz to moim bąblom na dupie po przedostatniej strzelance. Przez 2 dni mi sie źle siedziało. A na twarzy trzymają się bąble nawet tydzień i bolą przy dotyku. DLatego niby w cqb jest limit 350fps ale kto by tam sprawdzał...

Cytat:
headshota ze snajperki
Zwykle na głowie ma sie coś (kask, boonie hata, beret, włosy itp) a i ze snajpy strzela się zdaleka zwykle. No i nie celuje sie w głowe (bo trudno trafić). Ponadto w głowe, jesli nie w twarz, to nie boli aż tak bardzo. W skroń jeszcze boli jak cholera ale i tak najgorzej jest dostać w paznokieć , zewnetrzną część dłoni (czesto sie dostaje po dłoniach) albo po udach.
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
GUN_1917
Gość





PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za 425 w jednym sklepie jest Kałach Cymki (AKM) dokładnie ...powiem szczerze wykonaniem to on kałacha TM bije na głowe...
Powrót do góry
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jakiś bardzo drogi sklep Smile

Bije na głowe TM pod jednym względem: ma ładniejsze "drewno". Reszta do TM się nie umywa. Zarówno wygląd jak i kultura pracy są na chińskim poziomie.

_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
GUN_1917
Gość





PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nie Jacku ..nie chodzi mi o tego starego http://gunfire.pl/product-yid-1152190485-AKM-CM036.html teraz co prawda jest troche droższy ale promocje to częsta sprawa...Full metal 430 FPS tokio takich nie robi raczej...
Powrót do góry
Arkhir



Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Z kont.

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie wyrobione opinie na temat springów? podzielcie się! (ale długich springów Very Happy) Mnie się podoba Famas CyberGun :] podobno niezły na początek, można komuś polecić ?
_________________
Niepraktykujący, oglądający Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
assassin90



Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 14

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 3:37 pm    Temat postu: famas Odpowiedz z cytatem

Famas to baaardzo dobra broń na początek mocna, celna i tania Very Happy . Jak by ktoś go kupił, niech wykręci przednią część osłony na lufę, szybko sie psuje Evil or Very Mad
http://www.military.pl/cyber-gun_161m/famas-tactical-karabin-sprezynowy_4109t.html
Link do broni
Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
hvman



Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 9
Skąd: Niejawne

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałem FAMASa. Ale posłużył mi tylko jedną strzelankę. U mnie w grupie większość miała elektryki i ze sprężynką trochę źle mi się grało. Ale polecam karabin, naprawdę bardzo celny i wytrzymały (oprócz nieszczęsnej lufy).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
guuciek



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 16
Skąd: ten zapach ???

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
A co myślicie o tym ??
http://www.military.pl/cyber-gun_161m/colt-m4a1-bax-system-aeg_3133t.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hvman



Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 9
Skąd: Niejawne

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za tą cenę to kupisz cały "metalowy" karabin od Boyi, patrz na taiwangun.com czy gunfire.pl)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majeranekk



Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 21

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kupic M4A1 PJ II lub III generacji. Te 2 generacji beda pod koniec maja na www.taiwangun.com w promocji kosztuje 329zl a jest naprawde dobrze wykonanym karabinem Wink

Pozdr

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nostra



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakiegoś sprężynowego jak Famas polecacie jeszcze w ~100zł?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Full metal 430 FPS tokio takich nie robi raczej
Tu zrobie drobny wykład o chińskich AEG. Otóż Chińczycy ilość fps osiągają przez wsadzenie mocniejszej sprężyny. TAk więc prawdopodobnie te 430fps jest osiągnięte przez wsadzenie sprężyny na moje oko 135sp lub 140. Tymczasem nie tędy droga! Wymiana spręzyny na mocniejszą to jest ostatnia czynność jaką wykonuje się przy tunningu. 430fps osiąga się na 120sp lub 130sp (predzej 120). Co otzrymujemy pod szyldem "magicznych 430fps" (które bardzo dobrze się sprzedają ale np w pomieszczeniach nie pograsz)?? Mamy skoki fps jakieś +/-10, mamy hopka wyciętego chyba z kondona i lufę jak w shitgunach z allegro. Metalowe body? Wybacz ale wolę plastikowe body od TM niż metalowe chińskie. Ponadto: kałaszek z TM w stocku, zrobione tylko uszczelnienie, ma lepszy zasięg przy swoich 300fpsach niż chinole po 360. No i kolejna kwestia: ile kulek wytrzyma GB z założoną 130sp ale z normalnymi, chińskimi łożyskami, zębatkami, tłokiem, selektorem, głowicami... 20,30 tysięcy kulek? A wiesz ile wytrzymują TM'y niegrzebane? 100 tysięcy kulek nieraz bez ani jednej awarii, zacinki. Nie wspominałem już o celności i kultury pracy takich kałaszków. Z tymi dwoma aspektami jest tak samo jak z resztą w chińczykach. W tym "AKMie" jest magazynek od ak74 czy mi sie wydaje? Very Happy


Cytat:
Polecam kupic M4A1 PJ II lub III generacji
Nie polecam, denne body (łamia się "uszy") i wybitnie denny HU.

Cytat:
jest naprawde dobrze wykonanym karabinem
Tyś widział dobrze wykonany karabin...



Panowie, nie wypowiadajcie sie o replikach o których (jak widać) nie macie bladego pojęcia! Gun, ile kulek wystrzeliłes z as47 TM i ile z nibyAKMa cymki? Majeranekk, miałeś pejota, wywaliłeś z niego z 5 czy 10 tysięcy kulek?




Jesli chcecie tani (czyli chiński) karabin który się do czegoś nada (daje możliwość tunningu i jest nadzieja że sie szybko nie posypie sam) to polecam g36c od JG. Albo STARE (czyli nie ten co Gun zapodał) kałaszki cymki. I od razu jak kupicie guna wymieńcie gumkę HU. Na systemę lub Guardera. I na prawdę, z chińczyków samym uszczelnieniem, preclufą i gumką da sie zrobić karabin. Nie pakujcie sprężyn typu 130-140 bo do szturmowego to jest ZBĘDNE. Wystarcza dobrze zrobiony tunning na 120sp (440fps, jak sie ubije to stabilne 420).

_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Majeranekk



Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 21

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam PJ... moj kolega ma. Strzelalem z niego i po prostu takie wrazenie, co do body to roznie bywa, bo jednemu mojemu kumplowi sie ulamalo a drugi ma cacus. Ja mam AK47 CYMY stara wersje z met magiem i przestrzelilem na nim hm... 15 tys kulek i jedyne co sie stalo to przepalily sie styki przy spuscie co sie zdaza w kazdym AEG-u...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie, stara wersja. I nie w każdym. A TMie nie spotkałem się ani nie słyszałem.
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Nostra



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacuś, a coś z sprężynek ~100zł oprócz shota znajdzie się? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majeranekk



Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 21

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdarza sie... to zalezy jakiej bateri uzywasz itp :] Btw Jacku widze ze sie dobrze znasz. Polec no cos dobrego z serii M4 tak do 400-450zl

pozdr

PS: Nostra, kiedys CYMA robila fajne kalachy sprezynowe, mialy ladny zasieg i byly dosyc celne jak jest teraz to nie wiem. Polecam mosby no ale shotguna nie chcesz Razz

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GUN_1917
Gość





PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu Cie Jacku zaskocze - otóż kolega rozbierał GB w tym AKM i wszystkie łożyska są już metalowe ,podobno z zębatkami też jest tak że są wzmocnione ...ogólnie wiadomo kiedyś to sie sypnie prawdopodoobnie prędzej niż TM ..aczkolwiek mój cymkowy kałach ma za sobą już jakieś 50tys i prócz wymiany hopka nic sie nie dzieje ....

Wiec czy faktycznie warto płacić kilkaset dodatkowych złotych tylko dlatego że jest nabite TM ?

Zresztą z tego co wiem TM żadnych replik nie robi z metal body wiec to bieda troche..
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 15 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP