Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ASG
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUN_1917
Gość





PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz nikt chyba jeszcze z tego nie strzelał... bo to nowość jednak do walk ASG to sie nie nadaje moim zdaniem - aczkolwiek było by klimatycznie ... Zgubisz łuski i duba...
Powrót do góry
BigJoe



Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 22

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie repliki są dla ludzi którzy rekonstruują jednostki z IIWŚ, nie bardzo to pasuje do normalnej sceny ASG, bo prawie 100% maniaków ma repliki współczesnych broni.
_________________
Detonation is only beginning of explosion, implosion is the end.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p8p8



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 180
Skąd: granica UE.. taki kraj Polska może kto słyszał :D

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to cudeńko?
http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152189623-MB03A-drewno.html
mnie interesuje tylko jakaś replika sztucera lub coś w tym stylu
zamek i "wnętrzności" oraz te inne pierdułki muszą byc oczywiście metalowe a kolba drewniana lub abs stylizowany na drewno
pozdro
p8p8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BigJoe



Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 22

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile masz funduszy i czego oczekujesz po repliki. Bo to co podałeś nie nadaje się nawet na podstawę pod samoróbkę. Polecam ci Dragunova, jednak jeżeli bardzo chcesz cztero-takta to polecam M40XB.
_________________
Detonation is only beginning of explosion, implosion is the end.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p8p8



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 180
Skąd: granica UE.. taki kraj Polska może kto słyszał :D

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a np to ?
http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152189688-L96A1-MP002.html
forsy mam ok 500zł ale musi jeszcze na przysłowiową "flaszke" starczyc Wink
czytam komentarze pod bronią i ludzie to chwalą. Mi tam bóg wie co nie potrzeba dopiero zaczynam zabawe w ASG i jak sie spodoba to coś se lepszego fundnebo poco mam wywalac 1300 zł za "bron idealną" jak sie okaze że sie zabawa nie podoba albo co na początek coś tańszego ale żeby mżna było tym coś zdziałac Very Happy a i tylko zamek czterotaktowy wchodzi w grę
pozdro
p8p8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BigJoe



Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 22

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiem czemu, ale wszyscy nowi chcą być snajperami. W ASG snajper nie jest tak wypasiony i mobilny jak w grach. Snajperem trzeba umieć być. Musisz mieć dobre maskowanie, broń, oko i co najważniejsze cierpliwość. A co do broni którą opisałeś to nie wiem nic na jej temat, nie miałem jej w rękach, ani nikt z mojego otoczenia niema jej na stanie.
_________________
Detonation is only beginning of explosion, implosion is the end.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p8p8



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 180
Skąd: granica UE.. taki kraj Polska może kto słyszał :D

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego chce mies snajperke bo jezdze na wiele konkursów strzeleckich strzelam z wiatrówek kbks-ów i czarnoprochowców często również bywam z wójkiem na polowaniach i wole sytuacje typu czekanie kilkadziesiąt minut na oddanie tego jednego celnego strzału niż bieganie i wywalenie 50 kulek zanim trafie jednego kolesia nie dlatego że namaniakowałem się w counter strikea jak jakieś dziecko neostrady
pozdro
p8p8
jeśli chodzi o cierpliwosc to najlepszym sprawdzianem jest polowanie czasem przesiedzi się całą noc na ambonie i >tyłek< nic nie wyjdzie ale na tym ta zabawa polega
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BigJoe



Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 22

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strzelanie z prawdziwej broni ma się nijak do strzelania z replik. Jednak jeżeli uważasz że chcesz być Snajperem to kup sobie na początek taką replikę jaka ci się podoba. Polecam poczytać opinie na jej temat przed kupnem.
_________________
Detonation is only beginning of explosion, implosion is the end.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Macex111



Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 76
Skąd: się tu wziąłem ??

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chce sobie tesh kupić na początek karabin wyborowy Very Happy . http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152189610-Warrior-I-Sniper-Set-luneta-39x40.html
co myślicie o tym do . Warto kupować jak na taką cene ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wszystkich replik wymienionych od wczoraj: nie nie warto. Ile trzeba powtazać że snajperstwo w ASG to najdroższy, najtrudniejszy i najnudniejszy element ASG? Najbardziej przemokniesz, najbardziej sie ubłocisz, będziesz miał najmniej trafień, najmniej spektakularnych akcji a najwięcej machania saperką i nożem żeby zmontować stanowisko. Bedziesz lezał przez 45 minut żeby potem musieć spieprzać bez oddania ani jednego strzału, taszcząc sześciokilogramowe, długie na 130cm coś na plecach. Bedziesz się pocił w ghillu, będziesz go dxwigał jak namoknie. Wydasz 2000zł na replike a i tak przekonasz się że trzeba dokupić jeszcze drobiazgin za następne 500zł. Jak to przejdziesz to już jesteś prawie snajperem Smile
Cytat:
czytam komentarze pod bronią i ludzie to chwalą.
W tym sklepie komenty sa pisane przez pracowników a negatywne komenty sa usuwane. To jeden z najgorszych sklepów z replikami.

Cytat:
Polecam ci Dragunova
Znaczy Dragunowa? Ale dość droga zabawka, z tego co pamiętam 1800zł za stocka.


Cytat:
nie bardzo to pasuje do normalnej sceny ASG, bo prawie 100% maniaków ma repliki współczesnych broni.
To akurat bardzo trafny argument :/ Powiem tak: ten karabin mało nadaje sie do ASG bo: naciaga się go pchając zamek a nie ciągnąc, magazynek na 5 łusek które się gubią, tandetne wykonanie i brak mozliwosci tunningu. Ładnie na ścianie wyglada.

Cytat:
Gdzie się strzelacie?
Tzw "Ruiny kolo zielonek". 400m od Krakmana tak swoją drogą.

Cytat:
Przy GG po kilku oddanych strzałach zasięg maleje, a po większej ilości spada o połowę. A przy CO2 różnica jest niewielka, prawie nikła.
Totalna bzdura co wyjasniają prawa fizyki: GG jest wmagazynku skroplony a CO2 tylko sprężony. To oznacza że przy GG nie spada ciśnienie po kazdym strzale Smile a przy CO2 owszem. Tak więc jest zupełnie na odwrót i po raz kolejny udowadniasz jak mało wiesz o ASG. Ponadto snajperki na gaz to i tak pomyłka: gaz nie daje powtażalnosci takiej jak spręzyna (wachania temperatury gazu w magazynku przez co prężność się zmienia).

Pozdrawiam Jacek r.

_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
BigJoe



Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 22

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
Polecam ci Dragunova
Znaczy Dragunowa? Ale dość droga zabawka, z tego co pamiętam 1800zł za stocka.


i po raz kolejny udowadniasz jak mało wiesz o ASG


Niestety niema czegoś takiego jak Dragunov. I kto tu udowadnia swój brak wiedzy. Ale skończmy z tą kłótnia bo zachowujemy się jak małe dzieci!!

_________________
Detonation is only beginning of explosion, implosion is the end.


Ostatnio zmieniony przez BigJoe dnia Nie Mar 02, 2008 5:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BigJoe



Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 22

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy popełniłeś tak jak ja błąd w pisowni, czy nie? Ale prawdziwa nazwa Rosyjskiego karabinka snajperskiego brzmi SVD DRAGUNOV. Jak dalej nie wierzycie to macie linka! http://kalashnikov.guns.ru/manual/english/svd/
_________________
Detonation is only beginning of explosion, implosion is the end.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwa pisownia to Снайперская Винтовка Драгунова. Dragunov to marna próba oddania rosyjskiej wymowy w języku angielskim, dlatego "V". Natomiast my, jako polacy z wymową i pisownią POLSKĄ piszemy Dragunow. Podana przez Ciebie strona jest stroną onglojęzyczną co wszystko wyjaśnia.
To samo tyczy się bełkotu typu "kalashnikov". Jesteśmy w polsce i piszemy "kałasznikow" lub "automat kałasznikowa" lub Автомат Калашникова
Joe, nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź...

Cytat:
Cytat:
Cytat:
Polecam ci Dragunova
Znaczy Dragunowa? Ale dość droga zabawka, z tego co pamiętam 1800zł za stocka.


i po raz kolejny udowadniasz jak mało wiesz o ASG


Niestety niema czegoś takiego jak Dragunov. I kto tu udowadnia swój brak wiedzy.
Nie ja pisałem Dragunov Very Happy więc nie mój błąd. Dalej, moja wypowiedź o tym jak mało wiesz o ASG dotyczyła wyciętego przez Ciebie fragmentu o gazach Smile więc mozesz mi wyjaśnić o co Ci chodziło?
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
slu_1982



Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 341
Skąd: Zza Płotu

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kolega chce sprzedać Mp5, 2 kolby, kolimator, 2baterie wszystko + jakieś dodatki za 550 zł napisze jeszcze chyba nowy temat na tutejszej giełdzie. Jak coś walić na pw lub na allegro link do aukcji http://allegro.pl/item319862287_mp5_2_kolby_kolimator_2baterie_wiele_innych.html

Piszę tu bo zobaczyłem parę waszych wypowiedzi i sobie tak pomyślałem Embarassed

_________________
myhv.org
Nowe forum wysokich napięć.
Nowa domena!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p8p8



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 180
Skąd: granica UE.. taki kraj Polska może kto słyszał :D

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze jedno pytanie i juz wam głowy nie zawracam Smile jeden koleś polecił mi ten konkretny model http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152189838-M14-CM032.html
a co o tym sadzicie
pozdro
p8p8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geno



Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 16
Skąd: z jaja

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak dla mnie piekny, wszystko czego można chcieć tylko ta cena mi nie pasi choć moze jest najtańsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fazzie1944
& ( 1-wsze ostrzeżenie )


Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 19
Skąd: co skąd?

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.youtube.com/watch?v=X7eNcokA5Ok Smile
_________________
Pir0 4 life homie!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj to tunningowac... hehehe GB jest tam co najmniej dziwny. Za porównywalną kase kup lepiej coś JG jesli jednak upierasz się kupowa chińszczyznę.
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
p8p8



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 180
Skąd: granica UE.. taki kraj Polska może kto słyszał :D

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja początkujący i tuning ... hahaha ja sie nawet zamka z kolby wyjąc nie odważe Very Happy chociaz z mechaniką mam całkiem dużą stycznośc. wcale nie upieram się na hińszczyzne tylko to jest tej firmy CYMA a ciągle każdemu na początek polecacie tą berettę cymy to myślałem że ta firma jest sprawdzona
czyli co lepiej nie kupowac?
pozdro
p8p8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

berette cymy? Hmmm... Laughing polecam elektryki JG z chińszczyzny. Te z NORMALNYM GB czyli v2 lub v3 ewentualnie boyi
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 13 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP