Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ASG
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arkhir



Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Z kont.

PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej jakiegoś gaziaka?
_________________
Niepraktykujący, oglądający Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O gaziaka trzeba umiec dbac, umiec czyścic i konserwowac. Ponadto jest drogi w utrzymaniu a za pieniądze jakie wydasz na gaziaka kupisz używanego chińskiego elektryka z JG
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Cichy



Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 402
Skąd: z domowego zacisza.

PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek R. mnie zaraził ASG. Stworzyliśmy z kolegami dość szybko team. Krakowska Grupa Dywersyjna. W sumie to grupa paramilitarna juz istniała. Teraz mamy możliwość strzelania się między sobą niż same marsze kilku godzinne po lasach w szyku. Trenujemy oczywiście też normalne strzelectwo. Wzorujemy się na takich jednostkach jak Legia Cudzoziemska czy Strzelcy Górscy Wehrmahtu.

Działa to tak, że najpierw trenujemy w całym teamie patrol, wejscia, zadania itp. Jest nas niestety 5'ciu, ale juz dwóch nowych dochodzi. Gdyby było nas z 7-8 to dzielilibyśmy się na dwie grupy i strzelali miedzy sobą.

Narazie trenujemy na forcie 48 w Batowicach.
http://www.fortyck.pl/fort_48_batowice.htm
http://149.156.142.12/fortykrakow/obszarwarowny5/fort48/f48b.htm

Troche niezbyt ta nasza miejscówka. Fort jest duży, ale niestety jest w środku parku. Tyle dobrze, że nikt tam nie chodzi i mozna potrenować walke w budynkach. W centrum pełno syfu i śmieci, ale co poradzić w sumie jest to 3km od mojego osiedla.
Za 3 tygodnie przenosimy się w bardziej przytulne miejsce.

_________________
Pozdro. Cichy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jakub



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 33
Skąd: zza monitora

PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm.... zbliża się lato, wraz z nim obóz, wraz z obozem strzelanki... http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=172 jak myślicie posłuży mi to? W końcu nie będę rzucał kulkami Very Happy



Pozdro. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gotherd



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 19

PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledze służy już 1,5roku i jedyne co wymienił to gumka hop-up. Na początek daje radę Laughing . Nie jest to coś bardzo dobrego, ale z braku laku (czy też kasy) ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest jedna z najznakomitszych z chińskich broni. Z resztą sa już lepsze chinole np JG lub kałaszki BOYI. A i tak guma HU i lufa od kopa do wymiany Smile
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
GUN_1917
Gość





PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem 3 generacja Cymki naprawde robi wrażenie ... BOYI hmm no to jest pomysł pod rozwage bo niektóre produkty są naprawde warte uwagi..
Powrót do góry
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uaaah ale mnie gnaty nawalają Very Happy Kolejny trening mam za sobą.

CO do gnatów BOYI:
Widzialem ostatnio 5 sztuk różnych akaczy BOYI strzelały nie tylko ładnie (jak na chiny) ale nawet podobnie co może sugerować powtarzalność egzemplazy. Wszystkie miały gume systemy (czy guardera... nie pamietam w kazdym razie wymienioną) i reszte części stockowych. Myslę że na razie za taką kasę nie ma lepszej opcji ale wiadomo, zbyt krótko sa na rynku aby wypowiadac się np co do trwałości...

_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Nostra



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWysłany: Czw Maj 01, 2008 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mmmm może nie ASG, ale dopiero co wróciłem z paintballa, wrażenia niezapomniane Cool kulki miękkie i sińców prawie nie ma Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Czw Maj 01, 2008 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB to jak bejsbolem, ASG jak wierzbową gałązką boli hehehe. Sam mam pare bąbli na klacie po dzisiejszej strzelance. Jestem od wczoraj posiadaczem wreszcie broni bocznej: mp5 PDW z odkreconą kolbą (czyli prawie jak mp5K). Do tego 4 low capy i bede wymienial gumke HU oraz lufe (to później).
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Nostra



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paintball mi się bardziej podoba, ale drogo tak kulki wychodzą (bo sprzęt w podobnej cenie), jeśli 10gr kulka to 300 kulek=30zł a to za dużo jak na każdy weekend Rolling Eyes

w ASG podoba mi się cena kulek, grosze... ale na giwerę za to parę stów, i tak źle i tak niedobrze (chyba że zbiorę ekipę, kupimy shotguny po 12,99 i będziemy grać na polu 10x10m =) )

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cichy



Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 402
Skąd: z domowego zacisza.

PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio też dostałem headshot'y. Jeden z silnego gaziaka bez blow backu, ale poszło rykoszetem od mojej głowy. Uczucie jakbym dostał kamieniem. Drugi strzał był z shotguna dostałem tuż obok oka {miałem okulary Wink } i rozcieło mi skóre do krwi.

ASG fajna sprawa. Tylko trzeba mieć troche kasy na rozkręcenie.

_________________
Pozdro. Cichy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale w sumie co fajniejsze w PB? gnaty wyglądają jak ze star treka, trzeba znaleść dobrą miejscówkę a i do domu wraca sie w barwach dziwnych Very Happy Sprzęt do ASG niestety drogi (karabin,tunning, mundur, oporządzenie, magazynki, ekwipunek itp) ale za to utrzymanie dość tanie (wszak to na prad jest głównie i kulki niedrogie).
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Nostra



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te kulki na które trafiłem były miękkie, łatwo się rozbijały ale żadna na około 300 nie pękła w lufie. Farba schodziła sama! Dostałem w głowę, we włosach miałem żółto, trochę potarłem, poszedłem dalej się strzelać i później nie było ani śladu, na mundurze podobnie Wink

co się bardziej podoba? to że jest farba, widać trafienia... 6mm jakieś malutkie się wydaje Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ASG tez widzisz trafienia bo biała kulka jest DOSKONALE widoczna w locie. Poza tym po co Ci farba w kulkach jeśli grasz na zasadach fair-play? To tylko buduje lepszy nastrój na strzelankach bo masz swiadomość że grasz z ludźmi którym nie potrzebna farba aby uznali sie za trafionych Smile

Cytat:
6mm jakieś malutkie się wydaje
Wytłumacz to kilku moim kolegom z brakami w uzebieniu oraz koledze którem kulka (malutka, tylko 6mm) przeszła na wylot przez małżowinę uszną (i to nie tu gdzie sie kolczyk montuje tylko przez chrząstkę, bliżej głowy Very Happy). Albo nadstaw dupsko z odległości 10m na serie z guna 330fps (czyli stockowy gun, bez tunningu). Ciekawe czy tez bedziesz zdania że malutkie Very Happy

Pozdrawiam Dexter

_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Nostra



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale Ty zapewne z tymi skaleczeniami mówisz o drogich replikach, jak Twoja... Wink a ja jeżeli się zdecyduję to będzie dużo niższa klasa Wink

wychodzę z założenia że PB bardziej boli od ASG... ja w tej adrenalinie nieraz sam nie wiedziałem czy zostałem trafiony, a nie było czasu rozglądać się w poszukiwaniu farby Laughing Więc jak to będzie przy tej niższej klasie ASG...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GUN_1917
Gość





PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zależy o jak niskiej klasie mówisz ....wiadomo że elektryki za 100 to gówno ... ale te za ok 400zl (nowe Cymy ,BOYI Agm ) to naprawde niezła sprawa...
Powrót do góry
Arkhir



Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Z kont.

PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek R. napisał:
ale w sumie co fajniejsze w PB? gnaty wyglądają jak ze star treka, trzeba znaleść dobrą miejscówkę a i do domu wraca sie w barwach dziwnych Very Happy Sprzęt do ASG niestety drogi (karabin,tunning, mundur, oporządzenie, magazynki, ekwipunek itp) ale za to utrzymanie dość tanie (wszak to na prad jest głównie i kulki niedrogie).



właśnie te gnaty painballowiczów przyciągają ^^ może lubią Star-Trek.
Pain-ball ... grałem, posiniałem nie gram. W ASG ja się nie szczerze jak strzelam ,więc nie mam ubytków w zębach. Małżowiny całe, kominiarka kryje uszy. W ASG poboli przez góra minute przestanie, w painballu jak dostałem to bolało. Nie wiem, może twarde kulki. Whateva, nie mam zamiaru się bawić w pb. Laughing Zresztą , trudno się powstrzymać od soczystego "aua dostałem *ręce u góry*" po przyjęciu serii na klatę z tunowanego karabinu , czy też headshota ze snajperki. Więc nie trzeba farby Very Happy Sińce z PB trzymały się z tydzień xD

_________________
Niepraktykujący, oglądający Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nostra



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja nie mam odniesienia bo miałem miękkie kulki i nawet centralnie w głowę tylko przez parę minut bolało ^.^
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hvman



Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 9
Skąd: Niejawne

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe, Nostra to jeszcze nie dostałeś po twarzy z bliskiej odległości z średniej klasy sprzętu (np. AK firmy CM). Pęknięcie skóry i spuchnięcie gwarantowane. To samo warga, nadgarstki czy oberwanie po plecach, tyłku kiedy mamy na nie naciągnięty mundur będąc schylonym xd Very Happy Ból już się zaczyna przy CQB. Ale to zależy też od poziomu adrenaliny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 14 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP