Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Legalizacja pirotechniki amatorskiej
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
kastor

Do陰czy: 03 Sty 2008
Sk康: Wroc豉w

PostWys豉ny: Pi Sty 11, 2008 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je郵i dosta豚ym zawiasy to rozumiem, 瞠 z za鈍iadczeniem o niekaralnosci mog si po瞠gna?? Wie kto??

A tak swoj drog wyobra幟y sobie, 瞠 pewien policjant wpad na pomys jak szybko awansowa... Wpisuje w google 'forum pirotechnika' i wchodzi w pierwszy link, bez wi瘯szych problem闚 pozyskuje adresy IP wszystkich forumowicz闚 [nie pytajcie jak, ale pamietacie pewnie tego kolesia co napisa w necie (dla 瘸rt闚), ze zabije prezydenta- on te my郵a, 瞠 jest anonimowy Wink ], no a potem to ju g鏎ki, po tygodniu do ka盥ego puka antyterrorka, a w telewizji m闚i o rozbiciu najwi瘯szej w Polsce grupy mafijnej zajmuj帷ej si terroryzmem. ㄠcznie zabezpieczono ponad kilkadziesi徠 kilogram闚 materia堯w wybuchowych (PCz) i kilkana軼ie tysi璚y 'kulek' zwi瘯szaj帷ych si喚 ra瞠nia konstruowanych przez nich 豉dunk闚 (tak, tak, m闚i o gwiazdkach Wink ). Dodali by co o zatrzymaniu kilku boss闚, kt鏎zy przewodniczyli grupie (PROFI) i kilku mniejszych p這tkach (Moderatorzy). Jako 瞠 nie mam 瘸dnej gwiazdki to mo瞠 mnie z braku dowod闚 uniewinni, ale nie ma si co oszukiwa... wi瘯szo嗆 posz豉by siedzie.

No dobra mo瞠 troch przesadzam, ale faktem jest, ze jakby komu si zachcia這 to bez wi瘯szych problem闚 by nas znale幢i (na szcz窷cie ja nie mam nic w domu... ani piwnicy Smile ), skoro tego nie robi to znaczy, 瞠 pewnie maj lepsze rzeczy do roboty. Chyba traktuj nas jak kierowc闚; niby mo積a je寮zi po mie軼ie 50, a i tak wiekszo嗆 鄉iga ponad 60 i dop鏦i kto nie zacznie si znacz帷o wyr騜nia to ma spok鎩. Mam przynajmniej taka nadziej..., ale chyba rozpisa貫m si troch nie na temat Very Happy

MnichU

Do陰czy: 18 Lis 2006
Sk康: Z klasztoru

PostWys豉ny: Pi Sty 11, 2008 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W du瞠j mierze zale篡 to te od szcz窷cia podam przyk豉d z 篡cia.
Kiedy poszed貫m na pole odpala szelk i policji nie zauwa篡貫m bo podjecha豉 z ty逝 no i do mnie co tam masz i ze mam sie nie rusza no to ja stoj ( Prawie si zesra貫m ze strachu ) 2 policjant闚 podchodzi :
Policja: Co to?
Ja: Szelka
Policja: Troch ja郾iej ?
Ja: No taka kula co na niebie wybucha
Policja: ---- to odpalaj
Ja: Shocked

Odpali貫m wszystko 郵icznie i na szcz窷cie dosta貫m tylko od nich upomnienie i kazanie 瞠 mam uwa瘸 z tym. Tak wiec du穎 zale篡 od szcz窷cia ja mia貫m olbrzymie bo to byli jacy m這dzi policjanci i nic nie dosta貫m.
Gorzej by這 z odczynnikami ale to inna sytuacja...

PostWys豉ny: Pi Sty 11, 2008 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... nie幢e, mam nadziej, 瞠 im si podoba這 Razz. A tak powa積ie to farciarz z Ciebie Wink . A o co chodzi這 z tymi odczynnikami?? Je郵i nie mo積a zalegalizowa to przynajmnije warto wiedzie na co uwa瘸, wi璚 wal smia這 Smile
Teo

Do陰czy: 13 Lut 2006
Sk康: 123456

PostWys豉ny: Sob Sty 12, 2008 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym kraju starych bab nie masz zalegalizowanej prostytucji, mi瘯kich narkotyk闚 a pirotechnik chcesz? Zapomnij, jasne, 瞠 nie mo積a...
Mnichu, oni wiedzieli, 瞠 to wyroby w豉sne?

Front

Do陰czy: 18 Gru 2006
Sk康: Wrocek

PostWys豉ny: Sob Sty 12, 2008 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeca ju jest prawie legalna Wink handel p馧produktami kwitnie Smile Laughing Jeszcze wam ma這 Question

Do陰czy: 12 Wrz 2003
Sk康: U

PostWys豉ny: Sob Sty 12, 2008 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie
Chyba wszyscy zdajemy sobie z tego spraw, 瞠 to nie pirotechnika jest niebezpieczna, tylko GΣPOTA.
Poniewa g逝poty nie da si zakazac ustawowo Smile , to ogranicza si dost瘼 do pirotechniki.
I tyle
G.M.
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
kastor

PostWys豉ny: Sob Sty 12, 2008 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teo napisa:
W tym kraju starych bab nie masz zalegalizowanej prostytucji, mi瘯kich narkotyk闚 a pirotechnik chcesz?

R騜nica polega na tym, 瞠 w przeciwie雟twie do tego co wymieni貫 piro nie zawze musi szkodzi Cool .
Przypomina mi si przyk豉d z tego sylwestra kiedy kumpel wali szelki z mo寮zierza. Wsz璠zie by這 pe軟o ludu (osiedlowe boisko szkolne jakie 100 x 200 metr闚; przestrze z kilkoma lampami), odsunelismy si troch na bok i zacz掖 strzela, posz這 kilka szelek, ale jedna jaki taka jakby niewypa. Czekamy juz 豉dn chwil i przechodzi obok nas kole z deka podpity, zbli瘸 si do mo寮zierza, m闚imy mu, 瞠by si odsun掖, bo chyba niewypa, a on na to, 瞠 sprawdzi i chce kopn望, stoi nad tym mo寮zierzem i lekko go przechyla nog (oczywi軼ie nie musz m闚i, 瞠 w stron ludzi!!), nie bardzo wiemy co robi, wi璚 gramy na czas, go軼iu si zniecierpliwi, nie ma g逝pich podbiegamy do niego, a mo寮zierz 逝p!! Teraz wyobra sobie, 瞠 posz這by to w ludzi, a brakowa這 dos這wnie 2 sekund... Cz這wiek troch popije i wydaje mu si, 瞠 jest batman forever, albo jaka inna czarodziejka z ksi瞛yca, a tak naprawd to zero pomy郵unku. Kumpel oczywiscie wkurzony, bo w ko鎍u to by jego mo寮zierz, ale kto m鏬 by przypuszcza, 瞠 znajdzie si jaki kozak, kt鏎y b璠zie chcia go kopn望 w stron ludzi?? Je郵i wi璚 taki kto popije i tak szaleje to pewnie to prochach by這 by jeszcze 'lepiej'. Najlepsze, 瞠 gdyby komu si co sta這 to pewnie by nas zawin瘭i na komisariat, a kiedy go軼iu by oprzytomia to pewnie nawet nie wiedzia豚y za co. Po prostu wydaje mi si, 瞠 skoro wi瘯szo嗆 ludzi nie potrafi pi z rozwag to co dopiero m闚i o paleniu trawki, kt鏎a przecie dzia豉 znacznie mocniej.

Z piro jest nieco inaczej, bo cho i tutaj zda瘸j sie wypadki (wi瘯szo嗆 z niedok豉dnego przemy郵enia; przynajmniej w moim przypadku, cho w sumie nie mia貫m 瘸dnej powa積ej sytuacji), to na og馧 nara瘸my tylko samych siebie. Swoje szeleczki odpalam, kiedy jest naprawd pusto, a je郵i jestem z kumplem, to nigdy mu nie daj odpali swoich wyrob闚 (no chyba, 瞠 z p馧metrowego lontu Wink ).

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum