Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PoXipol do stateczników

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Rakietowe przedszkole
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczurek007
&& ( 2-gie ostrzeżenie )


Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 26
Skąd: Jasło

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 7:19 pm    Temat postu: PoXipol do stateczników Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich

Mam problem związany z klejem do przyklejenia stateczników. Mieszkam w nie dużym mieście i ciężko tu dostać Distal lub Epidian, ale dzisiaj na wystawie zobaczyłem Poxipol.
Chciałbym go użyć do przyklejenia stateczników ze sklejki 4mm do rury Pcv. Możecie mi powiedzieć, czy ten klej, będzie sie nadawał? Rakieta jest nawet duża wazy niecały 1kg Very Happy

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adeks9



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Przeworsk

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że się będzie nadawał, ale równocześnie mogłem powiedzieć, że nikt na forum nie ma pojęcia i czekamy na twoje testy tego kleju. Po prostu przetestuj, jeśli będzie dobry to będziesz wiedział jaki klej stosować, a jeśli nie to będziesz musiał szukać dalej.

PS Zresztą na forum było to omawiane wieeeele razy.

Pozdro,
Adek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Sylwek



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 236

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do PCV są specjalne kleje niestety drogie z czyścikiem będzie do 40zł nie mam jednak pojęcia czy sklei dobrze ze sklejką polecam skręcić to śrubami lub zrobić na tzw. zamek wystarczy że w sklejce wytniesz odpowiednie zaczepy a w tubie otworki wkładasz jedno w drugie i na przykład przyklejasz do boków przy tubie do stateczników listewki by usztywnić... rozwiązań jest wiele trzeba tylko pomyśleć...
_________________
Zapraszam Single po 30 http://singlepotrzydziestce.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szczurek007
&& ( 2-gie ostrzeżenie )


Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 26
Skąd: Jasło

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak nie zdecydowałem się na kupno Poxipolu, poczytałem co nieco na internecie i okazało się, że do takiego łączenia sie nie nadaję Sad Zamówię jakiś klej ze sklepu internetowego, tu mam przynajmniej duży wybór Very Happy , poradzcie mi jaką żywice kupić, może Distal?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blawo



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 10
Skąd: uć

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sylwek napisał:
... z czyścikiem będzie do 40zł nie mam jednak pojęcia czy sklei dobrze ze sklejką .



Czyścik można sobie darować to zwykły aceton. Natomiast jak już (PCV z... ) to lepiej stateczniki dać też z PCV, plexi lub najlepiej Komacelu (to takie lepsze PCV).

_________________
_______________________
Pozdrawiam blawo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Rakietowe przedszkole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP