Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Legalizacja pirotechniki amatorskiej
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
kastor



Do³±czy³: 03 Sty 2008
Posty: 64
Sk±d: Wroc³aw

PostWys³any: Pi± Sty 11, 2008 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li dosta³bym zawiasy to rozumiem, ¿e z za¶wiadczeniem o niekaralnosci mogê siê po¿egnaæ?? Wie kto¶??

A tak swoj± drog± wyobra¼my sobie, ¿e pewien policjant wpad³ na pomys³ jak szybko awansowaæ... Wpisuje w google 'forum pirotechnika' i wchodzi w pierwszy link, bez wiêkszych problemów pozyskuje adresy IP wszystkich forumowiczów [nie pytajcie jak, ale pamietacie pewnie tego kolesia co napisa³ w necie (dla ¿artów), ze zabije prezydenta- on te¿ my¶la³, ¿e jest anonimowy Wink ], no a potem to ju¿ górki, po tygodniu do ka¿dego puka antyterrorka, a w telewizji mówi± o rozbiciu najwiêkszej w Polsce grupy mafijnej zajmuj±cej siê terroryzmem. £±cznie zabezpieczono ponad kilkadziesi±t kilogramów materia³ów wybuchowych (PCz) i kilkana¶cie tysiêcy 'kulek' zwiêkszaj±cych si³ê ra¿enia konstruowanych przez nich ³adunków (tak, tak, mówiê o gwiazdkach Wink ). Dodali by co¶ o zatrzymaniu kilku bossów, którzy przewodniczyli grupie (PROFI) i kilku mniejszych p³otkach (Moderatorzy). Jako ¿e nie mam ¿adnej gwiazdki to mo¿e mnie z braku dowodów uniewinni±, ale nie ma siê co oszukiwaæ... wiêkszo¶æ posz³aby siedzieæ.

No dobra mo¿e trochê przesadzam, ale faktem jest, ze jakby komu¶ siê zachcia³o to bez wiêkszych problemów by nas znale¼li (na szczê¶cie ja nie mam nic w domu... ani piwnicy Smile ), skoro tego nie robi± to znaczy, ¿e pewnie maj± lepsze rzeczy do roboty. Chyba traktuj± nas jak kierowców; niby mo¿na je¼dziæ po mie¶cie 50, a i tak wiekszo¶æ ¶miga ponad 60 i dopóki kto¶ nie zacznie siê znacz±co wyró¿niaæ to ma spokój. Mam przynajmniej taka nadziejê..., ale chyba rozpisa³em siê trochê nie na temat Very Happy

_________________
Pirotechnika to nie zbieranie znaczków...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
MnichU



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 82
Sk±d: Z klasztoru

PostWys³any: Pi± Sty 11, 2008 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W du¿ej mierze zale¿y to te¿ od szczê¶cia podam przyk³ad z ¿ycia.
Kiedy¶ poszed³em na pole odpalaæ szelkê i policji nie zauwa¿y³em bo podjecha³a z ty³u no i do mnie co tam masz i ze mam sie nie ruszaæ no to ja stojê ( Prawie siê zesra³em ze strachu ) 2 policjantów podchodzi :
Policja: Co to?
Ja: Szelka
Policja: Trochê ja¶niej ?
Ja: No taka kula co na niebie wybucha
Policja: ---- to odpalaj
Ja: Shocked

Odpali³em wszystko ¶licznie i na szczê¶cie dosta³em tylko od nich upomnienie i kazanie ¿e mam uwa¿aæ z tym. Tak wiec du¿o zale¿y od szczê¶cia ja mia³em olbrzymie bo to byli jacy¶ m³odzi policjanci i nic nie dosta³em.
Gorzej by³o z odczynnikami ale to inna sytuacja...

_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kastor



Do³±czy³: 03 Sty 2008
Posty: 64
Sk±d: Wroc³aw

PostWys³any: Pi± Sty 11, 2008 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... nie¼le, mam nadziejê, ¿e im siê podoba³o Razz. A tak powa¿nie to farciarz z Ciebie Wink . A o co chodzi³o z tymi odczynnikami?? Je¶li nie mo¿na zalegalizowaæ to przynajmnije warto wiedzieæ na co uwa¿aæ, wiêc wal smia³o Smile
_________________
Pirotechnika to nie zbieranie znaczków...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Teo



Do³±czy³: 13 Lut 2006
Posty: 101
Sk±d: 123456

PostWys³any: Sob Sty 12, 2008 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym kraju starych bab nie masz zalegalizowanej prostytucji, miêkkich narkotyków a pirotechnikê chcesz? Zapomnij, jasne, ¿e nie mo¿na...
Mnichu, oni wiedzieli, ¿e to wyroby w³asne?

_________________
Koniec z piro..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Front



Do³±czy³: 18 Gru 2006
Posty: 189
Sk±d: Wrocek

PostWys³any: Sob Sty 12, 2008 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeca ju¿ jest prawie legalna Wink handel pó³produktami kwitnie Smile Laughing Jeszcze wam ma³o Question
_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Sob Sty 12, 2008 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie
Chyba wszyscy zdajemy sobie z tego sprawê, ¿e to nie pirotechnika jest niebezpieczna, tylko G£UPOTA.
Poniewa¿ g³upoty nie da siê zakazac ustawowo Smile , to ogranicza siê dostêp do pirotechniki.
I tyle
G.M.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kastor



Do³±czy³: 03 Sty 2008
Posty: 64
Sk±d: Wroc³aw

PostWys³any: Sob Sty 12, 2008 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teo napisa³:
W tym kraju starych bab nie masz zalegalizowanej prostytucji, miêkkich narkotyków a pirotechnikê chcesz?

Ró¿nica polega na tym, ¿e w przeciwieñstwie do tego co wymieni³e¶ piro nie zawze musi szkodziæ Cool .
Przypomina mi siê przyk³ad z tego sylwestra kiedy kumpel wali³ szelki z mo¼dzierza. Wszêdzie by³o pe³no ludu (osiedlowe boisko szkolne jakie¶ 100 x 200 metrów; przestrzeñ z kilkoma lampami), odsunelismy siê trochê na bok i zacz±³ strzelaæ, posz³o kilka szelek, ale jedna jaki¶ taka jakby niewypa³. Czekamy juz ³adn± chwilê i przechodzi obok nas kole¶ z deka podpity, zbli¿a siê do mo¼dzierza, mówimy mu, ¿eby siê odsun±³, bo chyba niewypa³, a on na to, ¿e sprawdzi i chce kopn±æ, stoi nad tym mo¼dzierzem i lekko go przechyla nog± (oczywi¶cie nie muszê mówiæ, ¿e w stronê ludzi!!), nie bardzo wiemy co robiæ, wiêc gramy na czas, go¶ciu siê zniecierpliwi³, nie ma g³upich podbiegamy do niego, a mo¼dzierz ³up!! Teraz wyobra¼ sobie, ¿e posz³oby to w ludzi, a brakowa³o dos³ownie 2 sekund... Cz³owiek trochê popije i wydaje mu siê, ¿e jest batman forever, albo jaka¶ inna czarodziejka z ksiêzyca, a tak naprawdê to zero pomy¶lunku. Kumpel oczywiscie wkurzony, bo w koñcu to by³ jego mo¼dzierz, ale kto móg³ by przypuszczaæ, ¿e znajdzie siê jaki¶ kozak, który bêdzie chcia³ go kopn±æ w stronê ludzi?? Je¶li wiêc taki kto¶ popije i tak szaleje to pewnie to prochach by³o by jeszcze 'lepiej'. Najlepsze, ¿e gdyby komu¶ siê co¶ sta³o to pewnie by nas zawinêli na komisariat, a kiedy go¶ciu by oprzytomia³ to pewnie nawet nie wiedzia³by za co. Po prostu wydaje mi siê, ¿e skoro wiêkszo¶æ ludzi nie potrafi piæ z rozwag± to co dopiero mówiæ o paleniu trawki, która przecie¿ dzia³a znacznie mocniej.

Z piro jest nieco inaczej, bo choæ i tutaj zda¿aj± sie wypadki (wiêkszo¶æ z niedok³adnego przemy¶lenia; przynajmniej w moim przypadku, choæ w sumie nie mia³em ¿adnej powa¿nej sytuacji), to na ogó³ nara¿amy tylko samych siebie. Swoje szeleczki odpalam, kiedy jest naprawdê pusto, a je¶li jestem z kumplem, to nigdy mu nie dajê odpaliæ swoich wyrobów (no chyba, ¿e z pó³metrowego lontu Wink ).

_________________
Pirotechnika to nie zbieranie znaczków...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP